Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Merhaba forum , iyi forumlar. :)
    Sana da merhaba. :)
    Ooooo kimler gelmiş burala böyle :) Hangi rüzgar attı yahu ? :D Sana da merhaba. :D :)

2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Ne bileyim bi gireyim dedim bir baktım hesap inaktife düşmüş. Açtırdım bakınıyorum öyle :D

Benim kim kimdir konusunu bile arşive almışlar konumu bulamıyorum :D

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bende saçma sapan ban cezası almazsam arada bir giriyorum. :D :)

Benim kişisel konum saçma sapan sebepten dolayı göremediğim bir yere kaldırıldı. :D :)

4. North

North User

Merhabalar :D

5. s3kmachine

s3kmachine User

Tatlı cadı hanım siz bir bayan mısınız

6. Mgulcan32

Mgulcan32 User

7. Ahhh ahhh nerede o eski forum...
    Merhaba dediğimizde cevap verecek kimse kalmamış şuraya bak.

8. Marwitz

Marwitz User

kesinlikle katılıyorum. 2016dan sonra sunucular boşalmaya başladı, sonrasında bigpoint satıldı ve bir daha toparlayamadık. En en iyi dönem de bence 2014'tür. Gamexte yılın web oyunu faaln seçilmişti, beşiktaşta internet kafede turnuva yapılırdı, community çok iyiydi.

İnsan gerçekten özlüyor eskiyi. Hala kasılırken darkorbit old soundtrack açarım. Kesim yaparken eskilerdeki gibi lightning ile takılırım, arkaya nightcore bi müzik açarım..

-»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  9. venuskop

venuskop User

arkadaşlar merhaba yanlış sunucuda uridium satın aldım düzeltme imkanım var mı varsa nasıl ?

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Uzun bir aradan ( Zoraki ) sonra ;

Merhabalar forum , herkese iyi forumlar. :)
    Supportla iletişim kurup bir şansın olabilir. Bunun dışında buradan zor.

11. Hysteria

Hysteria User

12. smoonrise

smoonrise User

Merhaba ihtiyar hoşgeldin :p:D naptın nereleri gezdin gördün bizede tavsiye ver bakalım :rolleyes:;)

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sanada merhaba. :)
    Merhaba. :) Sana ne desem bilemiyorum artık. :D Kardeşim mi desem arkadaşım mı desem , komşum mu desem bilemiyorum. :D :) Hayal gücü yüksek arkadaşlar nerden nereye bağlantı kuruyor. :p :D :) Aslında hiç bağlantımız yok. Pardon ya tek bağlantı forum unutmuşum. :p

Aslında 3 ay İzmir'deydim. İşte imkanlar dahilinde biraz gezdim biraz mahallede takıldık. :) 3 aydır da evdeydim. Foruma şöyle bir dışardan bakınıp geçiyordum. :) Malum ne yazarsak ya rüzgar oldu ya başka şeyler. :) :D Epey değişim olmuş gibi gözüküyor ama gözüken öyle gerisini bilemiyorum. :D :)

14. smoonrise

smoonrise User

Tabi ya hayat sana güzel :D:p aslında herşeyin aynı devam etmesi iyi geliyor artık şaşırtmıyor uğraştırmıyor rutin bir döngü işte oyunda forum öyle kendi içinde bir düzeni var yıllardır gelirler giderler ;):)

Merhaba ' na Merhaba :):D İkinizden hanginiz Atilla Baytar şimdi :p:D

Hysteria bunu beğendi.
  15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yok ya pek öyle güzel değil. :D Bazen alışmamak daha iyi olabiliyor. :D :)

16. Hysteria

Hysteria User

@_KIYAMET_ bana da imza tasarlayabilir misin :D:p

Şimşek Vengeance imzası yapabilecek yok mu forumda :cool::D

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Nasıl bir şey düşünüyorsun veya istiyorsun? Uygun zamanım olursa el atmaya çalışırım. :)

18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Flood gibi oluyor kusura bakmayın. :(

Cümleten herkese iyi forumlar ve nice mutlu yıllara :) :D

Yeni Yılınız Kutlu Olsun. Sağlık , Huzur ve Mutluluk Getirsin. :)