Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Hocam o değilde şu cyborglere harbi nerf gelsin 325 can var 100 k kalkan var adam tek attı bana bu nasıl bir iştir ?

Pusat ve cerrah en azından zorlanıyor cidden şuna bir düzeltme getirilmeli.

2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Bu konu hakkında güncelleme konusu açmıştınız sanırım, gerekli ilgiyi toplar ise raporlarımıza ekleyelim. :)

3. _DODGE_

_DODGE_ User

Millet -liyor ama cidden o bonusu azaltılmalı 325 k can varken kalkan fullken tek atması normal değil.

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Alınması kolay olsaydı dediğiniz gibi biraz dengeli olurdu lakin tek atışta geminizi patlatması sıra dışı bir durum ilk defa sizden duyuyorum.

5. _DODGE_

_DODGE_ User

Tek atıyor hocam direk patlıyorum Aegisinde Az canı yok biliyorsunuz.

390 canı var.

Ağır konfide 868 k kalkan var patlatması 2 saniye alıyor.

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Video çekebilirseniz video çekip supporta gönderin. Support videoyu inceleyip gerekli işlemi yapar ve konuyu ilgili yere daha net iletebilir.

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Hocam video çeksem ne olacak supportun cevabını biliyorum ben boşa uğraşmayacağım.

Spartanları ve HP LF-4 fullersem belki bir karşı koyma ihtimalim olabilir.

Çünkü adamlar ölmüyor.

8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Doğru söylüyor olabilirsiniz ancak videonuz söylediklerinize uyuyor ise support gereğini yapacaktır, forum üzerinden üyeleri suçlamak işlem yapabilmemiz için geçerli bir sebep değildir.

Karşı koyamayacağım bir gemi gördüğüm zaman patlamamı izliyorum bende.

Hepimizin ekipman olarak bahsettiğiniz özelliklerde gelişmesini temenni ederim. :)

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Supportun kendine hayrı yok ki bana olsun.

Diyeceklerini biliyorum NORMAL...

Ben bırakıyorum ya cidden bırakıyorum böyle saçmalıklarla bir oyun yürümez size kolay gelsin.

10. GREED

GREED User

Köye gidiyorum başlıyor yine internetsiz günler :( Bu sefer mobil verim de kalmadı :(

11. :( Bir süre görüşemeyeceğiz yani

GREED bunu beğendi.
  12. GREED

GREED User

Evet :/ Umarım bu sefer ttnet ''15 Gün'' Diyerek ''2 AY'' da getirmez interneti :D Öyle olursa haberlerde görürsünüz beni artık :p :D

13. :D getirir getirir :) Ama Turkcell'li olmak başka :cool:

GREED bunu beğendi.
  14. GREED

GREED User

Sözleşme var tazminatsız bırakmazlar kolay :D

15. :D İyi burnundan getirirsin :D

GREED bunu beğendi.
  16. GREED

GREED User

Ne netten full oyun anime film indirip indirir indirmez sileyim mi ? :D Öyle yapsam zarar görüyo mu ttnet ? :D

17. bilmem :D

18. GREED

GREED User

Yolluk var mı film önerin ? Kıyamete sordum karayip korsanları dedi.

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Mumya güzel :) Ama biraz sinemadan çekim pek güzel olmamış:)

GREED bunu beğendi.
  20. GREED

GREED User

Gençler ben kaçtım. aynı anda 15 bölüm anime indiriyorum kasıyor net.Netim gelince görüşürüz ama :)

JUPlTER bunu beğendi.