Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

etkinlik gelmemis yine,kim demisti 10 ocak baslicak diye (etkinlik olsa cok kasabilcem sanki gibi niye bekliyosam :D) kutu da yok napsak :confused:

2. Beşiktaşı düşün, bu sene şampiyon olcaz onu düşün :p düşünecek çok şey var;)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

:D:D bu iyi geldi bak saol varol :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. SOON™

SOON™ User

4. haftanın sonunda spectm benimdir:D:D:D:D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  5. Sonundaaa hayırlı olsun bu arada:D
    Her zaman:D:D:D

SOON™ bunu beğendi.
  6. SOON™

SOON™ User

eyw saolasın:)özelligi fena bişii 2-6 istasyona gıdım dedım tabi 400k yicince özelikte fayda etmedi:D:D:D:D

7. Halkaya gec 1.5 m kalkan yap bak bakalım ne oluyo ama 1-2 k vurursun orası ayrı :D:D:D
    İstasyon kimin ve dolumu map belki telden keserim:cool:

SOON™ bunu beğendi.
  8. SOON™

SOON™ User

koruma vardı istasyonda ölesıne özeligi denemek için gittim kalkanı ole yapıyorum droitlere tek koyunca kalkan 1.1m kalkan oluyo hız konfısınde

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  9. Yalnız keserim derken ciddi degildim 4 iris var nereye kesiyom:D:D:D gece uyudum almayı unutmuşum simdi aklıma geldi giriyimde fulliyim :(

SOON™ bunu beğendi.
  10. SOON™

SOON™ User

sende şu irislerine hiç bakmıoynki insan bi bakar:p:D

11. Patladığı zaman sen neredeydin üzerimde 9 kişi vardı o_Oo_Oo_O tabi patlar o_O

SOON™ bunu beğendi.
  12. SOON™

SOON™ User

tek patlamayla %100 hasar olcak halı yokya arada sırada bak ben hep manuel olarak yaparım en ıyısı:D

13. Umrumda degil drolar suan 4 tane var yada 3 emin degilim:D
    Suan bile iyi vuruyor:D
    Cumartesi günü az bisey geliştirme vardı noldu x4 50 k civarı görüyordu güve deyken bide ve pusat iken :D
    Ya şu irislerin ve lf4 geliştirmelerini bitireyim var ya svs'yi dlc'yi pwpyi d&a'yı şun'ı dize getireceğim :mad:
    2 hafta palada olucam herc cok az kaldı :( 60 küsür oldu, geçti hâlâ bitmedi :mad:

SOON™ bunu beğendi.
  14. Rehber

Rehber Guest

Droitlerin garantisi olan Tamir CPU sunu kullansanız daha iyi olur.En azından tamiri unuttuğunuzda etkili olur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ocak 2016
  15. SOON™

SOON™ User

şuna bıde ouch klanını ekleyelım bitirsin inşalh hrculeri

16. Ouch klanı komple gelsin tek komfime bakar gecen gun ouch klanı komple benim gozumde oldukça çömez bu arada zeusla apisde patladı drolara seviye atlatiyim dedim gittim cubiye bir patladım ikincisinde dusman kamu bozdu bi baktım za yok iyiki yedeği varda ama onlarında geliştirme gitti iyice düştü vurusum yerlerde diyebilirim sana sab 30 u gecmiyo hep 26-28 filan cpuyu taktım sonunda artık akıllandım 1 haftada 2 parti iris bi zeus bide apis bugün çok kötü bir gün :( irislerin patlaması full gelistirmesinin gitmesi apis le zeus kadar koymamıstı :(
    Zeusla apiside kaybedince akıllandım, ama cpuyu gemiye degilde droitlerden birine taktım iki konfidede droitlere takılı sıkıntı olurmu ? İlk defa kullandığım için, birde droitlerin hasar seviyesi 0 iken taktım yanlış yapmayayimde :( subatta x3 de uri cekip gelidtirmeleri fulliyecegim bu sefer
    ..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ocak 2016
    SOON™ bunu beğendi.
  17. Rehber

Rehber Guest

Cümleten hayırlı geceler.

18. SOON™

SOON™ User

bi kez daha geçmiş olsun ne diyim:(:confused: bu sefer za yapmamış

sizede hayırlı geceler modum:)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  19. Sizede hayırlı geceler mod'um.
    Sorma ya za yapmasına razıydımm :(:(
    Bu arada mart ayında geminin hic bir eksiği kalmayacak her türlü açıdan. Birde pwpdeki arkadius a ağzının payını vereceğim sabrımı taşırdı gerekirse siz klandan çıkın pwp ye savaş açacağım ilk botcularını banlatmaya çalışacağım sonra geri kalan zaten 1-2 tane kalır onlarında ağzının payını vereceğim. Arkadius un profilini aldım kaçarı yok ağlatacağım onu bu swde onun yaptığını svsliler yapmaz......:mad::mad: bide gelmiş vs teklif ediyo bu halimle gittim 3 kişi gelmiş 3 unude aldım sabahta 4 irismi 3 irismi ne vardı istasyondan çıkayım bir iki tur atayım dedim kamu bozdu bide üstüne üstelik kaçtı birde....:mad::mad:
    Şu nickinide değiştir klana alırken nick turkce olması dedim bilerek dlc kırmızı atıyo diye sende değiştirmişsin nicki alparslanda değiştirmiş onada dedim nicki ya iki gün oyuna girme yada klandan cık dedim cıktı simdi sanada soruyorum ya 2 gun oyuna girme yada klandan cık yada ben çıkarayım.
    İkinizede bin kere dedim geminiz durumu iyi değil geliştirin diye siz illa savaş istiyorsanız alparslan ıda al yanına oda meraklı savaşa iyi fırçaladımzaten onu bugün ikinizde gidin isterseniz banada kırmızı yakın serbest :D bu klanda iç savaş istemiyorum yunus bak alparslan'ın carı görselerdi direk kırmızı yakarlar ya anlayın kardeşim beni gidin geminizi geliştirin yahu bugün bi baskına gidelim desek birinizde cephane olmuyo birinizde seprom olmuyo. Olmuyo olmuyo olmuyo boyle kardeşim geminizi geliştirin lutfen ya..

SOON™ bunu beğendi.
  20. SOON™

SOON™ User

bende hep seprom vardır suanda 1.7m sep var
    nickide deiştiririm
    elit napayım adamlar geliyo sıkıyom bıtıyo:confused::oops:

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.