Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam hoşgeldin

2. Hoşbuldum :))

3. Hangi yıllar global avrupa 3 serverında oynadın ?

4. Yılını hatırlamıyorum ama argeler çıktığında o serverdeydim. Hatta ilk kalın sıkanlardan biri fearless tet ablamızdı. Bulgar letka falan vardı. Teamspeak serveri satan biri vardı ismi ibrahimdi sanırım. Cesuryürek , liontet falan vardi. GR klanıyla çok savaşırdık, *id* klanı vardı. Sessizçığlık barış vardı vs.

hatırladıklarım bunlar sen eski isen yılını bana da söyle :D

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  5. 2010dan beri oradayım ben :)

6. Tamam o halde hatirliyorsundur dediklerimi :D

7. Evet biliyorum tabii ki :) Hala eskilerden 2-3kişi kaldı fakat diğerleri yuvadan uçtu ne yazıkki :(

8. Benim arkadaşlar da gitti serverden yabancılarla takılmak zorundayım :D İspanyolcam gelişti resmen :)

9. Yeni dil öğrenmek iyidir :) Global 3deyken nickin neydi ?

10. Ben çok sık nick değiştirirdim. O dönem şimdiki gibi 48 saat kuralı yoktu. O yüzden sabit bir nickte kalmadım. Bu lion tet nickini klan başkanı kullanıyordu diye hatırlıyorum, sen o değilsen geminin nicki neydi belki hatırlarım

11. Ben onun veliahtıyım :D Heybetli[tet] olarak oynuyordum

12. Sen herhangi hatırladığın birini söyle, belki hatırlarım :)

13. ayyıldız
    dessas
    kuvvetmira hatırladıklarım bunlar

14. Belki ayyıldız'ı hatırladım, ama başkaları da kullanmış olabilir, bilemiyorum :/

15. Tet'de miydin sen?

16. Bilemicem valla çok uzun zaman geçti üstünden eski forumda olsak fotoğraflar falan vardı ama forum değişince onlar da gitti
    evet

17. Haklısın, benim de vardı aynı şekilde :D

Hatırlayamadım malesef..

18. Normal olan buydu :D

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  19. Nefes°

Nefes° User

Selam iyi bir akşam sizlerle olsun