Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. takemyhard

takemyhard User

siz ikiniz zaten bilgisayar mühendesi profösörü kadar olmuşsunuz :) nükleer fiziğe yönelin bence :) JÜPİTER'ide alın üçlü nükleer şoww yapın:) yakışır size :)

2. Jupiter astronomiye yönelsin :D onun alanı hem ismiyle uyumlu :p

JUPlTER, MaXiMuS ve takemyhard bunu beğendi.
  3. takemyhard

takemyhard User

işte ona siz karar verin :) azıcık uranyum, birazcık plitonyum, minnacıkda anti madde eklersiniz ; artık ortaya ne çıkarsa mezuniyet partinizde içeriz :)

4. Kimyasal-X :D

JUPlTER, takemyhard ve MaXiMuS bunu beğendi.
  5. MaXiMuS

MaXiMuS User

Hayır, şuanda sadece bilgisayar operatörüyüm :D

JUPlTER ve takemyhard bunu beğendi.
  6. takemyhard

takemyhard User

şuan ne olduğun önemli değildir hayatta ; şuan neyi düşlediğindir önemli olan :) eğer yeteri kadar hayal kurabiliyosa insan, birşey olmaz yolun sonunda ; herşey olur :) herşey olmanız dileğiyle :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  7. Merhabalar forum , herkese iyi geceler. :) :D

BlackGhost™ ve takemyhard bunu beğendi.
  8. Bu mesaj çok tanıdık geliyor. İsminiz ve avatarınızın uyumu da tanıdık geliyor. Bir yerden hatırlıyorum diyeceğim ama :)

İyi geceler herkese.

takemyhard bunu beğendi.
  9. takemyhard

takemyhard User

vallaha ben uydurdum :) biyerlerden alıntı değil yanii :) arada yumurtluyom böyle felsefi sözler idare edin :) anaamm benim avatar yine değişmiş ya (shock) iyisaatte olsunlar müdahale etti yine banim profile :( nası düzelecek şimdi bu?...

BlackGhost™ bunu beğendi.
  10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydın ,mutlu bir hafta bizimle olsun pazartesileri çok severim :):rolleyes:

Bir ara banada izah edin lütfen % 55 indirim olduğunda bile zarar etmiştim abg den:)

takemyhard ve soryy08 bunu beğendi.
  11. soryy08

soryy08 User

Günaydinlar :) herkese mutlu haftalar jupiter modum pazartesileri hic sevemedim :)

takemyhard, MaXiMuS ve JUPlTER bunu beğendi.
  12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Pazartesi her şeye yeniden başlamak için harika bir gün ,ayrıca hafta sonu koşuşturmasından sonra sakinlik ve huzur var :) ama çok fazla takmamakta lazım bir bakıyoruz cuma olmuş:)

takemyhard, MaXiMuS ve soryy08 bunu beğendi.
  13. soryy08

soryy08 User

Pazartesileri erken kalkma :( neyseki az kaldi yakinda tum gunler hafta sonu tadinda olcak gel tatil gel :)

takemyhard, MaXiMuS ve JUPlTER bunu beğendi.
  14. MaXiMuS

MaXiMuS User

Günaydın :) herkese söylersem yayılır :D:rolleyes:

Ğünaydın :)

takemyhard, soryy08 ve JUPlTER bunu beğendi.
  15. Selamun aleykum dun yunanistana gidip geldim Allah korusun bunlarin durumuna dusurmesin bizi Allah.

Turkiye gibisi yok sinir kapisina gelince harbi otobusden inip turk askerine sarilip elini opecektim (turk bayragini unutmayalim)

Oraya gidiyorsaniz cok yesil mangir lazim size.

Abi yok boyle sey adim attigim yer sis kebapci tulumbaci baklavaci yapraksarmaci kayniyor hayir birde bizim diyorlar neyin kafasi anlamiyom.

Lan ben bimden kurabiye aliyorum ayni kurabiye yunanistanda 20 tl bimde 5 tl. Kahve kupasi turkiyede 4 tl yunanistande 17.50 tl

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhabalar, kolay gelsin.

takemyhard ve soryy08 bunu beğendi.
  17. soryy08

soryy08 User

Merhaba hosgeldiniz göçebe modum

takemyhard bunu beğendi.
  18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhabalar nabersiniz

takemyhard bunu beğendi.
  19. soryy08

soryy08 User

Iyidir modum siz nabersiniz:)

takemyhard bunu beğendi.
  20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

İyilik sağlık teşekkür ederim pardon geç kaldım :)

takemyhard bunu beğendi.