Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Başka ne yapabilirdi ki :D
    Hoşbuldum jüpiter :)

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ee nasılsınız, yarın okul açılıyor büyük sevinç ve heyecan vardır şimdi sizde :)

3. _DODGE_

_DODGE_ User

-
    İNLERİNE girecez :D

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Sende ağla :D

5. _DODGE_

_DODGE_ User

Arabesk metalci seni...

Sen insan mısın ki beni insan yerine koyasın sende o değerler var mı ki ölçebiliyorsun ? :D

Google amcaya sor bakalım neymiş :D

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ama ne zaman bir araya gelseniz aynı yazışmalar oluyor ,herkesin burada keyifle yazışma hakkı vardır birbirinize ima yapmadan yazışmayı başarabilirsiniz.Lütfen..

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Jupiter ya arkadaş cidden boş yapıyor geliyor burada konuşuyor sonra mıy mıy ediyor.

Bende sizin gibi düşünüyorum fakat duvara laf anlatamazsınız :D

Sen bana köpek imasında bulunduğun halde konuşuyorsunya dua et sen bence :D

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ama sizinde havlamak şeklinde yazdığınız hoş değil karşılıklı gerginlik yaratıyorsunuz.Sadece size demiyorum bir araya geldiğiniz anda elektrik değişiyor.Biz bu durumdan memnun değiliz.Tek ben değil tüm görevliler ve buradaki forumcular aynı rahatsızlıkta .Artık buna forum üzerinde son veriniz.İkinizde.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Senin bannlanman lazım şimdi hayırdır sen nasıl bir karara varıyorsun da bana köpek diyecek cesareti bulabiliyorsun ?

Doğru... Fazla süt sende kafa yapıyor klavye başında klavye komandoluğu yapmak sana güzel geliyor :D

GREED bunu beğendi.
  10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hangi lafa istinaden banlayacağım istek üzerine ban atmam,gerekmedikçe hiç atmam uzlaşma yolu ararım.Sizler her geldiğinizde birbirinizi kışkırtıp ban atmamızı istiyorsunuz.Burası özgür yazışma platformu birbirinizi ikinizinde engelleme hakkı yok.
    Tarafsızım ve ikinizde lütfen konuyu kapatın sizin kavganızdan forumun huzuru bozuluyor.

GREED bunu beğendi.
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

Bu durumda Ben Türkiye oluyorum uzay yunanistan sizde birleşmiş milletler mi oluyorsunuz ? :D

Bu arkadaşla uzlaşılmaz , uzlaşmaya çalışırsanız suratınıza tükürür bunu bizzat yaşadım :D

GREED bunu beğendi.
  12. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu konuda tartışma yaratanlar konu üzerinde ban almışlardır devamı halinde süreler uzar...

İyi Forumlar.

13. LİON____

LİON____ User

Merhaba kolay gelsin :)

14. Sevinç yok üzüntü var modum :( 15 tatil yetmiyor :D

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

15 gün okul olsa sonra tatil sonra 3 ay okul yine tatil tersine dönse değil mi :)Tatil hiç bir zaman yetmez ama eğitimde şart:)Bu arada en çokta ben arayacağım sizi sabahları:)

16. Darion26

Darion26 User

Tünaydın forum. :)
    Yazdıklarımı boşuna yazmıyorum. :rolleyes::rolleyes::cool:

17. Bizde sizi öyleyecez :(
    tünaydın hoş geldin :)

JUPlTER bunu beğendi.
  18. Darion26

Darion26 User

Nasıl gidiyor ? :)

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Neyse canım 4 ay nedir ki çabucak geçer ,yazın keyif ederiz:)Şimdiden yeni dönemde başarılar dileyim:)

Tünaydın hoş geldiniz:)

20. 2-6 ya ist kurdum tek başıma sırf roket var :D
    İyi derdim ama tatil bitiyor :(

Darion26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.