Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Ya jupiter beni bosuna sakinlestirme adamlar AEGİSE TASARİM FELAN GETİRMİYOR.

Bu solace tasarimi olacakmis ya yapilan rezalet ya harbi rezalet valla rezalet resmi duyurulardada pek bir sey degismeyecek...

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bende okudum onu o sadece solace gibi yada surgeon gibi şeklinde kendi yorumunu eklemiş,daha kesinleşmiş bir şey yok sızan tahmini bilgiler onlar sakin olalım:)Aegis becerileri diyor ama aegis bile demiyor,bakalım mutlaka dengeleme vardır her gemide olduğu gibi.

3. Heee dengeleme hemde nasil bir dengeyse artik...

Aegis tasarimi degil bu ya :( eminim...

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bir kaç güne kadar yeni bilgiler gelir,bence o konuyu da boşuna açtınız çünkü adminler bu konuda bir şey yapamazlar ,hem bilgiler resmi değil ,biliyorsunuz yenilik gelir test açılır denenir ancak o zaman geri bildirimlerden iletiriz.

5. Resmi degil :D

Ya adamlar teknik ekipden diyorum jupiter sizin duyurulardan daha resmi oldugu kesin :D

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Birkaçı öyle biliyorum ama diğer yorum yapanlarda bizim darkorbit yeniliklerinde yorum yapanlar gibi.Varsayım ve şöyle olabilir böyle olabilir şeklinde yazıyorlar.Hepsine ondan diyorum inanmayın:)

7. Ya bu Aegisi cidden çöpe atmayın derim bu gemiyi şereflendirmeniz şart.

Bakın orada bende tahminlerde bulunduklarini biliyorum fakat baska bir gemi olacagi soylentileri daha yuksek eger bu gemi Aegis tasarimi degilse iste o zaman cok kotu olur bu.

Ben her yerde bunun davasini verecegim gerekirse her yere yayacagim.

Aegis goliath ile kafa kafa olan bir gemi ve bu gemi savaslarda bir cok fedakarlik yaparak takim arkadaslarini bir cok kez kurtariyor tek basina ise tamamen kale iste sizden bu yuzden bu gemiyi unutturmamanizi istiyorum.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Biz sadece sizin isteklerinizi iletiyoruz,memnun yada memnuniyetsizliklerinizi,yani şunu yapmayın diye bir etkimiz yok.Şimdi resmi bildiride olmadan şunu istemiyorlar da diyemeyiz.Yazdığım gibi önce bir nedir ne değildir bilgisi gelsin sonra zaten şikayetlerinizi iletiriz.Bende aegisi seviyorum :)Bence tüm gemileri yeteneklerini v.b güncelleyerek bir kenara atmamamız içinde uğraşıyorlar.Sakin olalım bakalım ne olcak:)

9. Ulasabildigim kadar insana ulasacagim farkli fikirlerde cikabilir guncelleme havuzunda ki konularima sizlerinde desteklerini beklerim sizde oyuncu kitlesindensiniz tanidiklariniza konularimi ts de anlatabilirseniz sevinirim :)

JUPlTER bunu beğendi.
  10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Almanya, İngiliz forum ve discourdlarında da yazmanız belki faydalı olabilir:)

11. Almanca sorun ingilizceyide hallederiz onda sorun yok :) bu konu hakkinda baya bir yardima ihtiyacim olacak.

12. Eski konu 790. Sayfada takılı kalmıştı. Bunda kalmamış :D

Darion26 bunu beğendi.
  13. Rekora kosuyoruz :)

14. GREED

GREED User

Selamlar iyi akşamlar herkese

15. Darion26

Darion26 User

Selam, sana da iyi akşamlar.

GREED bunu beğendi.
  16. GREED

GREED User

Nasıl gidiyor ? PC de misin ?

17. Rekor iyidir kıralım :)

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın arkadaşlar ,bol urili, bol muhabbetli güzel bir pazar günü bizimle olsun :)

19. Selam millet.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Aleyküm selam hoş geldiniz ve gününüz aydın olsun :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.