Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Takım içerisindeki bilgileri paylaşmanızdan kastım halihazırda zaten yaptığımız veya yapacağımız açıklamaları aktif görevdeymiş gibi sizin açıklamalar yapmanız. Sizin olduğunuz dönemin üzerinden çok sular aktı bundan bahsediyorum :), takım içi gizli bilgileri zaten paylaşmamanız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur, bununla alakalı bir çok işlem olduğunu da biliyorsunuzdur sanırım uzatmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Oyuncu arkadaşları yanlış yönlendirmemek adına takımla alakalı şeyleri takıma bırakın lütfen :).

İyi Forumlar.

2. titans___

titans___ User

şimdi benim sorum olcak da burası yeri mi bu Psycho Berserker ile Amor Berserker aralarında ki farklar nelerdir yok heralde sade tasarım mı ?

3. Yeni Gemi Tasarımları: Berserker Amor & Psyche

Berserker gemisi için yeni Amor ve Psyche gemi tasarımlarını kullanırsanız, açıklamada yazdığı gibi çalışan bir Kombo Tasarım Yeteneği kazanırsınız. İki tasarımı da Etkinlik süresi boyunca Montajda üretebilir veya Savaş Bileti Anahtarları ile edinebilirsiniz.

Kombo Tasarım Yeteneği: Berserker Psyche gemi tasarımı Yeteneği

Gemi, aşağıdaki koşullar yerine geldiğinde bir buff kazanır.
    • Bir Amor Gemi Tasarımı, Psyche Gemi Tasarımı ile aynı gruptaysa
    • Bir Amor Gemi Tasarımı, Psyche Gemi Tasarımı ile aynı haritadaysa

Buff %10 hasar artışı verir ve etkin olduğu sürece gemi güzelce parlar.

Kombo Tasarım Yeteneği: Berserker Amor gemi tasarımı Yetenek

Gemi, aşağıdaki koşullar yerine geldiğinde bir buff kazanır.
    • Bir Psyche Gemi Tasarımı, Amor Gemi Tasarımı ile aynı gruptaysa
    • Bir Psyche Gemi Tasarımı, Amor Gemi Tasarımı ile aynı haritadaysa

Buff Berserker Kalkan Bağlantısı becerisiyle uyumlu %15 kalkan artışı verir ve etkin olduğu sürece gemi güzelce parlar.

kaptan34 ve titans___ bunu beğendi.
  4. Nerede o eski bilgin modlar :)
    Selamlar :D

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :)
    Benim yaptığım tarz açıklamaları bir çok kişi yapıyor demek benimkiler göze batmış :) :D Aktif görevdeymiş gibi bir açıklama görevden ayrıldığımdan beri forumda yapmadım. :) Benim olduğun dönemin üzerinden çok zaman geçmiş veya çok sular akmış olabilir fakat pek bir değişiklik olduğunu sanmıyorum. Zaten olsa bunu herkes farkederdi. :) Gerçi haklısın :D forum çok hareketli olmadığı için 2-3 görevli ile çok rahat forumu idare ediyorsunuz. :) Eskiden forum bu kadar sakin ve hareketsiz değildi. Bu nedenle FM vs biraz daha fazla almak zorunda kalıyorduk. :) :D

Neyse, nasıl olsa siz anlamak istediğiniz yerden anlamaya devam edeceksiniz. :) Takımla ilgili açıklamalarda sizin olsun ki zaten ben daha çok merkezle ilgili düşüncelerimi yazıyordum. :)
    OOooo :) sen yaşıyor muydun yahu ? :D Nasılsın foruma uğramayalı görüşmeyeli ? Bu arada Kim Kimdir bölümünde kişisel konumdan da yazabilirsin. :)

Eski forum vs mi kaldı ki eskiler kalsın. :D :)

6. Baktım eskiler toplanmış, dedim bir selam vereyim, eskileri yad edelim :)

Mesaj sayısı kastığımız , imzamızın afilli şekilli olduğu, geyik köşesinde takılmaktan oyuna vakit bulamadigimiz yılların üzerinden kaç zaman geçmişte farkında değiliz.

Bazen diyorum zaman bu kadar da hızlı geçmese mi modum :)
    Sizler nasılsınız

7. TheEndGame

TheEndGame User

pembeli olan bayan dostum diğeri erkek ikisi bir grupta yada aynı haritada aynı anda bulunurlarsa birbirlerinden elektrik alıp vuruş güçleri vs artıyor yani tek başlarına ikiside yeteneksiz..sen bu oyunu öğreneceksin her konuda aralarda soruların beni eritiyor takipteyim hayranınım bi imzanı alabilsem mutlu olacam.

BUKANN, titans___ ve ***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  8. :D:D:D:p:p:p haykırdım

BUKANN ve titans___ bunu beğendi.
  9. Ben daha farklı bir sebepten ötürü demiştim siz anladınız :D :D

10. _KIYAMET_
    Dontforgetme

Her seferinde sizi uyarmak zorunda değilim arkadaşlar tartışma ortamı yaratığınız için mesajlarınız tarafımca silinip hesaplarınız hakkında cezai işlem uygulanmıştır.

11. N-A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Şubat 2022
  12. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Aslında mesajınızda herhangi bir sorun yok ama sansürleme ihtiyacı duydum. Sebebine gelirsek Tartışma ortamına zemin hazırlayacak yazılar veya görseller paylaşımı yasaklanmıştır. İleri zamanda sıkıntı çıkartacağını düşündüğüm için işlem yaptım.

Saygılarımla,

Amiral34.

13. titans___

titans___ User

bende sizi anlıyorum da oyun chatinde tartışma ortamları çok oluyor , Mind , Stroke belli klanlar da sabit , İnvokeler de öyle ne yapcak 3üncü parti yazılımlar ile oynayanlardan Günlük Görevleri yapmak bile zor , hani 3üncü parti yazılımla Vs e atıyor gemi donuyor , chatden tıklayamadın bile diyor , konfi değişmiyor ,EMA atsam fayda vermiyor , ben bu şekilde oyunu neden oynayım acaba , etkinliklerde gelir keserler , zamanında haritalara giremedik , bu yüzden oyuncuları yeni haritaya otamatik attı ve atlama CPU çıkarttılar , ben eski haritadan çıkamıyordum 4/X haritalarına göremiyordum , şu anda Bl Haritaları da Mind kesemiyorum , istasyon kursam kendi şirketim klansızları sıkıyor du eskiden istasyona da değil bana düşmanla sıkıp eksi yemiyor sonra ben buna sıkınca YA NE OLDU , neden sıkıyorsun o ayrı diyor , chatden diyom olmaz sıkmaya devam edip eksi yiyorum , ha böyle yapıyorlar diye kaç klana savaş açtım , adamlar bir berserkerle geliyor , ben onla gelsem diğerlerini çağırcak , burda ben bunları dillendirme şeklim tartışma çıkartıyorsa bu oyun savaş oyunu , tartışma çıkmasın diye uğraşmanız , burda konuşulmamış olur sadece hani o kadar diye düşünüyorum , bende keyfimden yazmıyorum ha bunlar değişir mi yine deyim kullanmama gerek yok sanmıyorum değişmez diyerek geçiştireyim .

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :) Yine bir tatil kampından döndük bakalım. :D :D
    Ara ara oluyor öyle şeyler. :) İyi yapmışsın. :D

Görevdeyken ister istemez zaten kasmış oluyorduk. :) 8-10 sene filan geçti sanırım. :) :D

Zamanı biz kontrol edemiyoruz maalesef. :) Bu arada artık görevli değilim. :D Genel olarak iyi diyelim iyi olalım. :)

Anladım da o konuların yeri değil sanırım. :D :)
    Tartışma ortamını başlatan ben değildim ama ne diyeyim. Teşekkür edebilirim sanırım. :)
    -----------------------------------------------
    Bu arada yeni konu açmaktansa buradan yazayım.

- Genel Konular bölümünde " byte kalıntısı kutuları ve katlayıcı " isimli konu kilitlenip yanlışlıkla sabitlenmiş sanırım. :)
    - Teknik Konular bölümünde " Support hakkında " isimli konu da aynı şekilde sabit konu yapılmış :D

Son düzenlenen: 10 Mart 2022
    Amiral34 bunu beğendi.
  15. Selamlar,

Forum baya bir sessizliğe gömülmüş. Bir girip bakayım dedim anılar depreşti.

Vay be 10 küsür sene ne ara geçti gitti.

16. Nemesis306

Nemesis306 User

Keşke ben de aynısını hissedebilsem, hangi eski mesajıma baksam aşırı utanç duyuyorum. Ama güzel anılar hariç tabii, onların yeri ayrı :)

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanada selam. :)

Oyun eski canlılığında değil ki forum olsun. :) :D

Zaman su gibi akıp geçiyor diye boşuna demiyoruz. :p :D

Nemesis306 bunu beğendi.
  18. ben de şu an vizelerle uğraşıyorum bi yandan portfolyo kasmaya devam ederken :c

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Anladım. :) O zaman sana kolay gelsin. :D :)

20. Merhabalar, iyi forumlar. :)
    Son 1 haftadır Hydra roketatarı için çabalıyorum, son 1500 tetrathrin ve 500 bölünme kristali kaldı, bu haftasonu biter umarım. :D