Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Adil davranıyor tamam bende ona "zırlama" diyeyim o zaman ? Banada bann atmayın o zaman ? oh gel keyfim gel adamı ne güzel savunuyorsunuz...

Jupiter dediklerini kullağın duyuyor mu ?

Kıyametle benim aramda olan bir şey bu maximus denen arkadaş olaya atladı.

Typhoon tehditvari konuşuyor. Göçebe dün hala haklı olduğunu iddia ediyor küfürlü içerik burada paylaşılmaz diyorum adam hala ben haklıyım kafasında. Kitap kültürdür diyor bende bunun farkındayım lakin her şey her yerde serbest olamaz o zaman bende burada hitler kavgamı önereyim ? Neden bu hitlerin kitabı çoğu ülkede yasak ?

Şimdi diyeceksiniz ki içeriği eee o zaman benim dediğime çıkmıyor mu ? Lafı yuvarlamaya gerek yok.

Ayak uydurmaya çalışın demeyi bırakın ilk önce şu saçma sapan davranışlar kesilsin sonra forumda zaten huzur sağlanır.

Burada Adminsen moderetörsen görevin gereği insanlara yardım edeceksin bu yola baş koyduysan bu böyle olmalı yok efendim dalga geçipde insanlar yardım bekler konuyu kitleyip gitmek sonrada efendim küfürlü içerik paylaşıpda ben haklıyım demek hakaret eden üyeyi bannlamamakla olmuyor bu işler.

Ben typhoon yerinde olsam hem maximusa hemde dodge a ceza verirdim misali ama tek taraflı ceza uygulandı buda şu anlama geliyor taraf tutulmakta.

2. MaXiMuS

MaXiMuS User

ThyPhon adminin uyarısından sonra karışmıyorum zaten. :) Ben yönetime değil her iki tarafada yardımcı olmak istedim, bundan sonrasını siz yöneticilere bırakıyorum :) :D

takemyhard ve JUPlTER bunu beğendi.

3. "Zırlama" Diyerek mi yardımcı oluyorsun ?

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Tamam teşekkür ederiz,ikili yazışma şu gergin ortamda işe yaramayacağından böylesi daha mantıklı.

Size de ilk laflarınızda biliyorsunuz ki çok kez tolerans gösterildi ,şimdi durum temin verdiğim bardak örneği gibi.Lütfen artık burada oyun hatalarını tartışabiliriz , eleştiri yapabiliriz , bilgi ve tecrübelerimizi paylaşabiliriz ama kavgacı bir uslup ile yazışmaktan vazgeçelim, sizede önemle rica ediyorum.

takemyhard ve MaXiMuS bunu beğendi.
  5. MaXiMuS

MaXiMuS User

"zırlama" hakaret edici yada aşşağlayıcı bir cümle değil tdk dan bakabilirsin. Yardım ederken sana işin yasal boyutunu anlatmaya çalıştım :) bu son cevabımdı bundan sonraki mesajlarına cevap vermeyeceğim :)

takemyhard bunu beğendi.

6. Argo yinede insanlara söyleyince hakaret anlamına geçiliyor. Bebe anlamına kaçıyor.

Kavgacı bir uslubu geçtim düzgünce yazsamda bann atıyorlar artık şu saçma sapan hareketlerden vazgeçilsin. Rica ediyorum.

Forum çok sessiz kimse yok mu şurada ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 May 2017
    JUPlTER bunu beğendi.
  7. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Ben varım buyur anlat bakalım :)

8. MaXiMuS

MaXiMuS User

selam modum. bot kullanıcılarından birisini uzun uzun vidyoya çektim support a atsam işlem yaparmı yoksa sistem tarıyor sistem banlıyor mu der ?

takemyhard bunu beğendi.
  9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhabalar, kolay gelsin.
    Şansınızı deneyin, bilemiyorum her şey olabilir :)

10. takemyhard

takemyhard User

bende kolleksiyon var :) videos collections :)

11. MaXiMuS

MaXiMuS User

hiç işe yaradımı :D

takemyhard bunu beğendi.
  12. takemyhard

takemyhard User

yollamadımki hiçbirini :) ama yollamamakta işe yarıyor, baaak daha halaa bann almadım :) bide taktik geliştirdim x-7 de haritaya bi dalıyom x4+rsb önüme gelen bütün britolonları doğruyom :) botçular küçük brilerden kaçacam diye ya gümlüyolar yada dakkada bir porta çekmek zorunda kalıyolar :) bizim haritada dayanabilen 1 tane kaldı :) darısı sizin başınıza :)

MaXiMuS bunu beğendi.
  13. MaXiMuS

MaXiMuS User

Burda adamları günde 10-15 defa kesiyorum umzarım ceza almam :D

takemyhard bunu beğendi.
  14. Selamun Aleyküm.

15. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Aleyküm Selam.

Bende yazayım bana da ban atmayın demişsin ve o kelimeyi kullandığın halde hala buradasın.

Bu da demektir ki yaptığım işlem taraflı değildir.

Ve şunu iyi biliyorsun bu zamana benim yaptığım veya yaptırdığım cezai işlemlerin hiçbiri haksız yere olmadı.

Seni çok uyardık.

Sayısını hatırlamadığım kadar sana ılımlı yaklaştık ama sen gene aynı tavırları segilemeye devam ettin.

Daha dün mod başvurusu yapmak istediğini söyledin hemen sonra forum üyesine hakaret ettin.

Ben , sen bana hakaret ettiğinde bile sana karşılık vermedim. Bu karşılık veremeyeceğimden değil. Görevimin gerekliliklerinden.

Ve buradan herkese söylüyorum forumun huzurunu düzenini bozan kim var ise gerekli cezai işlemi uygulamaktan kaçınmam.

Dün yapılan cezai işleme gelince. Seni evvelden nasıl uyardıysak diğer forum üyelerini de ilk önce uyarırız. Davranış devam eder ise işlem yaparız.

.

MaXiMuS ve takemyhard bunu beğendi.

16. Olay kapanmış sen geç kaldın typhoon.

Karşılık vermeyerek nereye kadar gidebilirim typhoon ? Söyler misin ? Uyarmış olabilirsiniz lakin direkt bazı şeylerde durduk yere bann yiyorum.

Dün adam bana hakaret ediyor rapor yazıyorum kaç defa yaptı kaç defa uyardınız ?

Ne diyeyim adalet sistemi yok maalesef...

Moderetörlük başvurusu yapacağımı söyledim ama alınacağım bile kesin değil ortada sadece başvuru yapacağımı belirttim kesin değil zaten.

Şimdi şunu belirteyim zamanla insanda bazı şeyler kalıplaşıyor ben zamanında çok fazla haksızlığa uğradığım için kimseye tolerans tanımıyorum artık bu durumdan bıktım şahsen.

O uzay konusu bir çok tatsızlık yaşandı ben bu foruma başlarken bile forumda ki moderetörler tarafından haksızlık yaşadım tabii ki buda bende kalıplaştı her moderetöre admine karşı aynı gözle bakıyorum.

Madem siz farklı olduğunuzu iddia ediyorsunuz adaletli olduğunuzu iddia ediyorsunuz bana gösterin bana kanıtlayın ki size inanayım size hak vereyim.

Uyardınız lakin adamlar dalga geçsin işlem yapılmasın uyarmakla olmuyor şahsen bence bu durumdan zevk aldığınızı ve eski moderetörlerden bir farkınızın olmadığını düşünmekteyim.

.

He ben inadımdan vaz geçerim ama bu çok zor beni ikna edin bu kadar basit insan gibi durmasınıda biliyoruz elbet lakin bazı şeyler düzelene kadar ben bu şekilde devam edeceğim ilk önce kıyamet şu hareketlerini düzeltsin sen ve diğerleri tehdit vari konuşmayı bıraksın saçma sapan bannlamalar kalksın gelişme görürsem bırakacam bu hareketleri.

Uzayla şu an kavga ediyor muyuz ? Hayır.

Ben bir söz verdim mi tutarım ama tek şartla karşı taraf sözüne uyarsa tutarım sözümü.

Bende size ılımlı davrandım istediğinizi zamanında yaptım lakin sizler anlaşmayı bozdunuz hele o kıyamet onu hiç saymıyorum bile...

17. Merhabalar forum , herkese iyi geceler. :D :)

Artık o kadarını bilemeyeceğim. :)

18. MaXiMuS

MaXiMuS User

İyi akşamlar adminim :p adamı vidyoya çekip support a atıyorum bekle diyor bana ya :D

takemyhard bunu beğendi.
  19. Teşekkürler sizede günaydın. :D Eğer support'un yetkisi dışındaysa merkeze iletiyorlardır. :)

MaXiMuS ve takemyhard bunu beğendi.
  20. takemyhard

takemyhard User

merkezinde yetkisi dışındaysa Allaha havale ediyorlar :) Allaanızdan buluuunn emiii... diyolar :)

MaXiMuS bunu beğendi.