Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Jupiter maalesef ki bazen inad etmek şart ben barışma teklifini başta sundum küfür yedim :D

Daha sonra o barışma teklifi etti ben cevaplamadım 6 ay barışmak istedi işte sonra vaz geçti.

2 ay var kim bilir belki kafasına yine saksı düşer belli mi olur :D ?

O olsada olmasada kafam rahat jupiter çünkü artık kimseye değer vermiyorum :D

Dila abla şimdi biraz gerçekçi olmak lazım bu devirde ki kızlar sömürmeyi seviyor tabi istisnalar var.

Maymun gibi daldan dala sarkmayı seviyorlar istisnalara lafım yok ama geneli böyle :D

Bir günde düzgünü çıkmadı ki karşıma :D

Hep beterin beteri geliyor bir kerede düzgün çıksa ha çıkıncada başka bir sorun çıkıyor :D Yani şans yok bende :D

O yüzden kafam rahat kimseye yer ayırmıyorum kafam rahat oluyor :)

JUPlTER ve denizgözlümdila bunu beğendi.
  2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Eninde sonunda olacak ama ön yargılı olmayın,Allah gönlünüze göre versin inşallah:)

denizgözlümdila bunu beğendi.

3. Ben bilmem :D

Valla etrafıma bakıyorumda ne kadar keeqo varsa dibinde 5 tane güzel ahlakı yerinde olan kız var...

Ne diyeyim adaletli dünya :D

Açıkçası harcanıyoruz benim gibiler için konuşuyorum :D

O yüzden tek tabanca takılmak her zaman daha iyi kafan rahat oluyor. Alacan bir tane 4 x 4 dağa bayıra çayıra ovaya girip çıkacan kamp atacan...

4. GREED

GREED User

Selam. Ders baktım baya bir şu an muhabbet arıyorum :D

JUPlTER ve denizgözlümdila bunu beğendi.
  5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Şöyle bir inanış vardır ;Allah çirkinler bahtı versin ve tüm güzeller kapılmıştır :) boşuna denmemiş olsa gerek:)

6. meh...

7. Ben niye kusura bakayım ders senin hayat senin sana kalmış bişey :)
    Doğrudur 1 aylık iznin ardından yarın görew başı hadi hayırlısı:)

senin daha yaşın kaç ya böyle konuşuyorsun
    maşallah herkesi denemiş gbisin hayırdır :)

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R ve GREED bunu beğendi.
  8. Merhaba forum , herkese iyi geceler. :) :D

Hiç başlamadığım için bir şey diyemeyeceğim. :) :D Aslında işin mantığını çözünce karışık değil ama tabi ki kişiden kişiye değişebiliyor. :)

Aman sakin gaz filan tehlikeli şeyler. :D Okuyacağım umudu ile bende tecil ettirdim okutmadılar bende 4-5 sene geç gittim. :)

NOT : Konu'ya yine resim + video eklenmiş yapmayın. :confused: :eek: o_O

9. Merhaba kıyamet fm:) Sizden başka kimse resim ve videoları takmıyor bence kuralları değiştirmelisiniz :)

10. Teşekkürler sizede merhaba :) Belki dalgınlıklarına denk geliyor olabilir bazen benimde dalgın olduğum zamanlar gözümden kaçan şeyler olabiliyor. :D :)

11. Daha ne kadar dalgın olabilirler ki :D
    Sizler diğer görevliler gibi esnek değilsiniz (burdan tartışma çıkabilir) :p:D

12. Artık o kadarını bilemiyorum. :)
    Duruma göre değişebiliyor desek daha doğru sanırım. :D :)

13. Mantığını çözünce we kişiden kişiye hımm doğru ewett

14. Karışık gözüken herşeyin basit bir mantığı vardır önemli olan onu çözebilmek değil midir ? :)

15. Tabi doğrudur dediğiniz gbi o mantık bende yok :)

16. Belki henüz oyunun mantığını kavrayamadınız. :)

17. Savaş falan bilmiyorum ya inşallah bakarım çözeriz bu MANTIĞI:)

18. Görev yapabilir , npc'lerle kasılabilir , kapı yapabilir v.b. illa savaşmak gerekmiyor. Tabi ki bazı durumlarda karşılık vermek gerekebiliyor. :D

19. Oyunda arkadaşlık yollayan olmuş arkadaşlığın oyundaki önemi nedir.?

20. Eğer aynı şirketteyseniz daha iyi olur. Yani görev yaparken , kasarken , baskın v.b. durumlarda birlikte hareket edilebilir. Oyun içinde arkadaş listesinde olan online ise gözüküyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.