Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hoş geldiniz :) Arada hatırlatma yapıyorum arkadaşlara :) Günler su gibi geçmekte :)

Cillos™ bunu beğendi.
  2. _DODGE_

_DODGE_ User

Günaydın.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın sizde hoş geldiniz :)

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Hos bulduk hocam forumda sabahlari sakin geciyor ama nedense bazi art niyetli kisiler aksam geldigi icin stres atmak icin aksam olay cikarip sucu benim uzerime atiyorlar :)

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Sabahları daha dinç ,sağlıklı arınmış oluyoruz ,akşama doğru tüm günün yorgunluğu stresi bizi sarıyor :) Sabahları bu sebeple çok seviyorum ,bir huzur var :) Size kahve ısmarlayayım sizde huzura dalın ,inanın gününüz iyi geçecek :)

nescafe-swot-1-638.jpg

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Saolunda daha yeni kalktim agazimin tadi bozuk :D

Ben bi elimi yuzumu yikayayim gelirim hemen :D

JUPlTER bunu beğendi.
  7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Tabi canım yüzünüzü falan yıkayın ,tersinden kalkmış gibi oluyor insan ,hatta okuduğunu bile ters anlıyor :) Aç karnına nescafe enfes geliyor , deneyiniz :)

8. _DODGE_

_DODGE_ User

Yesil cay her zaman iyidir kahve sekerdir kisin iyi gider orasi ayri :D

Ya forumda isim degistirme olsa ismimi HUMVEE yapacagım keske olsa.

Yok ama :/

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Sabah henüz serin ,öğlen sıcakları başlayınca tabiki nescafe içemem :)Bende yeşil çayı sabah aç karnına içemem:)Alışkanlık işte.
    Nick işini sadece Artemis Adminimiz ile çözebilirsiniz :)

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Zaten su aralar gidiciyim yakin zamanda buralardan ayrilacagim gun bekliyorum yarin kayit yaptiracagim randevu aldim.

Nick isi geri donecegim zamana kaldi artik guzel bir etkinlik olursa soyle disime gore biraz daha buralarda durabilirim.

Teror kapisi geri donunce bende cephane ikmali icin buralarda olurum :)

Gemiye cephane lazim spartan lazim 2 hades acik useniyorum yapmaya.

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Siz okula mı yazılacaksınız ,ben aradaki konuları kaçırmışım sanırım.Bir ara vedanızı görmüştüm.

12. _DODGE_

_DODGE_ User

Üniyi tutturduk tabi sadece yolum burada bitmiyor bu daha planın 1. aşaması 2. aşaması , 3. ve 4. var

Bakalım neler olacak.

:eek::eek: Haberlere bakıyordumda... Sanırım bir oyunda ki hikkaye gerçek olacak o_O:oops:

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Bende izliyorum :) Sanırım nostradamus kehanetleri gerçek olacak diyorum:)
    Hayırlısı olsun üniversite hayatınız,tabiki de plan hep olmalı plan yoksa amaçta olmaz:)

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Hocam nükleer savaş çıkmasın ya valla sıkıntı büyük olur radyasyonu var bunun...

Hadi düz cephe savaşı olsa neyse ikisi birbirini yesin :D

Fakat nükleer savaş herkesi ilgilendiriyor adamlar birbirlerini vursa o serpinti Türkiyeyi de Rusyayı da Avrupayı da vuracak.

Zaten Ruslar doğu cephesine hava radar savunma sistemlerini yığdı...

Planlarıma gelince aldık başımıza belayı :D :D

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Açıkçası yaşanacak olandan kaçış yok ,bana da ayak sesleri gibi geliyor ,neyse derin konular :)

Siz kendi planlarınıza bakınız,şimdi yepyeni bir sayfa açılıyor bence her şey çok daha iyi olacak ,gelişecek:)

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Benim içimde de iyi umutlar var :D

Bakalım neler olacak :D ee siz neler yapıyorsunuz ?

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ben tatil yapıyorum :) Tatilin keyfini çıkarmaya çalışıyorum imkan oldukça,biraz deniz biraz dostlar geçip gidiyor yaz tatili :)İşte kalan her boşlukta da buradaki görevimi yapmaya çalışıyorum :)

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Bende diyorum akşam saati jupiterin ne işi var :D

Dedim akşam tayfasına mı aldılar :D

Tatilinizi güzel geçirin o zaman bol bol denize girin :D

Güneşlenin (Ben güneşlenince yanmıyorum 5-6 saat güneşin altında yattığım halde gram yanmadım hala bembeyazım :D )

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Yok aslında bizde saat dilimi yok ,bazı arkadaşlarımız hep akşam burada ayrıca kalabalık etmenin manası olmuyor :)Ama tabi ki gündüz gezince ve iş varsa akşamda buradayız :)
    Tabi güneş ve deniz sağlık içinde önemli önümüz kara kış ,denize güneşe yine hasret kalacağız ,soğuklardan yakınıp duracağız ,kıymetini bilmek lazım :)

20. _DODGE_

_DODGE_ User

Ben kış gelsin donalım derdindeyim bu sene elnino yılı olacakmış kış Türkiyeye teğet geçebilir diyorlar veya aksine şiddetli geçebilir diyorlar.