Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. GREED

GREED User

Kimse kutlamamış ilk ben kutlayayım :)
    İyi ki doğdun kıyamet admin ;
    Tünaydın :) Sağolasın sana da :)
    Günaydına geç kaldım ama tünaydın :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Haziran 2017
  2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bana tünaydın demediğinize göre bende seslenmeyim o zaman:)

3. GREED

GREED User

Okey. Arkadaşınızın doğum gününük utlayıp konu açın bence :) Takımca kıyameti dışlıyor musunuz yoksa ?

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Nereden çıkarıyorsunuz bunu,belki kötü bir zamana denk geldi belki kendisi ile alakalı olmayan ama farklı bir durum yaşandı ve kutlama yapabilecek moralde değildik yada açıklayamayacağım başka şeyler.Bu tür varsayımları sevmiyoruz biz ,ama kendisini bizzat hepimiz ts de skype de kutladık.Geç saatte geldiği içinde gün geçmiş oldu.

5. GREED

GREED User

:D Tamam tamam kızma şakasına dedim zaten. Galiba oyunun sonu geliyor açıklayamayacağınız şey olarak. Doğru mu bildim ?

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Kızıyorum ama neden beni burada 1 seneye yakındır tanıdınız az çok ne kadar ince ve insan kırmaktan çekindiğimi biliyorsunuz.

Daha düne kadar Kıyamet ile kavga ederken dahil karışmadım.Şimdi kalkmış onu dışlıyor musunuz lafı hiç olmadı.1 gün önce haberimiz olsa idi yapardık, dün maalesef sevdiğimiz bir görevlimiz görevden özel hayatı sebebi ile ayrılma durumunda kaldı, hepimizin keyfi kaçıktı.Yani bizde insanız neticede her zaman gülüp eğlenemiyoruz ,o sebeple lütfen suçlamadan önce hele de ben olduğumu düşünerek yazın,üzülüyorum.Orada 4 mesaj var 3 ünü alıntı yaparak yazmak tuhaf oldu.Neyse önemli değil.Açıklama yaptım çünkü varsayımlı suçlama sevmiyorum.

7. GREED

GREED User

Peki.Suçlama falan yapmadım şakayı fazla alınıyorsunuz. Birinin ayrıldığımdan falan da haberim yoktu.
    O sizin mesajı görmedim o yüzden 3 ünü cevapladım haberiniz olsun. Kıyametle kavga ettiğimi de hatırlamıyorum o_O
    Savunmam bu kadar.

JUPlTER bunu beğendi.
  8. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Herkese iyi günler arkadaşlar. Bugün nasılsınız bakalım?

JUPlTER bunu beğendi.
  9. Oblivion gitmiş

GREED bunu beğendi.
  10. ***
    Kıyamet iyiki dogmuşsun :D forumda benle ilgilenen ilk admin :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Haziran 2017
  11. Selam millet ne yapıyorsunuz ?

Valla beni sorarsanız sınıfta kaldım gibi bir şey takdir alıyorum sınıfın birincisiyim nerdeyse ama yeterlilik sınavından çaktık herkes geçti ben kaldım sadece (eylülde tekrar sınava girecem diplomayı şu an alamayacağım)

Sen gel 4 sene kalma son sene takıl küfür gibi diplomayı alamama sebebimde Allahın cezası dreamweaver... Allah bildiği gibi yapsın onu çaktı bütün site gitti ya...

Oblivion gittin harbi beni üzdün insan bir veda eder sessiz sedasız gitti ya...

Jupiterde bir kaç aya gider şimdi geriye kalanlarla Allah beni tek başıma bırakmasın...

İnsan bir veda eder ya...

Sana hediye getiren yok pek ne istersin :D

Son düzenlenen: 6 Haziran 2017
  12. GREED

GREED User

Temelli mi ?

13. Forumda iyice ölmüş arkadaş...

14. Bilmiyorum haber alamadık

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar, nasılsınız?

16. Hiç iyi değil.

17. .KAPLAN

.KAPLAN User

Size nasıl yardımcı olabilirim ?

18. Pekde yardımcı olamazsın.

19. .KAPLAN

.KAPLAN User

Nasıl istersiniz öyle olsun, iyi akşamlar dilerim.

20. :(

Aslına bakarsanız artık pekde umurumda değil hiç bir şey sonuçta bu gün yediğim bir hayat kazığı bana yetti...