Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanada merhaba :) iyi forumlar. :D
    Hani bir yerde ohh be tamam artık kafam rahat diyebilecek imkan olsa iyi derdim de maalesef. :( Oyunda herşeyi tamamlarsın 1 hafta sonra filan başka bir şey gelir rahat edemezsin. :D :D

2. Valla ben keyfekeder oynuyorum, pro lazerlerini bile çıktıktan 2 sene sonra fulledim, lf5 çıksın lf4 ucuzlar öyle alırım hesabı:D, kendime küçük hedefler koyup onu başarınca mutlu oluyorum.

3. cobs

cobs User

yeni gelecek etkinlik ne acaba bilen var mı

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eğer oyun kapanmazsa yani Darkorbit'in fişini çekmezlerse ve çok geç olmadan Unity Player'e geçilirse tabi ki illegal kullanımlar engellenip kullananlar cezalarını alırsa yeniden oynama ihtimalim var. Zira şu aşamada zaten adına istemci denilen oyuna özel flash player gömülü tarayıcı ile imkansız. Full ekran yapınca bilgisayar kilitendi. :D O kadar ismi lazım değil oyun oynatan bilgisayarım istemcide full ekran yaptım diye kilitlendi. :D :) Ama 2 sene geçti daha Unity Player'ın beta versiyonu bile yok ortada. :)

5. Winston48

Winston48 User

yeni etkinlik varmı arkadaşlar ..bilgisi olan varmı

6. BUKANN

BUKANN User

Merhabalar forum, herkese iyi forumlar :D:p

bunu genelde konuşmacılar köşesindeki>Darkorbit Yenilikleri başlığına yazıyorlar ama oraya 1 aydır yazılan bir şey yok.

Winston48 ve ŞahFD bunu beğendi.
  7. titans___

titans___ User

Bende bu
    Çoklu Ekipman Kaydı diye anket var oylarınız olurda kabul edilir yapılır mı orasını bilemem de bilgisayar işi neden olmasın ? Birde Etkinlik gelş zamanı hakkında bilgiye sahip olan var mı ? Ona göre seprom gitmesin diye harcamıyorum açıkcası kapı falan yapmıyorum da , önceden öğrenebilme şansımız var mı?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Nisan 2022
  8. Merhaba,

Gelecek olan etkinlikleri önceden bilebilme imkanımız yoktur.

İyi Forumlar.

MüminPehlivan ve kaptan34 bunu beğendi.
  9. .Happy.

.Happy. Guest

10. MAMOSTE21

MAMOSTE21 User

Merhaba. Sınırlar dahilin adlı görevde lazer ve roketlere promeryum yükle var. Bunu yükleyince geçmişte yüklediğimiz yüzbinlerce seprom çöp oluyor. Bunu bilerek mi bu göreve koymuşlar.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  11. Maalesef öyle,ama yapmanı tavsiye ederim.İleride güzel günler senin bekliyor.

12. Winston48

Winston48 User

happy güldüğüne göre bişeyler var...:)

13. .Happy.

.Happy. Guest

Yok, adımın hakkını vermek için güldüm :)

14. tirans

tirans User

Merhaba bugün gelişmiş Lf4 günü yazıyor bana hades de 10.04.2022 - 02:37 Alınan nesne: Lazer - LF-4 (2) bunlar geldi yapınca gelişmiş vermesi gerekmiyor muydu bende hangarda görünce şaşırdım seyirden bakmıştım

15. Merhaba,

Geliştirilmiş lf-4 günü hades kapısıyla alakalı değildir. Hades kapısı normal şartlar altında da lf-4 vermektedir. Bu gün Galaksi Kapısı Çifte Ödül günü olduğundan dolayı 2x ödül aldığınız için gelmiştir.

Gelişmiş Lf-4 Günü için belirtilen kapılar şunlardır;

• Geliştirilmiş LF-4 Günü süresince bazı Galaksi Kapılarından bu lazerleri belli bir oranla kazanabilirsiniz.
    • Galaksi Kapıları: Delta, Epsilon, Lambda, Kuiper
      • Ek Ödüller:
        • % 75 şans ile 10.000 UCB-100
        • % 25 şans ile Geliştirilmiş LF-4 paketi
    • Geliştirilmiş LF-4 Oranları;
      • %25 şansla 1 adet LF-4 Hiperplazmoit
      • %35 şansla 1 adet LF-4 Magma Sondası
      • %40 şansla 1 adet LF-4 Yansıma Sondası

İyi Forumlar.

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , bir bakıp çıkacağım. :D :)

Bu arada bazıları hariç Ramazan Bayramınız mübarek olsun. :)

17. 1 aydır kimse bir şey yazmamış buraya..

18. botlara foruma yazı yazma özelliği eklememişler demekki :D Normal oyuncu sayısı iki elin parmaklarını geçmiyor çünkü

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :)
    Normal şartlarda forumda takılan zaten 5 bilemedin 10 kişi var. Oyunda da durum pek farklı değil. Yani serverlarda AI olarak oynamayanlar oldukça az kaldı. AI'ler çalışmazsa veya oyunda bir sıkıntı olursa biraz forum canlanıyor onun dışında hareket pek yok. :)
    İlerleyen güncellemelerde böyle bir şeyler ekleyebilirler diye düşünüyorum. :) Kullanıcılar foruma girip konu açmak veya mesaj yazmakla uğraşmasın diye ekleyebilirler. :D İlk çıktıkları zamanla şimdi geldikleri nokta göz önüne alındığında eklerlerse şaşırmam. :D :D

20. Winston48

Winston48 User

yazıyoruzda dediğin gibi bir avuç okuyor yazıyor zaten kaale alınmıyor....e naparsın sen zaten sebebinide yazmışsın:)))