Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Forum'a yansıtmayıp aranızda ne problem varsa server'da yani oyun içinde halletmeniz herkes için iyi olacaktır. ;) :D

2. _DODGE_

_DODGE_ User

Oyun icindede beni gorunce kaciyor porta saklaniyor.

Forumdada bu olaylari baslatanda kendisidir.

Dedigim gibi bu olay cozulmeyecektir. Yani istediginiz kadar bannlama yapin yinede degisen pek bir sey olmayacak.

Ancak anlasma olayi onaylanirsa cozume kavusur durum.

3. Burdayım geç kaldım :( Siz yazıştığınız sırada testte eğleniyordum :)

4. O zaman hayırlısı demekten başka yapacak bir şey yok. :D :)

5. İyi geceler kıyamet fm :)
    Testte hiç görevli arkadaşınızı kestiniz mi :D

6. Teşekkürler sizede iyi geceler. :)
    Bilmem dün biraz haritaları dolaştım bir ara 3-5 kişi saldırdı dayanamadım patladım. :D Onun dışında baya kestim. :)

7. Aynı durum benim içinde geçerli :) 5 kişi dalınca insta atıyorum sonra ema ile kaçıyorum :)

8. İşte öyle olmadı yetmedi :D 3'ünden kurtuldum peşine 2 kişi daha saldırdı derken en son 5 kişi sıkıyordu. :D

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın arkadaşlar mutlu sabahlar :)

10. Günaydın jüpiter :) Testte hiçbir modla karşılaşmadım :/

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın hoş geldiniz,görevli olarak bu 3 gün girmemiz müsadeli değildir o sebeple :)

12. Peki :D Dün forumda açık olsaydım Göçebe ile testte olcaktım :(

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Şimdi görevli gemilerimiz zaten sıfır geliştirmesiz ve güçsüz ,bir şeyi girip deneme yapmak için kullanabiliriz.Oyuncu hesaplarımız ile de girip kimlik belli edemeyiz :)Bilemiyorum bölümünden izin almış olabilir:)

14. Modum spearhead e benzer bür gemi çıkar mı? Tek başına zor dayanıyor

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

O gemi hafif bir gemi aslında bu hammerclawda bana hafif geldi özellikleri de mükemmel.Spearhead gemisi bana göre keşif ,savaşta kontrol amaçlı öncü bir gemi, grup içinde gerekli ama bireysel kasılma için ne kadar gerekli tartışılır.:)

16. Kasılmak için kullanılmaz zaten :) Felç edici yeteneği önemli

JUPlTER bunu beğendi.
  17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Evet bakın bazı geride kalmış gemilerin bu şekilde özelliklerinin farklı bir gemide güncel tutulması iyi olur,mesela hammer gemisinin farklı versiyonu ama özellikleri aegis değil spearhead becerileri ile.Güzel bir fikir :)

18. Mantıklı :)

JUPlTER bunu beğendi.
  19. _DODGE_

_DODGE_ User

Gunaydin millet.
    Kafam rahat Aegis hala kullanilabilir :)

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Mantık sizde o halde ileride bir güncelleme fikir havuzu konusu açarsınız bizde iletiriz :)Bu arada okul saati gelene kadar telefondan giriyorsunuz sanırım :)

Günaydın hoş geldiniz, son hız düşürme güncellemesi ile sizi de memnun ettiğine sevindim :)
    Ancak halen bence kullanışlı bir gemi tek eksisi rütbe kasanlar için tp/şp..Aegisin 5 slot eksiği var, aslında buna geçiş yapabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.