Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aslında ev ortamı ya da gün içinde imkanım olmaması diyelim. :D

Gün gelir R-IC3 atarlar. :D :)

2. DAİMON

DAİMON Guest

iyi geceler

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın hayırlı cumalar :)

DAİMON bunu beğendi.
  4. DAİMON

DAİMON Guest

Günaydinlar s modum.

Günaydinlar forum ahalisi.

JUPlTER bunu beğendi.
  5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Günaydınlar. :)

6. Günaydınlar buraya bakınca nedense hep gülesim geliyor :)

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hoş geldiniz ,Neden :)

8. Başarısızlıklarla dolu çökmeye mahkum bir yapı görüyorum ondan :)

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

En azından çabalayan bir ekipte var :) Ben umutsuz hiç bir zaman olmadım her şey yoluna girecektir :)

10. Jupiter ümidini kırmak istemem ama ben bu takımda bu şartlarda görev yapmam bunu neden mi söylüyorum ?

Çünkü ben ne kadar elimden geleni yapsamda umursamayacaklar ben admin olsamda moderetör olsamda hiç bir şekilde dediklerim dikkate alınmayacak çünkü bu oyunda ki geliştirici zihniyeti böyle değişmediği sürecede benim görev yapmaya niyetimde yok.

Hilelerin engellenmesi için ne kadar uğraşsamda boşa çıkacak o kadar fikir sundum hiç biri umursanmadı yıllarca.

Zaten o moderetörlük işide hayal oldu artık :)

Bu yapılan yenilikler aşırı derecede saçma denge olmadan bu oyunun anlamı zevki yok. Ölümsüz bir geminin oyuna gelmesinin anlamı yok önceden biz 8 irisken 2 kişiyi alıp kesip patlıyorduk şimdi bir pusat 5 kişi arasına atlıyor 5 kişiyi kesip çıkıyor kestikleride cerrah bir pusatın bunları yapmasıda ne kadar ironik ? :) Patlamıyorda :)

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Açıkça şunu izah edeyim ,ben forumda moderatör olurum ama tüm sistemi değiştiririm diyorsanız yanılırsınız.Zamanla ilerler ,oyun kurucu ekibe katılırsanız bu konuda etkiniz olabilir.Biz bunu hep dile getiriyoruz biz sorunları iletiyoruz ayrıca da basit konularda yani misal skylab çalışmıyor yardımcı oluyoruz gibi..Bunun dışında çok tepki alan şikayetleri dilekleri raporluyoruz.Forum düzeni için çalışıyoruz .Etkinlik gibi tüm yenilikler Merkez oyun kurucu ekibin işidir.Belli bir paylaşım ve kademe var.:)

Şimdi size ters gelen yenilikler bazılarının beklediği bir şeydi.Şimdi oyuncular işte can yetmiyor bu gemilere derse birde bakmışsınız dp kalkan arttıran yenilik gelmiş.İhtiyaç ihtiyacı doğuruyor ve neticede ilerlemesi kaçınılmaz:)

12. Tamamda ben bir yerde göreve başlasamda bir şey değişmeyecek herhangi bir yerde :)

Aman yenilik gelmesin getirince batırıyorlar iyice...

Aegise modernizasyon gelsin diyoruz kaç senedir ipleyen yok.

Hammerclaw saçmalığını getirdiler...

Şimdi bunlara ne gerek vardı ? Oyunda ki sorunları çözmek yerine bunları getirmenin ne anlamı vardı ? Güzel ödüllü etkinlikler eğlenceli etkinlikler getirmek varken bunlara ne gerek vardı ?

Bu oyunun geliştiricisi olsam dost ateşini kapatır iç savaşlarıda yok ederdim çünkü oyunu batırıyor bunlar.

Bir yenilik geliyorsa eskiyide modernize etmek gerekir ama sizin takımınız çok saçma yenilikler getiriyor.

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Siz bir aegis seversiniz anlıyorum ancak bu konuda talep kaç tane,çoğunluğun talebi önceliktir.Birazda anlamak lazım ben bunu istiyorum, bu yapılmadı diyede ekibi kötü bulmak mantık olmamalı,bir zamanlar şimşek kraldı yada goliath ilk tasarımları.Onlardan sıkılan yenilik isteyen oyuncularda çok.Her kesime hitap etmek cidden zor.:)Ben sizi anlıyorum alıştığınız gemiden vazgeçmek istemeseniz de zaman bunu gerektirecek.Bu herkes için geçerli.

14. Aegisden vazgeçtiğim gün oyunu bıraktığım gün olur.

Aegise laf edenler bu gün hammerclawı övüyor onlarıda anlamıyorum. Zamanında Aegis can basıyor diyorlardı şimdi gıkları çıkmıyor.

Talep diyorsunuzda benim talebimde bu ? Oyunda ki her geminin bir birine denk gelmesi lazım farklı özellikleri olsa bile.

Bunu ekibiniz başaramıyor.

15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhabalar, kolay gelsin.

16. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Hoş geldin Göçebe.

Selam arkadaşlar, nasılsınız?

17. Selam.

18. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Hoş geldin Hakan.

19. GREED

GREED User

Kardeşim sen aegis gibi bir noob gemisi kullanıp cyborg gibi tamamen yetenek gerektiren gemileri kullanmaktan kaçınırsan bizim suçumuz ne ? Cyborg al ama oynayabileceksen al oynaması aşırı zor ve çok yetenek gerektiriyor. Aegis gibi çöp bir gemi mi kaldı bu devirde ?

Darion26 bunu beğendi.
  20. Darion26

Darion26 User

Haklı +1
    Oynamayı bilmeyenler için vermişler sanki aegisi.

GREED bunu beğendi.