Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Artemise veya kuzeyden cevap gelmedi mi yoksa yogunlar mi ?

2. .KAPLAN

.KAPLAN User

Biraz sakin olurmusunuz lütfen.

Hangi konuda cevap bekliyorsunuz yardımcı olayım ?

3. Prophecy

Prophecy User

Gayet sakinim.

-_EFSANE_RİZELİ_- bunu beğendi.
  4. Kaplan sorumu cevaplar misin ?

:) Arkadas dogrulari soyluyor sakin olmasi mumkun degil biz bunu kabul etmiyoruz !

Neyse soruma cevap verebilecek misin ?

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Uygun olmayan mesajları rapor edebilirsiniz.

Bu konuya yeni girdim hangi sorunuzun cevabını istiyorsunuz ?

6. Rapor etsek ne olacak hic bisi olmuyor maalesef :)

Ben anyaya siz konyaya :)

Gemimi kapatmak istiyorum demistim.

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Bu mesajımdan sonra tartışmaya girmeden kurallara aykırı olan mesajları rapor edin forum kurallarına aykırı bir şey bulursam gerekli cezayı çekinmeden uygularım.

Geminizin kapatılmasını supporta bildirmişmiydiniz ?

Bildiğim kadarıyla isteğe bağlı hesap kapatılmıyor size bunun en doğru cevabını support ekibimiz verecektir.

8. Supporta mesaj attim geriye donmediler bile.

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Support biraz yoğun olabilir yoğunluğa bağlı olarak en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

Oyunu bırakmanıza üzüldüm isterseniz biraz ara verin hemen hesabınızın kapatılmasını istemeyin.

İlerde oyun sizin istediğiniz şekilde değişirse sizi yeniden aramızda görmek isterim.

10. Arsemia

Arsemia User

Ben mi sana küfür etmişim ? Yok artık ben dünden beri oyunda değilim ayrıca ben küfür etmem.
    Üslübunuda dikkat et yavru kuş falan hayırdır ?
    Oyunu sözde bırakmışsın ama hala burada boş mesaj yazmaya devam ediyorsun.

11. Kaplan 16 seviye droitleri sildim ucus duzenlerini sattim.

Bunu bana yaptiran o rezalet oyun yonetiminiz oldu hileye goz yuman tek atmaya yonelik yenilik cikartan oyun yonetiminiz oldu.

Senelerdir size dedim Aegise modernizasyon getirin her geminin gucu birbirine denk olsun hileleri kapayin diye ama Almanya kilini kipirdatmadi.

Aylik giris bonusunu yaptilar ama bakiyorum ki onu bile pay to wine cevirmisler...

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Yazılı olarak bir daha uyarmayacağım bu tartışmayı bitirin artık.

13. Yakinda gidecegim zaten gemilerimi sildirecegim bu oyuna artik tum baglantimi koparmaya ugrasiyorum.

14. Arsemia

Arsemia User

Bırakabilirsin bu senin kararın ama oyunu oynananları aşşağlıyamasın ayrıca benim küfür ettiğimi söyledin ben küfür etmem.
    Konuşuyoruz tartışıyoruz saygıyı aşmadığı surece uyarılacak bi durum yok

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  15. Asesde ki sinek valesi sen degil misin ?

Oyunu oynayam oyunculari asagiladigim yok ben direk yonetimi asagliyorum.

16. İsteyen istediğini desin beni bağlamaz, ama kişinin söyledikleri forum kurallarına uymuyorsa da neden banlandım diye buraya yazmasın. Herkes yazdıklarının sorumluluğunu alsın. Seni bilmiyorum da bahsettiğin diğer arkadaşının hakaret edip etmediğinin yanıtı modlara bırakıyorum.

Yetkili sana küfür ettiyse Almanca ya da İngilizce olarak supporta yazarsın, sonuç alamazsan şahsıma hakaret etti diye mahkemeye başvurabilirsin. Sen bu durumu gündeme getirmiyorsan bu benim problemim değil. Ben şöyle yapmadıysam sen de böyle yapma demek de gülünç. Ben ya da bir başkası hareketlerini sana göre dizayn edemez.

Modlar susuyor ama kimin ne düşündüğünü gayet iyi bilmekteyim.

Kaplan kusura bakma cevap vermek durumunda kaldım. Bu konu hakkındaki son mesajımdır. Herkese kolay gelsin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ağustos 2017
  17. Arsemia

Arsemia User

Bütün tr serverlerinde ki oyuncular beni tanır sever sayar tr3 te oynamıyorum küfür asla etmem arsemianın orjinalini oynadığın serverdeki klanlara sorarsan anlatırlar.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Böyle bir eylemde bulunmanıza üzüldüm.

Hesaplarınızın açık kalmasının bir zararı olacağını düşünmüyorum tabi bu sizin tercihinize kalmış bir şey.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

19. Gecen sana ozelden yazdim tr3 de gordum seni sende evet dedin o benim dedin.

?

Bence bu oyun bana yeterince zarar verdi butun ilisigimi kesecegim forum ve oyunla.

Yetti yani.

Artemis yada kuzey supporta bir baksa keske.

20. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Gidiyorum,gideceğim, gitmek üzereyim, şimdi gidicem :D

Hakan ne diyem ben şimdi sana :D

Arsemia ve Miscozra[Türk] bunu beğendi.