Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Forumda her zaman boş konular açılırdı ki yani insanlar her zaman birbirine tartışmaya açık burada , konuya girenler direk bunu his ediyor heralde:

C0rnholi0 bunu beğendi.
  2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hoş geldiniz :) İmzanızdaki resimde pek güzel olsa gerek ama görülmüyor :):rolleyes:

Eğitiminize önem vermenize çok seviniyorum :) Umarım çok başarılı olur iyi bir kariyer edinirsiniz.Maddeleri okudum evet bizlerde bu maddeler üzerine mücadele ediyoruz ,bazılarını aşmak, bazılarının oyuna uyarlanması zaman alıyor .Tüm hoş görülü yaklaşıma rağmen bazen oyuncular aynı hataları tekrarlıyor ,yeni buluşlar icat ediyor.Bu da üzücü tarafı.??? haritası sorunu tamamen çözüldü ama ne oldu yine bazı oyuncular mağdur kaldı .Çözüm kesin olarak olayı bitirme olunca işte böyle bazen kurunun yanında yaşta yanabiliyor.

General(Shadow.sword) bunu beğendi.

3. Şu an gerçek anlamda rastgele sayı algoritması yapmaya çalışıyorum evet bunun için mat 2 gerekmekte ancak algoritmayı nasıl kurarım diye düşünüyorum geceleri bazen rüyalarıma türevler , integraller , difransiyel denklemler geliyor bildiğiniz orada girdap şeklinde oluyorlar ki hiç bilmem matematik 2'yi şu an günümüzde bilgisayarlarda ciddi anlamda saf rastgele sayı algoritması elde edilememiştir yani hepsi rastgele gibi gözükür aslında tekrarlayan sayılar dizisidir.

Benim ki biraz daha imkansıza yakın ama sonuçta yapabilirsem bu bir çok alanda kullanılabilir. Sonuçta 2 sene önce ki dediğim şeyler için gereken alt yapı yavaş yavaş oluşuyor.

Oyunu yeniden modernize etmek için çok fazla yapılması gereken şey var ve şunu düşünmeyi kesin ben insanlara karşı hakaret , öfke beslemiyorum kin gütmüyorum bir çok şekilde kendi kendimi onarmaya , değiştirmeye başladım eleştirilerimde bile dikkat ederseniz çok büyük farklılıklar var artık gidip insanları aşağılamıyor hakaret etmiyorum sadece gülüyor geçiyorum he biraz dalga geçerim ancak öyle eğeğeğe bu beyinsiz tarzında değil.

Bana kısmi bir mercekle bakmayı bırakın yani bu tüm modlar için geçerli sabah zaten kuasar modun dediği şeye biraz sinir oldum ancak pek takmadım çünkü insanlara hakaret etmiyorum rica ediyorum artık şöyle düşünmeyi bırakın.

Bu arada benden fikir destek vs isterseniz yardıma açığım ben kendi adıma bir şey istemiyorum. Sadece insanların biraz olsun bu çatışmalarını bitirmek ve dindirmek istiyorum hepsi bu sonuçta yönetim oyunculara , oyuncularda yönetime karşı yıllardan beri çatışmalar , anlaşmazlıklar yaşanıyor.

Tek diyeceğim şu ki bu saçmalıklar bitsin ki herkes rahat etsin.

4. Vakit buldukça diyelim aslında foruma giriyorum ama online değilim takipteyim :)
    h.b :) imzamıda düzelttim :D
    haha bir çok insan bu kafada emin olabilirsin :D

JUPlTER bunu beğendi.

5. Merhaba Jupiter Adminim sizden bir şey rica edebilir miyim acaba müsaitseniz ?

Bir program yazacağımda oyuncular için bunun kurallara uygunluğu var mıdır onu öğrenmek istiyorum ? Özel sohbette konu açacağım oraya cevap yazarsanız sevinirim.

JUPlTER bunu beğendi.
  6. Selamlar uzun süre sonra tekrardan merhaba

Nasılsınız forum ahalisi

7. Hoş geldiniz.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Çok yakışmış ama yıldızda bir düşme mi var sanki 3 yıldız olarak hatırlıyorum :) :rolleyes:
    Hoş geldiniz biz iyiyiz siz nasılsınız.

Sizin tüm önerileriniz bizimde amaç ve isteğimiz ,zamanla her şey yola girecektir :)

9. Hoşbuldum teşekkürler

Hoşbuldum modum bir sorum olacak. Oyuna son bir kaç aydır neredeyse giremiyorum da hiç. Acaba tr1 sunucusu hala sakin mi yoksa daha hareketli oldu mu bilginiz var mı?

JUPlTER bunu beğendi.
  10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Şimdi bunu gelen sorunlar üzerine değerlendirirsek Tr1 pek sorun yaşamıyor gibi :) Ya sakin olduğu için ya da oyuncular genelde ilk server olduğundan sorunları hal ediyorlar :) O yüzden pek sağlıklı cevap bu konuda veremiyorum.En iyisi siz demaner haritasına gidip kendiniz test ediniz :) Genel olarak ama bir hareket var tatil olduğu için tabi bu normal :)

11. İyi akşamlar.

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Günaydınlar mutlu sabahlar ,hepimize keyifli bir bayram tatili diliyorum :)

13. keskinniyo

keskinniyo User

Selamün aleyküm arkadaslar herkese kolay gelsin iyi tatiller.

14. Hmm.
    Merak ettim bi' göz atayım dedim :/

15. iyi tatillermi yarın iş var iş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ağustos 2018
  16. keskinniyo

keskinniyo User

Senin ne işte çalıştığını bilmiyorum ama resmi tatil başladı bildiğim kadarıyla

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ağustos 2018
  17. VALEYARD

VALEYARD Guest

Üslubumuza dikkat edelim. Bizede iş var ama yapacak birşey yok değil mi:)

18. Prophecy

Prophecy User

19. MESAİİİİİİİİİ

20. Selamlar herkese iyi günler