Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. centurion gibi mi demek istedin

2. Hayır ek bir pasif bonusu yok sadece görsel sadece diğer tyrannoslar gibi ölmeden 15 düşman imhasında gemi parlamaya başlıyor birde düşman imha ettiğinde üzerinde sayaç var örn. " 7924 " gibi kaç kişiyi imha ettiysen onun bir sonraki sayısı çıkıyor o kadar görsel ben görünümünü çok seviyordum aldım onu demek istedim :)

3. oben

oben User

sırf bunu söylemek için konuyu maksadı dışında hortlatmanız süper..

4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

[Test Basarili]

5. Chromin etkinliği planlanan zamandan önce bitti. İngiliz forumunda da Türk forumunda da akşam saatinde biteceği yazıyordu. İnsanlar planlarını bu duyuruya göre yapmış olabilirler. Bu durumun telafi edilmesi lazım. Allah'tan ben Amerika sunucusunda oynuyorum da sunucu saati Türkiye'ye göre geriden geldiği için forumda chrominlerim silindi mesajlarını görüp kalkanları ve gemi modülünü aldım. Sadece 3 bin chromin zararım var. Onu da biraz artırıp Hecate gemim olmamasına rağmen tasarım alacaktım. İnsanların mağduriyeti giderilsin.

Mesajım adminleredir.

6. M-A-Y

M-A-Y User

Merhaba Arkadaşlar

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu durumu ileteceğiz, mümkün olan en kısa sürede cevap almaya çalışacağız.

merhaba

8. M-A-Y

M-A-Y User

Geçen haftalarda forumda mesaj yazamıyordum sistemsel bir sıkıntı mı var acaba

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Evet, 10 gün gibi bir süre forumda mevcut olan bir teknik sorun nedeni ile işlem yapılamıyordu. Şimdi ise düzeltildi :)

10. M-A-Y

M-A-Y User

Ya olay şu ki bir sorum var şu birleştirmelerden yapamadığım bir şey varmı diye düşünüyorum ör olarak kronos yapınca spartan birleştirebiliyorum başka varmı böyle

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

EPHON-100 desteği Sınırlar Dahilinde görev serisindeki 55. görevi bitirdiğinizde tarif hesabınıza eklenmektedir.

12. Teşekkürler. Umarım telafi edilir. Katlayıcı çektim daha hızlı chromin kasarım diye şu an boşa gitmiş gibi bir şey oldu ama haritadaki kutuları toplamak için de vesile oldu :D

13. Yeni konu açmamak için buradan soruyorum. Şu an için 16 level BO-2 kalkan, geliştirmesiz BO-3'ten daha iyi, doğru mu?

yılmazbey47 bunu beğendi.
  14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Evet 16 seviye geliştirmeli SG3N-Bo3 kalkanı, 1 seviye geliştirmeli SG3N-Bo3 kalkanından daha iyi. Ama eğer SG3N-Bo3 kalkanı 2 seviye dahi geliştirilirse 16 seviye SG3N-Bo2 kalkan jeneratöründen daha iyi hale geliyor.

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  15. Evet ben de şimdi test ettim. 16 level diroitlere (diroit tasarımsız) her iki kalkanı da takıp çıkardım (20 tane) 3 bin kalkan değeri fark etti. Eir kasana kadar BO-2'lere devam o halde. Teşekkürler.

.Paradoks. bunu beğendi.
  16. Spinaci

Spinaci User

meyaba

darkorbit discordundaki quizi n'aptınız ? (ben niye kendime çıkacak diye eminim anlamıyorum ama güzel ödüller var belki de ondandır :kikihkhikhihkiki:)

17. goli tasarımını ne yaptın ?

18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oooooo :) sonunda forum düzelmiş :) konu açıp mesaj yazılabiliyor. :D Ama forum eski forum değil kullanım ve arayüz olarak değişimler olmuş gördüğüm kadarıyla :) :D

Bu arada Merhabalar forum herkese iyi günler. :)

19. Arkadaşlar merhaba. Genel Sorular kısmına bir konu açtım. Bilgisi olanlar konuya cevap yazarsa çok sevinirim.

Bu arada nasılsınız, keyifler nasıl? :)