Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Hocam şu konuyu kitleyin Allah aşkına ben isyan etsem anında bann atarlar kitlerler.

Bu sorumsuzluk nedir ?

2. 15 temmuz konusuna bakan admin, mod yok mu? Ben böyle rezil mesajları daha önce görmedim. Gereğinin acilen yapılması lazım

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. ADMİNLER UYUMAYIN !

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  4. Atatürk'e dua edilmiyor mesajını raporlarsana adminler belki görür, hiç sanmıyorum ama

5. Dünden beri rapor ediyorum hepsi susuyor.

Bu yapılan ayıptır , günahtır.

Atatürke hiç utanmadan nefret ve iftiralarda bulunuyorlar.

Atatürke iftira eden ertesi gün Fatih Sultan Mehmet'e de iftira atar.

Bu yapılanlar provakasyon başka bir şey değil.

Vatanını seven insan ülkesini seven insan gelip de bu tip ithamlarda bulunmaz.

Atatürk neyse Fatihte odur Yavuzda odur.

Hepsi büyük kumandan ve liderlerdir gelipde hakaret eden iki yüzlü yılandır derisi yüzülmelidir.

6. Küfür etmemek için zor duruyorum ama etsem de yarabbi şükür derler. Adminleri beklicem o yüzden!

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.

7. Aynı durumdayım.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  8. GREED

GREED User

Selamlar.
    Admin kitlesen mi acaba artık ?

9. GREED

GREED User

Umm tanımıyorum tren :D
    Belki izlersem severdim.Yaşıma göre çok eski kafalı biriyim sanırım :( :D

10. Yahu bu adminler neyi bekliyor anlamıyorum.

11. Fren

Fren Guest

Kesinlikle izlemelisin :)

Öncelikle konu siyasi bir içeriğe yakında veya uzakta olsa bile hassas bir durum. İçindeki içerikler tamamen konudan sapmış olmasına istinaden belirli üyelere cezalar verildi. Konunun kitlenmesi konusunda bende sizinle aynı taraftayım fakat üst mevkide biri gelip kapatması daha uygun gözüyle bakıyorum.

GREED bunu beğendi.
  12. GREED

GREED User

Eyi aldım listeme :)
    Nassın ?

13. Yav şu tayfun nerde Artemis gelip şunun kulaklarını çekse keşke :mad:

Nasıl BA yatıyor mu ne yapıyor ?

14. Fren

Fren Guest

İyi olmaya çalışıyoruz :p Siz nasılsınız?

Efendim -ThyPhon- adminin burada olması veya olmaması bir şeyi değiştirmez. Gerekli çalışmaları yapıyor adminimiz. Açılan sorunlu konunun fevri yaptırımları kötü yerlere çekebilir konuyu. En doğru uygulamanın planlanması yapılıyor. Ardından yaptırımlar uygulanacaktır. Konu kapatma bir çözüm olamaz. Yaptırımlardan sonra kapatmak daha doğru olacaktır.

15. Bakın fren mod 2-3 gündür sessizce izledim hiç bir şey yapılmadı.

Artemisin gelip şu konuya el atması gerek , Tayfunun yada ne bileyim BP_KUZEY'in

Üst düzey yetkililerin gelip buna bir dur demesi gerekiyor.

Zaten orası pravakatör dolu zaten konuyu başka yerlere çekiyorlar.

16. GREED

GREED User

Sağolasın ben de iyim :)

17. Fren

Fren Guest

Bu konu bence oyunla veya forumla ilgili sorunlarımızdan uzaklaştığımız yer :). Biraz daha sabırlı olursak çözülecektir konu.
    Bırakalım artık bu konuları hava ne güzel, çıkalım sahilde tur atalım denize girelim, bisiklet sürelim stres atalım.
    Sorunlarla biz uğraşalım siz keyfinize bakın :)

18. Hocam af edersiniz de bunca sene emek verdiğim forumda bu tip olayları görmekten inanın canımı çok sıkıyor artık.

Tamam bende geçmişte hata yaptım ama bıktım artık.

Bu tip şeyler her gün yaşanıyor artık kabak tadı veriyor.

İngiliz forumuna bakıyorum orası burası gibi değil her şey serbest ama kimse tartışmıyor.

19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba millet herkese iyi günlerrr :)