Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Gerekli uyari yapıldı. Ama sen sınırlarını çok zorluyosun.

Sen suçlusun veya değilsin fark etmez. O tür bir kelime KULLANAMAZSIN..!

Tabi kullandığın için gerekli cezayı da alacaksın.

Diğer üyeyi de inceleyeceğim eğer ters bir durum görürsem onada gerekli cezayı uygularım...

Burası istediğiniz gibi hakaret , küfür edebileceğin bir yer değil...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Temmuz 2017

2. Bakınız beyfendi benim normalde sizinle sorunum yok fakat sizin gelip bu şekilde davranmanız beni rahatsız ediyor beni sevmeyebilirsiniz kabul fakat bu şekilde tartışma yaratan sizsiniz kendinize laf yiyince rapor edip şunu buradan alın demesini biliyorsunuz ?

22 yaşında olabilirsiniz ama içinizde ki insan gelişememiş ki bu tip şeyleri devam ettirebiliyorsunuz.

Hem size ne oluyor ki bana durduk yere piskoloğa git diyorsun ?

Şimdi dersin ki "Benim seninle olayım yok forumun seninle var bik bik bik" bu hikkayeyi yemem ben kardeşim açık açık sana elli defa dedim ki bir derdin varsa anlat hemde güzelce söyledim söylemedin dersen kanıtlar ortada forumda ki mesajlar belli.

Burada şımaran sensin insan gibi davranılınca burada şebek gibi davranmanın alemi yok şımarmanın alemi yok.

Sen her seferinde geçiştirme cevaplar verdin yada sustun benimle ilgili bir olay çıksa gelip kışkırttın sonra kaçtın konu açılır gelir hakaret edersin ?

Af edersiniz de onlarında bana bu tip sürekli hakaret iftira ve kışkırtmaya girme hakları yok ve ben bu adamlara hiç bir şey yapmadığım halde bunları yapmaktalar.

ama şimdi damarıma madem basıyorlar bende onunkilere basacam bakalım güzel oluyor mu hoşlarına gidiyor mu ?

Onlar bana hakaret ederek bu tip şeyler ederek ceza almıyor ben size artık bir şey demiyorum.

3. ne kadar ayip hiç yakıstıramadım

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Tamam artık konuyu kapatın.

5. Darion26

Darion26 User

Bunu not alayım. :)
    Modum ne kadar bann aldığımızı görebiliyormuyuz sayı olarak ?

6. Kavga varmış :) İzlemeye geldim :D

Darion26 bunu beğendi.
  7. Darion26

Darion26 User

Hoşgeldin de kavga yok, muhtemelen konu kapanacak.:D

8. Bakıcaz :D Hele bi zaman geçsin ;)

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Support görebilir. :)

Kavga bitti artık hoş geldiniz. :)

10. Darion26

Darion26 User

Acaba 0 mı yoksa 1 mi diye bakacaktım ama support yazısını görünce bir üşenme geldi.:p
    Demiştim :D

11. Nasıl ya? Ban mı aldılarda bitti :p

Peki sen kazandın, ne istersin :)

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Forumda ise 0 olabilir. :)

Umarım konu kapanmıştır. :)

13. Darion26

Darion26 User

Hiçbir şey.:D Nasılsın ? :rolleyes::)

14. İzleyemeden bitti yani :( Fragmanı bekleriz o zaman :D
    İyiyim valla :) Herkesden önce telefonda iOS 11 Beta test ediyorum :D Tek isteğim 5S’in 4S gibi yavaş çalışmaması :( Geri bildirim olarak yavaşlıktan başladım :D
    Sen nasılsın?

JUPlTER bunu beğendi.
  15. son zamanlarda samsungun kamerası daha cazip geliyor bana. elimde ip6 var eğer telefon alırsam samsung almayı düşünüyorum :D

16. iPhone 6’nın kamerası pek iyi değil zaten :D Kamerası iyi istiyorsan iPhone 6S veya 7Plus öneririm :)

17. 7 plus akrabamda var, onun kardeşinde de samsung vardı geçen senenin son modeli işte. samsungu takip etmediğim için kaçıncı model bilmiyorum ama bariz olarak samsungu kaliteli buldum çünkü 2 telefonla da fotoğraf çektim. samsungta renkler çok canlı ve kamera açısı çok geniş valla özendim :D

18. Herkes iPhone sevecek değil ya :D Bende pek samsung sevmem :)

19. Aleykum selam hoşgeldin :)