Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -de ayrı

JUPlTER bunu beğendi.
  2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydınlar mutlu sabahlar forum :)

Teşekkürler çok naziksiniz :)

3. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Sizlerede günaydın. Erkencisiniz bu gün Cubiter modum...

JUPlTER bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Önce güne başlarken sabah kahvesi ile şöyle bir turluyorum :) Sonra müsait oldukça belli aralıklarla yine buralardayım :) Siz nasılsınız iyi misiniz ,yaz sıcaklarından memnun musunuz :)

*ECHQ*** bunu beğendi.
  5. HASAFET.

HASAFET. Guest

Güüünayddııınn, 8 günlük bir tatilden sonra merhabalar efenimm :D

JUPlTER bunu beğendi.
  6. *ECHQ***

*ECHQ*** User

Kahve faslı oldukça keyfilidir ve bir kaç gündür sağolsun bir dostum keyifli bir o kadar lezzetli hem sohbet hemde kahve faslını icra ediyor))
    Sıcaklar dan herkes gibi muzdarip olabilirim ama soğuklar kadar değil. Sizin aranız nasıldır?

JUPlTER bunu beğendi.
  7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hoş geldiniz tatiliniz iyi geçmiştir umarım :)

Herkese kahve dostu gerekli hele de sohbeti güzelse tadı başka olur :) Tek başına da içerken buralarda geziyorum ,sohbetleri okuyorum işte ,çok severim kahveyi :) Soğuğu sevmem alışkın değiliz ,ama çok sıcak buralar ,Eylül olsun artık yeter :) biraz yazlık biraz kışlık idare ediyorum :)

8. Bu ne güzel bir üslup :) Buralarda sizin gibi kibar insanları görmek mutluluk verici.

JUPlTER bunu beğendi.
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydınlar mutlu pazarlar :) Şanslı bir hafta sonu diliyorum :)

Konuşur gibi yazarım :) o sebeple bazen karmaşık olabilir ,hatalarımız olur ise affola :)

10. HASAFET.

HASAFET. Guest

Teşekkür ederim iyi diyelim iyi olsun :D

JUPlTER bunu beğendi.
  11. Yok ben gerçekten sizi kibarlığınızdan dolayı tebrik etmek istemiştim ancak yanlış anlaşılmışım :)

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydınlar mutlu sabahlar :) Kahveler hazır :):rolleyes:

Uzun süredir o kadar eleştiri alıyoruz ki :) tam emin olamadım ,bazen gerçekle imayı karıştırıyorum hoş görün :) teşekkür ederim ..

13. VALEYARD

VALEYARD Guest

Selamlar forum iyi geceler:)

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Selamlar ve tünaydın :) Birbirimizi ağırlıyor gibi olduk :rolleyes: Smodluğunuz hayırlı uğurlu olsun bu arada, yakıştı :)

VALEYARD bunu beğendi.
  15. VALEYARD

VALEYARD Guest

Teşekkür ederim, sizi de tekrar forumda görevde görmek pek sevindirdi :)

JUPlTER bunu beğendi.
  16. Forum modlara kalmış :)

Eski forumdan eser yok :)

Hadi bir mum yakın eskiyi hatırlayın neticede kokulu mum + gecenin karanliginda loş ışıkta geçmişe bakıp güldüğümüz , üzüldüğümüz vs gibi anlar çok olmakta.

Ne diyebilirim ki Dünyada çok hızlı yetişmek için zamanı iyi değerlendirmek gerek yoksa tarih sayfalarında kendimizi buluruz.

Hatalar , mutluluklar , yerinde alınan kararlar , üzüntüler hepsi ruhun aynasıdır.

Hayatı yapraklara benzetmek çok güzel bir benzetme olabilir neticede sürekli yeniden açarlar yeşerirler , rüzgarda sallanırlar , solar sararırlar , rüzgar onları taşır ve yerde ki o güzel anılar havuzunda yerlerini alırlar.

Biliyorum bazılarını bunu okuyunca bu ne dedi anlayan var mi tercuman cagirsin diyecek ama buna gerek olacagini sanmam ruhumuz temiz olursa her sey halledilir...

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydınlar mutlu sabahlar , 9 günlük bayram tatilimiz hayırlı olsun :)

Ahh Dodge ah... Yani bu sayfa da yazmıyor kimse diye bizde mi yazmayalım :) Hayat her şekilde devam eder misali ,biz yine de iyi niyetimizle merhabalaşmaya devam ederiz :) Her yazdıgınız yazıya verecek o kadar cevap var ancak görev gereği bizlerde yazamıyoruz umarım anlamışsınızdır :) Forum iyisi ile kötüsü ile hepimizin ,elbet hepimizde pek çok anılar var.Hatalar varsaydıklarınızı biz yapmadığımız için yine aynı umutla neşe ile biz buradayız :) Burada eskiden yazan arkadaslarımızın da bazılarının hesapları kapatılmış olabilir ,farklı durumlar olabilir ,sadece sizin yazdığınız oyuncu kaybı sebebi ile gelmiyor olmaya da bilirler :) Bizlerde çok şeyler biliyoruz :) Kalan sağlar bizimdir :) İşin dokunaklı kısmı bir yana bu bir oyun ,hepimizde keyifli vakit geçirmek ,yardıma ihtiyacı olan oyunlara cevap vermek için varız.
    Server birleşimi sonrası güzel şeyler olacağına inancım tam ,biraz ılımlı olun bu kadar öfke sağlığa da zarar hele bu sıcaklarda mazallah :) kendinize dikkat ediniz lütfen.

18. Foruma yazmamamız forumda olmadığımız anlamına gelmez :D

Boş konu açan çok oluyor forumda insalarda gereksiz tartışmalara girmemek için uzak duruyorlar bana göre :D

VALEYARD bunu beğendi.

19. Öfkeli olduğum nereden çıktı abla ? Ben hayatıma gayet sağlıklı bir şekilde devam ediyorum ve yakın zamanda Matematik konusunda çok ileri düzeye doğru yol alıp Bilgisayar mühendisliği için uğraşlara gireceğim şu an Üniversitede eğitimime devam ediyorum yani hayat devam ediyor Allaha çok şükür. Uygulamalar yazmaya ve geliştirici olmak için hazırlanıyorum lakin stajla uğraşıyorum eylülü bekliyorum asıl aksiyon o zaman başlayacak benim için.

Programcılık zor hele matematik eksikliğiniz varsa daha da bir zor ama insan düşüncesinden uzaklaşıp tamamen makine gibi düşünmeye alışmalısınız ki hatalar az olsun bunu artık bir felsefe haline getirdim yani insan gibi değil makine gibi düşünmeye odakladım kendimi.

Şimdi foruma ve oyuna dönersek forum eskiden daha canlıydı tamam herkesin hataları var hatasız kul olmaz lakin bazı şeyler zamanında yapılsa bu kadar uğraşmak zorunda değildiniz yani tabi sözüm yine meclisten dışarı sizin yetkiniz yok.

Yani ben özlemiyor muyum oyunun eski halini ? Kim özlemez ? Bir kaç eski arkadaşımı aldım ve gittim buradan yani diğerleri ne yapıyor bilemiyorum.

Diyeceğim şu ki oyunu eğer keyifli bir şekilde oynamak istiyorsak sizde oyunculara bunu sunmak istiyorsanız size bir konuda yazdığım maddelerin yerine getirilmesi gerekiyor yani bunu ciddi anlamda uygulamanız gerekmekte.

Oyunculara güven vermelisiniz vermezseniz şirket yine boşa kürek çekecek. Bunu defalarca gördüm ancak millet rant peşinde olduğu için dediklerim hep havada kaldı. Geliştiriciler para derdinde , bazı oyuncular haritalarda eşkiyalık yapmakta yani ciddi anlamda ??? haritasına girmek için adamlar para istiyor yoksa sizi kesiyorlar.

20. VALEYARD

VALEYARD Guest

Siz ugrar mıydınız buralara:)