Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Arada bir fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyor sanırım :)

2. Bunu kalıcı olarak düzeltme yolu yok mu acaba ?

Birde bu envanterde ki gereksiz malzemeleri temizlemek için bir şey yapılabilir mi ?

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bazı gemilerde gerçekten vuruş farklılıkları kısa süreli arızalar görebiliyoruz.Arge sıfırlama,konfigrasyon sıfırlama diroitlerin dizilim v.b etkilerle olabileceğini düşünüyorum.Anca bunu supporta yazarak gemide sürekli bir hata oluştuğunu fabrika ayarları gibi bir duruma getirilip getirilemeyeceğini sorabilirsiniz.Ama bu sırada kayıp yaşanır mı bilemem Ayarı zor bir durum bence.
    Envanter bazı şeyleri satabiliyoruz ,kalanları da diğer kullanmadığınız gemilere takabilirsiniz.Bu anlamda sordunuz sanırım.

4. Gereksiz derken;

Kozmetik uçuş düzenleri , LF-3ler geliştirmesiz bo2ler vs...

Bazıları satılmıyor kozmetikler mesela.

Bir supportada danışayımda bakalım ne olacak.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Onlarda aslında zor elde edildiğinden güvenlik amaçlıda satılamıyor işte hangarlarımızda gemi dolu onlara takarsınız en azından ortada görülmez ama tabi envanterde hepsi görülüyor:)

6. LF-3 lerin hepsini satacamda -_- Topluca satılmıyor benim canımı sıkan hepsini tek tek satacak olmam.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bende diyorum ki satmayın dursun gün gelir lazım olur diğer gemilerde:)Şahsen ben hiçbir şeyi satmayı düşünmüyorum.

8. Çok fazla var.

40 tane olsa yeterli.

Neyse dursun belki ileride ticareti çıkar satarım güçsüzlere :D

Neyse bir ara belgesel seyrediyordum soğuk savaş döneminde bazı Amerikan askeri üslerinin üzerinde tuhaf kırmızı ışıkların belirdiğini ve bu üslerin nükleer cephanelik olduğunu söyleyen üst düzey amerikan subaylarının açıklamalarını dinledim.

İngilterede ki bir Amerikan nükleer füze silosunda bu olay yaşanmış ve Albayın yanında bir çavuş bir yüzbaşı ve bir kaç subay daha buna şahit olmuş. Albayın anlattığına göre silonun üzerini delmiş lazer ışınıyla siloyu delmiş cephaneliğe denk gelseydi o ışınlar ingilterenin %40 ı yok olurdu diyor...

Sadece bu olay Amerika cephesinde değil soviyet cephesindede olmuş. Ukraynada ki bir üstte adını hatırlayamadım o üssün tepesindede aynısı olmuş.

Füzeleri kilitlemiş bu şey her neyse yani ateşlenmeye hazır hale getirmiş.

İngiltere de ki olayda bu cisim ormanlık alana inmiş Albay incelemeye gitmiş yanında ki çavuş fotoğraf çekmiş. Fotoğraflar bozuk çıkmış (yıkanıyor o zaman ki fotolar) adamın aklına radyasyon gelmiş geiger sayacı alıp bu yeri incelemişler aşırı derecede radyoaktivite tespit etmişler.

Bunu söyleyenlerin emekli askerlerin olması bir hayli ilginç.

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bence de dursun her şey olabilir ilerde:) Yani uzaylılar mı diyorsunuz :) Mantıklı olsa da uzaylılar olsa oraya kadar gelmişken işi bitirip giderlerdi :)

10. Nükleer enerji kaynaklarının etrafında bu cisimlerin uçtuğunu görmek aslında bir ilginç.

Ve daha ilginci bu sistemleri bozup kalkışa hazırlamaları tam füzeler fırlatılacakken ortadan anında uzaklaşıyorlar.

Bunun gibi bir şeyi fukuşima kazasındada gördüm.

Etrafta ufolar uçuyordu.

Gizli bir örgütün teknolojiside olabilir ama işin en ilginç yanı neden nükleer kaynaklar ?

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bilinmeyeni bilmeyi çözmeyi her zaman bende istemişimdir :)Bu konularla o kadar alakalı ,üstün bilgiye sahip insanlar dahil henüz hiç bir şeyin kesinliğini ispat etmiş değiller.Her şey varsayımdan ibaret kalıyor.

12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Selamlarr biraz geç oldu ama günaydın herkese :)

Çayları getirinn.

JUPlTER bunu beğendi.

13. Birisi çay mı dedi ?

VALEYARD ve JUPlTER bunu beğendi.
  14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Çaylar poğaçalar ben yokken yenilir içilir demek alacağım olsun :rolleyes:

-_EFSANE_RİZELİ_- bunu beğendi.
  15. GREED

GREED User

Selamlar :) Nasıl gidiyor ?

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Aleyküm selam :) İyi gidiyor bir gün daha bitti bile ,şükür bir teslik yok sizde nasıl gidiyor:)

GREED bunu beğendi.
  17. GREED

GREED User

İyi diyelim iyi olalım :) Bir şey soracağım siz bütün gün evde mi oturuyorsunuz ? :)

JUPlTER bunu beğendi.
  18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Evde yada işte :) arada gidip geliyorum ama gündüz saatleri genelde buradayım:)

GREED bunu beğendi.
  19. GREED

GREED User

Neden Jüpiter ?

JUPlTER bunu beğendi.
  20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Çok güzel sorular :) Öncelikle gezegenlerin en büyüğü,görünüşü güzel ,neşe ve şans gezegeni Zeusa denk gücü var ,say say bitmez sebepleri :)Size sormuş muydum neden Amele jack:)

GREED bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.