Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Hayırlısı :D

Neyse ben çıkıyorum iftardan sonra buradayım sakin dur :D

2. Böylesi daha iyi.

Şunu belirteyim haksızlık olursa yani rapor ettiğim halde bir şey yapılmazsa ben o zaman bunları hatırlatırım size.

3. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Sakın bir daha tehdit vari konuşma.

Bak bir düzelip bir bozulma.

4. Diyeceğimi dedim typhoon bana böyle bir şey diyorsanız garantisini verin o zaman.

Sen eski forumda ki Vrununçocuğunu tanıyon mu ?

5. MaXiMuS

MaXiMuS User

evet hatırlıyorum

6. Forumda o tüm modlara sövüyordu zamanında...

7. MaXiMuS

MaXiMuS User

Karakter meselesi :) İnsan oğlu yeni birşey öğrendiği zaman dilinden düşürmez. Yaşı küçük kardeşlerimiz küfür öğrendiği zaman güzel birşey olduğunu zannedip dikkat çekmek için böyle ortamlarda kullanır :)

8. Bence modlar yatıp kalksın bana dua etsinler onun gibi değilim Allahtan o benim yerimde olsa neler yapardı :D

Adam çok pis sövüyordu.

9. MaXiMuS

MaXiMuS User

Üyelerin foruma attığı mesaj haklı olduğunun değil karakterinin yansımasıdır.

10. Ben haklıyım demiyorum tamam haklı olunan konularda herkesin payı var fakat ben gidipde adamlara o kadar sövmedim. Onun yaptıkları yanında benim ki toz tanesi :D

11. MaXiMuS

MaXiMuS User

Benimde geçmişte yönetimle sıkıntılarım olmuştu. Hiç bir üyeyi rahatsız etmedim ve kimseye küfür etmedim :)

12. Şunu öğrendim hileye karşı mücadelede tek başımayım kimse yardım etmiyor şu an tr3 de bot avı yapıyorum.

Birazdan göz ağarım Aegise geçip tallon keserim heralde...

13. MaXiMuS

MaXiMuS User

Hani şu malum ülkeyi boykot etmek için 1 kamyon meşrubat satın alıp yere dökenler yok mu onlar geldi aklıma :)

14. İsrail mi ?

Neyse ya ben kendime bakıyorum arkadaş bundan sonra kimseyi düşünmeyecem içimde ki insanda bu sene iyice öldü.

15. MaXiMuS

MaXiMuS User

:)

16. 15 TL çektik 6 ay sonunda ilk verdiğim para.

Bakalım belkide şu spartanı Aegisde kullanabilirim.

Hercüles kapısı gözüktü bana...

17. MaXiMuS

MaXiMuS User

Bırakamıyorsun demi :D

18. Tek oynadığın oyun olunca normaldede bırakamıyorsun :D

MaXiMuS bunu beğendi.
  19. MaXiMuS

MaXiMuS User

Darkorbit oyun değil yaşam tarzı :p

20. Hayırlı iftarlar.

Keyif için artık zorunlu olarak oynamıyorum istediğim zaman başka oyunlarada gidebilirim kafam rahat :D

Bırakmamak değil aslında zevk işi yani gidipde klanlara girmeyeceğim her zaman ki gibi tek başıma oynayacağım sanırım her şey normalleşiyor daha da klan kurmam büyük ihtimal.