Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Sana günaydın diyemedim ama iyi akşamlar diyebilirim. :)

Sanada iyi günler diyemedim sanada iyi akşamlar diyeyim bari :D

Ve Forum Ahalisi size de iyi akşamlar kolay gelsin.

JUPlTER bunu beğendi.
  2. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba gençlik kolay gelsin.

MaXiMuS bunu beğendi.
  3. MaXiMuS

MaXiMuS User

İyi akşamlar :)

4. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Hoşgeldiniz, mesajımı alıntılamayınca görmedim :) Ee ne yapar ne edersiniz? :D Sizi hatırlıyorum sanki, profilinizde başka bir Atatürk resmi ve imzanızda da general geminiz vardı doğru mu? :)

MaXiMuS bunu beğendi.
  5. MaXiMuS

MaXiMuS User

çalışıyorum çok şükür iyiyim sizler nasılsınız :) profilimde emekli tümgeneral O.PAMUKOĞLU fotoğrafı vardı imzamda Atatürk'ün imzası vardı :) 1 adet albay 2 adet general 1 adet tümgeneral gemim vardı şuan sadece tümgeneral gemim var oda yakında general olur :D

6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Allah Allah, Osman Pamukoğlunu görsem hatırlardım aslında ama neyse, imzanız o zaman direkt K.Atatürk imzasıydı heralde bir şeyler oturmaya başlıyor sanki :) Şu gemilerden birilerini de çaldırmıştınız ve şuan oynadığınız hesap da amerika sunucusunda doğru mu, doğru diyin :D

MaXiMuS bunu beğendi.
  7. MaXiMuS

MaXiMuS User

Profil fotoğrafımın alakası olmadığı halde siyasi bir simge olduğu söylendi ve kaldırılması istendi.İmzam ise aşağıda :) Tr1 de albay global amerika 5 te 2 adet general ve cz3 sunucusunda tümgeneral di hesaplarım. Global amerika daki hesaplarım bazı kanıtsız suçlamalar ile kapatıldı. yıllar önce br1 de general hesabım illegal programlar nedeyle kapatılmıştı hesabımın kapatılması ve bir çok hilecilerin cezalandırılması hoşuma gitti o günden bu güne hile ile mücadele edenler arasındayım.Farklı sunucularda gizli saklı hesaplarım bulunmakta :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 May 2017
  8. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Olsun ya, profil ve imzanızda anlaşamadık ama, hesaplar konusunda doğru kişisiniz anlaştık şimdi :D

Bu arada, bildiğim kadarı ile, Osman Pamukoğlu önce bir parti kurdu, seçim barajı dolayısıyla daha sonradan partisinden ayrılarak, istanbul bağımsız milletvekili adayı olarak genel seçimlere girdi.Bu yüzden kaldırtılmış olsa gerek. Olsun böyle daha yakışıklısınız :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 May 2017
    MaXiMuS bunu beğendi.
  9. MaXiMuS

MaXiMuS User

Atatürk'ten sonra askeriyle beraber savaşan tek generaldir ve fazlası :) siyasi kariyeri yok denecek kadar az:) teşekkür ederim o sizin yakışıklılığınızın yansıması :p

10. Merhabalar forum , herkese iyi geceler. :D

MaXiMuS bunu beğendi.
  11. MaXiMuS

MaXiMuS User

Tekrar selam adminim :D

12. Dejavu :) Tekrar a.selam teşekkürler. :D

MaXiMuS bunu beğendi.
  13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın arkadaşlar ,haftayı ortaladık :)

O halde iyi akşamlar diyemedim ,yeniden günaydın diyeyim Kıymetli Oblivion:)

14. Lion

Lion Guest

Günaydınlar herkese mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle :)

JUPlTER bunu beğendi.
  15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhabalar, kolay gelsin

16. Herkese günaydın :)

17. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Herkese merhabalar iyi günler dilerim :)

18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Hoşgeldiniz demek için çok mu geç? :D

19. Merhaba forum , herkese iyi geceler. :) :D

MaXiMuS bunu beğendi.
  20. MaXiMuS

MaXiMuS User

selamlar :D