Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben oyunda Adamlara ne yapıyorum ? :D

Serhana bi sormanı tavsiye ederim bilemezseniz pc gelene kadar açıklama yapmayacağım :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. TrollGamer :D Tamam tamam buldum :D

Selam erdem :) Erdem sen ben BlackGhost örgütlenip DODGE'u GITS'e başlatıcaz ok ? DODGE'un GITS izlediği günleri görmek istiyorum ölmeden önce :D

3. Ölmessinde... Forumdan ayrılmadan önce diyelim :)

Loonie benimi alıcaklar sanada sorayım acır mı? :)

4. Ben çıkıyorum :D

Ayberk

Yav he he he he he he he he he he

he he he. He tamam mı ? he ?

5. Hemde nasıl ... tetanoz aşısı olmayı bile daha çok istersin :D

Bende sana diyorum kii

Motoko Motoko Motoko Motoko Batou Batou Batou Togusa Ishikawa Saito Saito Paz Borma Jigabachi Helikopterler Tachikoma Osprey Helikopter Minigun Siber Beyin Hacklemesi Cyborglar Androidler Silahlar BÜYÜK SİLAHLAR ....

6. Zannetmiyorum yav... o kadar mı acıyor izledim internette kadının 2 benini alıyorlar kadın tınlamıyor. İğne atılıyor.. Zaten uyuşuyor... Sonra neşter ile hemen alınıyor nasıl alındığınıda izledim. O kadar acıyacak gibi durmuyor...

Neye dayanarak söyledin merak etttim :)

7. Babam devamlı burnumdaki sivilceleri sıkıyor da ... :)

8. Sivilce ayrı ben ayrı... Benim arkadaşım iğne olurken çok ağrıdığını söyledi ( lise 2ye gidiyor) geçen sene aldırtmıştı oda boynundaydı böyle küçük küçük bissürü vardı aldırdı, ancak çok uzundu böyle top topdu onun benimki klasik ben. Ve onun ineği direk benin üzerinden vurdular çünkü sağdan veya soldan vurulamıyordu. Direk joplar gibi vuruncada onun baya acıdı. Zaten aldırınca bir süre dikiş atılmıyor. 1 hafta sonra atılıyor.

Video istersen oyun hesabına ( TR^3) atarım.

9. Hıı sen ben diyosun. Ne bileyim bir an sivilce geldi aklıma o_O

10. Dur video atayım. Al ;

Son düzenlenen: 18 Kasım 2014
  11. Merhabalar forum , herkese iyi geceler. :)

Arkadaşlar bu konuya eklenen resim yada videolar kaldırılacaktır..

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  12. Bugün fazla kasılamadım LF-4 leride 16 seviye yapmaya çalışıyorum çok sıkıldım :(

13. Selam forum :)

Annem İstanbul'dan döndü sonunda ... havalimanında beklerken bir baktım 2 Japon kadın çıkıyor meğersem gelişte Japon kafile vardı ahh ahh keşke annemle gitseydim Japon bayanlar ile az fotoğraf çektirirdim :(

14. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Günaydın arkadaşlar.İyi oyunlar.

Keyifli forumlar.

15. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra ilk kez giriyorum foruma bizim ekran kartı garantiden anca gelebildi ne yapalım :) ama öncesinde de ara vermiştim zaten ama bir girip bakayım dedim aynı arkadaşları gördüm gene forumda gelen bir kaç fm var onlarada h.g diyorum

16. Jameika-TR

Jameika-TR User

Cümleten kolay gelsin :)

Ve şimdi farkettim 500 safya kaybolmuş :( Ben ne güzel 10.000ci mesajı atmıstım orda :(

17. Selam mille...
    1000*

18. Selam forum :)

19. Selam forum , nasılsınız neler yapıyorsunuz arkadaşlar ?

Edebiyattan 10 almam beni yıktı :confused:

20. Oh ... bu yıkıcı olmuş.

Doraemon başladı görüşürüz ^^

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.