Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Hayatım boyunca bir daha bir imza kısmını okurken bu kadar gülmeyeceğim :D hoşgelmişen nasılsen

2. _DODGE_

_DODGE_ User

Hiç ya , ne olsun akşam akşam yemek yapamıyorum sular kesildi diye bulaşık çıkacak yoksa. Gittim pizza söyledim :D

3. ateistkeci

ateistkeci User

Şimdi bir pizza olacaktı :( offff

4. Luminous

Luminous Guest

kahve içelim

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi günler veya iyi akşamlar. :D :)
    Öyle diyorsan öyle olsun :D seni mi kıracağım. :D :)

MaXiMuS :) bari bir mesaj yazaydın yahu. :D :D

6. ateistkeci

ateistkeci User

Eski modun moraline ben karar veriyorum offff çok güzel :D

7. Titan.

Titan. Guest

Ben kahvemi aldım tek başıma içmek istemedim buyrun efenim sizi de davet ediyorum Sonra görmedim yok o oldu bu oldu olmasın lütfennnn

@hayaligenc Sizi waffle yemeye davet ediyorum kahveye değil :p

8. Selamlar efenim.

Malum tekrar başlamıştım oyuna. Sonra tekrar bıraktım :D ama yine de bir uğramak istedim.

Nasılsınız?

9. iyiiyz sen nasılsın :)

10. İyiyiz hamd olsun.
    Oyunu bıraksan bilr arada gel buralara. :p

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi haftasonları dilerim. :D :)
    İnsan daha ne ister ki. :D :)
    A.selam efenim sen nasılsın ? :D
    Ben kaç senedir oynamıyorum :) sadece günlük giriş yapmaya çalışıyorum. :D :)

12. ateistkeci

ateistkeci User

Masadan bir bir ayrılır dostlar olmuş burası :(

13. Sınav bitti, yaz başladı :D 7/24 pc + spotify. doomer gibi dolaşıyorum :(

iyiyim. sanırım :D

mareşal gelince mesaj atın bi HASBİHÂL eyleyelim :D

her zaman comrade!

yılmazcan47 bunu beğendi.
  14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi akşamlar. :D :)
    Anladım da bu sene pek yaz artık yaz gibi değil. Yani en azından yaz'ı değerlendirmek açısından ama sıcağı ve bunaltıcı durumlarında değişme yok. :D :)

Esmiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyoooooooooooorrrr. :confused.::eek:

15. romentus

romentus User

Bu konuda size katılmamak mümkün değil, Allah'tan deniz ile aramda 100 metre ya var ya yok da o sayede hayatta kalabiliyorum:confused.:

16. Ben vampir gibi oldum güneş doğduktan batana kadar hareketsizce duruyorum resmen , adım atsam terliyorum , yaz bitene kadar geceleri yaşamaya çalışacağım gibi :D Denizde işe yaramıyor giriyorsun çıkıyorsun 5 dakika sonra yine ter ter ter :(

17. vantilatör önündeeeeeeeyyyyiiiiiiiimmmmmmm

18. romentus

romentus User

Denizden çıktıktan sonra gölge bulabiliyorsanız, tatlı tatlı serinleten rüzgarla sahil tadından yenmiyor. Ama denizden çıkıp sığınacak gölge bulamazsanız geçmiş olsun;)
    Bir de denize yakın bir yerde oturmanın asıl avantajı her daim serinleten bir rüzgar esmesi. Evde ne kadar cam ve kapı varsa açıyorsunuz ve sıcaklık inanılmaz bir şekilde düşüyor:)
    klima kadar etkili olmasa da vantilatör fiyat performans olarak güzel bir çözüm:D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. merhaba dokuz yılın ardından foruma katılma kararı verdim adım bekir tanistigimiza memnun oldum simdiden

20. hoşgeldin bekir kardeşim :)