Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. MaXiMuS

MaXiMuS User

Zamanında bilmemne botu hiç ban yemiyor dendi uzun bir süre kimse ceza almamıştı :) mart ayında bir temizlik oldu benim Br1 deki hesabım da kaynadı arada :D hesabı ortak kasmıyorum fakat hafta sonu alıyorum onun için botlar benimle kafa kafaya giderken hesabımı kapatacaklarsa kapatsınlar :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 May 2017
    takemyhard bunu beğendi.
  2. Prophecy

Prophecy User

Eskiden beni fikir havuzuna birşey yazmaktan soğutmuştunuz. Etrafa reklam yapmak da serbest oh ne güzel dünya!

3. MaXiMuS

MaXiMuS User

İyi akşamlar :)

JUPlTER ve takemyhard bunu beğendi.
  4. takemyhard

takemyhard User

iyiakşamlarr :) yahu benim toplam rütbe puanı zaten 2.3m, siz bigecede 200k rütbeyi beğenmiyorsunuz....demekki 11 günde benim çarı rahat kasıyonuz :) oynamıyom küsttümm :)

JUPlTER ve MaXiMuS bunu beğendi.
  5. JUPlTER

JUPlTER Guest

İşte bu soğukluğu yok etmek adına yeni girişimler başlattık :) Her şey oyuncu ,forumcu memnuniyeti için:)

Size de en güzel akşamlar :) Aynı şekilde katılıyorum benim hatta 6 ayda yaptığımı yapıyor :rolleyes::p

takemyhard ve MaXiMuS bunu beğendi.
  6. MaXiMuS

MaXiMuS User

yaklaşık her hafta 600k uri kapıya gidiyor :D günde 100 tane cubi kestiğim zaman ( x4 ile ) günlük 100.000 uri geliyor :D uber yaratıklar keserken rütbe ve kasılan uri değişiyor tabi :D
    tekniği bilmek yeterli :D her a b c kapısı döndüğüm zaman urim kapı parçaları 0 ken bastığım uriden 10.000-20.000 arası artıyor (bug yada oyun açığı değil ) :D

Son düzenlenen: 21 May 2017
    JUPlTER ve takemyhard bunu beğendi.
  7. İyi akşamlar herkese :)

JUPlTER, takemyhard ve MaXiMuS bunu beğendi.
  8. MaXiMuS

MaXiMuS User

İyi akşamlar :p

9. Nasılsın, kimse yok galiba :D

10. MaXiMuS

MaXiMuS User

İyiyim teşekkür ederim sen nasılsın ? :) millet kapıda :D şu sibelonlara geldiğimde 5 dk telefona bakıyorum 10 dk foruma bakıyorum ya nefret ediyorum sibelondan :D

11. İyiyim son sınavlara çalıştım bitiyor sonunda :) Sibelon kolay ya çerez niyetine avlarsın :D

12. MaXiMuS

MaXiMuS User

sınav ne sınavı ? :) sibelona alerjim var :D

13. 2 tane sözel derse ait sınav, sayısalcılara göre değil :(

JUPlTER ve MaXiMuS bunu beğendi.
  14. MaXiMuS

MaXiMuS User

liseyi 10 yılda bitirdiğim için eğitimle aram iyi değil :)

takemyhard bunu beğendi.
  15. 10 yıl biraz fazla değil mi? :eek::rolleyes:

MaXiMuS bunu beğendi.
  16. soryy08

soryy08 User

herkese iyi geceler gitmeden bi moralinizi bozayım :D yarın pazartesi

17. Yapma be :( :D Sanada iyi geceler :)

18. MaXiMuS

MaXiMuS User

bilgisayar bölümü istemiştim yüksek puan aldığım için ailem beni turizm lisesine gönderdi bende okulu bıraktım :D açık liseye geçtim arada sınavlara gidiyordum öylesine :D
    İyi akşamlar :) cubiler boş yuppi :D

19. Bende bilgisayar bölümü ne gireblirsem iyi olcak :)

@takemyhard ortaya çık :D

takemyhard, soryy08 ve MaXiMuS bunu beğendi.
  20. MaXiMuS

MaXiMuS User

Hayırlısı neyse o olsun :)