Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydınlar mutlu pazarlar :) Günümüz bereketli olsun :)

Bol şans ve başarılar dilerim :) Dodge arkadaşımız ile görüşebiliyor musunuz :)

2. Buraya bir bakayım dedim yine aynı değişen bir şey yok bir selam vermeye geleyim dedim selamı alacak kimse yok.

Bu oyun harbi öldü arkadaş ama helvasını yapacak adamlarıda ölürken başından savdı...

Sağlık olsun bp yetklilerine 1 bardak soğuk su benden :)

Prophecy ve JUPlTER bunu beğendi.
  3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Selam alacak kimse yok olur mu ,teessüf ederim, Daha yeni yazmışım size selam yollamışım :) Hoş geldiniz

4. Hoş bulduk oyunun durumu hala içler acısı :D

Bu arada mesajınız ta sabahın 7'sinde yollanmış :eek:

Bir şey soracağım şu an benim bilgisayarım ne olarak gözüküyor sizde ?

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

1 saat geçince anlaşılır ama benim mesajım JUPlTER, Bugün 09:08 de yazılmış :)

6. Sistemde 7:08 yazıyor ? :eek:

Neyse buralar gördüğüm kadarı ile yine aynı tas aynı hamam :D Değişen bir şey yok :D

Nasılsınız ?

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Ben iyiyim şükür aynı koşturmaca :) Siz nasılsınız nasıl gidiyor hayatınız:)

8. Vizelerde kayaları öptük.

Biraz benim hata payım var heyecana geldim sınavlarda.

Finallere sağlam çalışmam gerek.

Destek için kitaplar sipariş ettim 40 günlük tatilde çok ciddi bir proje var aklımda bunu gerçekleştirmek için kodlama becerimi en yüksek seviyeye çekmeye deneyeceğim bakalım ne olacak.

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

İnşallah ,olsun daha vaktiniz var nasılsa çalışır yaparsınız :)

10. Şu finalleri istediğim şekilde atlatırsam gerisi kolay rahatça halledebilirim.

Artık oyunlar eskisi kadar beni tatmin etmiyor pek.

Aslında yapılacak çok fazla iş var yıllar önce bu gemiyi boşaltsaydım şu an daha iyi olacaktı fakat o zamandada bu bilince sahip değildim...

İğne ucundan geçmem lazım çok kritik dönemler...

Neyse geçmişe baktıkça çok saçma sapan şeylere kafa yorduğumu ve gereksizce gelecekte harcayacağım eforu o konularda harcamışım ders oldu bu bana.

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Her gün öyledir ,hayat bir ders :) Geçmişi bırakın dün kafa yorduğumuz bir sorun bugün anlamını yitirir:) Ama test etmeden anlamıyor insan illaki tecrübe etmek lazım :)

12. Aynen öyle.

Şimdi benim 200 sayfa hatta daha fazla kodlama çalışmam gerekecek.

Diğer dersleri pek saymıyorum hiç bir yere gidip arkadaşlarla çıkıp gidemem dönem başında yaptık oyunlara , arkadaşlara verdik kendimizi ne oldu finallere yanıp tutuştuk...

Bakalım ne olacak sonumuz Allah hayırlı etsin başka bir şey istemiyorum :D

Neyse oyunda sanırım yine aynı mantık devam edecek para yatır para yatır hile kullananlara yaptırım olmayacak oyunun şartları daha da zor ve hile kullanımına göz yumdurur olacak :)

Peki ne diyelim sağlık olsun :D

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Tabi sizin için hayırlısı ne ise o olsun inşallah.
    Bence sürekli sizlerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda gerekli güncellemeler yapılacak ve zamanla memnun olabilinecek hale gelecektir.Biraz zaman gerekir.:)

14. Ya abla Allah aşkına senelerdir deniliyor valla şu oyunda 1 arpa boyu yol alamadı bu ekip.

Yani ben ümidi kestim isterlerse +999999 lazer slotlu jerenetörlü goliath yada vengance Aegis getirsinler umurumda değil.

Fikir felanda sunmayacağım artık çünkü fikir sununca beğenmiyor birileri.

Neyse benim kaybedeceğim bir şey yok zaten okyanusa açıldım büyük hazineler peşindeyim.

Bu hale ilişkileri sokanlar bir düşünsün başka bir şey demiyorum isterlerse davul zurna halay çeksinler umurumda değil şahsen.

TS odalarında bannladık eğğğ diye gülenleri az duymadım.

Neyse akademik ve bilimsel değerler artık benim için daha değerli yıllarca bu oyunun esiri olduk sonunda kurtuldum.

Arada bir böyle selam vermeye gelir giderim.

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Tabi her zaman bekleriz ,bizi unutursanız üzülürüz :)

16. Hadi ben kalkayım çok geç oldu size iyi günler.

JUPlTER bunu beğendi.
  17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Teşekkürler kolay gelsin ve başarılar dilerim :)

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  18. Prophecy

Prophecy User

Aslında saçma bir sistemin ortasındayız. Bazı robotlar var sanki başımızda, hatalarını yüzlerine vursak da tipik robot mantığı ''biz mükemmeliz bu muhalifi yok et''. İşte tam da bu yüzden yoruldum sizden. Hep aynı şeyler ilerleme yok, ders çıkarma yok. Sadece kafasının dikine gitmeye devametmek var.

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi geceler. :) :D

.KAPLAN bunu beğendi.
  20. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar efendim. :rolleyes: