Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba, sizi insan yerine koymayan ölsün, hoşgeldiniz :)

takemyhard bunu beğendi.
  2. Selam millet.

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Aleyküm selam, hoş geldiniz.

Herkese güzel ve mutlu bir hafta geçirmesini diliyorum. :)

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Gelir gelmez bann aldım zaten oynamıyorum daha ne kadar mutlu olabilirim ki ?

Açıkçası insanlar sizin gerçek yüzünüzü görecek.

Açıkçası ben inanmıyorum %100 prim yapıyorsunuz. Bunu söyleyince ceza alıyoruz ne komik hahahahha.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2017
  5. MaXiMuS

MaXiMuS User

öncelikle profil fotoğrafını düzgün birşey yapıp derdini tatlı dille anlatırsan haklıyken haksız duruma düşmezsin :)

takemyhard bunu beğendi.
  6. _DODGE_

_DODGE_ User

Bende türk bayrağı ve asker gözüküyor.

Ayrıca bu güne kadar çok kez tatlı dille konuştum lakin yalaka olmaya niyetim yok.

Adminler keyfi iş yapıyor doğruyu söyleyince bann.

Kedi gibi milletten ciğer beklemem ben kusura bakmayın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2017
  7. MaXiMuS

MaXiMuS User

Davanda haklıysan çamur atıp zamanını harcama. Benimde bazı yöneticilerle aramda sorunlar oldu, Almanca dilekçe yazıp Bigpoint'e fax çektim gereği yapıldı ;) böyle durumlarda ters davranışlar yapmak sorun çözmez.

takemyhard bunu beğendi.
  8. _DODGE_

_DODGE_ User

Almanyaya fax çeksek ne olacka bu devirde bundan 2 sene önce olsaydı ok derdim ama şimdi yapılmıyor ki fax adresini vermiyor adminler :) Tek bildikleri support.

Çamur atmak değilde hatalarını gözlerine sokuyorum hoşuma gidiyor.

Neyse ben ne yapacağımı biliyorum :) :)

Onlar başlarına çok büyük bela aldı sadece gün bekliyorum vakti gelince bum ;)

9. Merhabalar

MaXiMuS bunu beğendi.
  10. _DODGE_

_DODGE_ User

Hoş geldin kuzey admin belki bana yardım edebilirsin.

Ya şu forum adminlerini bir değiştirin rica ediyorum başta kıyamet gitsin typhoon gitsin , jupiter gibi insanlar gelsin göreve.

Şu oyunu düzeltin Allah rizası için.

11. MaXiMuS

MaXiMuS User

al kardeşim ister mektup at ister fax çek.
    Bigpoint GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg
    Germany
    Fax: +49 40 881413 906
    insanları zan altında bırakıp çamur atmak sorunları çözmez
    Kolay gelsin :p

takemyhard bunu beğendi.
  12. _DODGE_

_DODGE_ User

Çamur atmıyorum sadece doğruları söylüyorum.

Kıyameti kaç defa insanlar yardım beklerken onlarla dalga geçer gibi konuyu kitleyip gittiğini gördüm. Cevaplarıda dalga geçer gibiydi.

Adres için teşekkürler.

13. Forum adminlerini değiştirdiğimizde sırf beğenmediğiniz için kuralları hiçe sayıp onlara hakaret etmekten, onları savunan kullanıcılara saldırmaktan vazgeçecek misiniz, veya yazılı kurallara uyarak forumu amacına uygun olarak kullanacağınıza garanti verebilir misiniz.
    Oyunu düzelt derken ne tür bir talebiniz var

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Garanti veriyorum bu konuda garanti veriyorum lakin tarafların anlaşmaya uyması şart ben anlaşmaya uyarsam sözümden dönmem. (Burada bir arkadaşla kavga ettim uzun süre anlaşma sağlandı şu an kavga etmiyoruz adı uzayx)

Lakin anlaşmadan adminler dönerse ben aynı davranışları sergilerim.

Bir şartım var bu foruma supporta admin seçiyorsanız işini yardım etmeye dayalı insanlarla dalga geçer gibi konuşmamalı direk kilit vurmamalı.

Bakın şimdi kuzey adminim.

Oyun geliştiricileri çok cimri davranıyor yada bir şey gelirken tam yapamıyorlar.

Low bugu montaj bugu gibi faciaların olmaması lazım.

Biraz fiyatları düşürün.

Mesela yaratıklardan kesince seprom düşsün 100 tane 1000 tane artık neyse. (Sayı sadece örnektir ama miktar az olmamalı)

Yaratıkların uridium ödülleri 2 kat artırılmalı.

X2 lazeri crediyle satılmalı.

Oyuna yenilik geliyorsa eski sınıf gemiler örneğin bigboy aegis gibi gemilerde düşünülmeli modernize edilmeli.

Mesela cerrahın hız slotu mevcut fakat aegisin yok bu durumu çok zorlaştırıyor.

Tartarus geldi Aegisden çok rahat kaçıyor denge sağlanmalı yani bunu demek istiyorum.

Oyunu çok fazla pay to win yapmayın.

Daha demin ana hesabımdan oyunu eleştirdim diye direk bann atıldı. Siz düşünün.

15. MaXiMuS

MaXiMuS User

hiçbir yetkili sorun çözülmeden konuyu kapatıp gitmez.Yönetimdekilerin sana haksız yere zararı oluyorsa supporta başvur supporttan çözüm alamıyorsan ticket numarasını dahil edip bir dilekçe yazmalısın. Ben üye olarak şuanda yönetimde bahsettiğin gibi bir sorun sezemiyorum savunduğum şeyi çıkarım olmadan savunuyorum.

takemyhard bunu beğendi.
  16. _DODGE_

_DODGE_ User

Appolo 18 forum nickini değiştirdi ki nickinde hiç bir sorun yoktu. Uzayx durduk yere ismini değiştirdi forumda.

Ben değiştirmek isteyince yok şöyle böyle dediler red ettiler.

Support dediğin yere oto mesaj atıp kitliyor belki sana düzgün davranıyor olabilirler ama bana gelince yok yani aa bu dodge viper kitle oto mesaj ver geç hesabına yatılıyor.

5 aydır chatte sorun var diyorum yeni pc aldım oyundan kaynaklı diyolrum modeme reset atın diyorlar reset attım ahala devam ediyor sen düşün.

Foruma gelince kıyamet insanlarla dalga geçiyor sonrada ben şakalaştım diye aradan sıyrılıyor. Bunu 1 defada yapmadı 3 kere yaptı.

17. MaXiMuS

MaXiMuS User

fotoğraf çekmelisin konuyu görmeden yorum yapamam. şuanda kuzey admin dahil hiç bir yöneticide forum kullanıcı adı değiştirme yetkisi yok ;)

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Tamamda ticket açabilir almanyaya. Onlar typhoon kıyametten daha üst düzey yönetici.

Fotoğrafı o konuyu bulursam çekerim ki o konuyu silinen arşive kaldırmıştır bile yazılan çoğu şeyide sansürlemiştir.

19. MaXiMuS

MaXiMuS User

forum kullanıcı nicki değiştirme yetkisi forumu ilk kuran adminde dahi yok o bile değiştiremiyor ki bir forum moderatörünün nickini dalga geçmek için değiştirdiğini idda ediyorsun ?

20. _DODGE_

_DODGE_ User

Forum moderetörünün dalga geçmek amaçlı değiştirdiğini iddia etmiyorum bunu nereden çıkardın ?

Supporta yazıyorlar bu arkadaşlar ne hikmetse değiştirmişler.

Ya o kadar savunuyorsun ki bu sistemi git bak eski kayıtları link verebilsem verecem al bak diye isim değişmiş mi değişmemiş mi ?

Son düzenlenen: 15 May 2017