Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. smoonrise

smoonrise User

Dedin ya hevesim kaçtı bak yapma böyle beni karanlık sulara dibi olmayan kuyulara çekme :D;)

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yapacak birşey yok beklentiler o yönde maalesef. :D :) Unity geçildiği zaman iş bitmiyor. Tamam bir süre ortalık temiz olur ama sonrası için anti-cheat sistemi önemli maalesef. :) :D

3. smoonrise

smoonrise User

Şimdi sana 100 puanlık bir uzman sorusu :D unty ile fpsler yükseldi ve diyelim ki maddi durumu bir oyuncu 24 inc 240-280 hz monitörü var bilgisayarıda iyi durumda destekliyor bu mönitörü , şimdi bende 144 hz monitör onda 240-280hz bu oyuna etkisi ne olacak ? daha erken görme kare v.s hikayesi varya bu oyuna etkisi ne olur daha çabuk portal mı atlar neleri daha erken ve çabuk fark eder ne olur ? şimdiden kafamda deli sorular :p:D
    Sana 2 ek soru daha nede olsa uzun zamandır tatil yapıyordun seni çalıştırmak lazım azıcık :D bufferbload hakkında bilgin var mı ? test sonucunu sana atsam yorumlayabilirmisin ve öneri verebilirmisin ? birde bende işlemci 3600 var onu güncellemek istesem en iyi seçenek ne olur am4 soket seçenkleri içerisinde 5600 5600x 5700 5800 v.s senin tavsiyen nedir ?

Son düzenlenen: 25 Ağustos 2024
  4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Tabi ki fps ve görüş alanı farkı olacaktır. Fakat unity zaten flash player'a göre çok daha iyi performans ve fps değeri veriyor. En azından oynadığım unity tabanlı oyunlara göre diyorum. :) Bir çok kriter var ve kullanıcı sistemi ile internet bağlantı hızı ne kadar iyiyse o kadar iyi oyun ortamı sağlar. Battlestar Galactica Online oynadın mı hiç ? Eğer oynadıysan az çok deneyim sahibi olmuşsundur. Çünkü BSGO'da unity tabanlıydı. :) :D

Pek tatil yaptığım söylenemez ama :D :D Çok fazla bilgim yok ama araştırdığım kadarıyla bağlantıda sıkıntılara neden oluyormuş yani oyundaki lag gibi birşeyler. :) Net bilgim yok maalesef yani yorumlamam ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. :D Uzun zamandır donanım incelemesi/araştırması yapmadım maalesef. Yani 3600'e göre mantıken 5600, 5600x, 5700 ve 5800 arasında 5800 daha iyidir sanırım. Fakat net birşeyler söylemem sağlıklı olmayacaktır. Dodge buralardaysa daha iyi biliyor olabilir. :D :)

5. smoonrise

smoonrise User

Tatil sezonu bitmedi oda tatildedir para var huzur var tabi herkes tatilde deniz suyuna ayak değmeden yaz bitti :D:p gelince konuyu görürse alırız bir tavsiye ondan artık bakacazzz ;):)

6. Selamlar :)