Merhaba De Katıl Muhabbete

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ********** varya sw de onun gemisi kadar saglam gemi yok hulk trex asterix total hades wileet coyate 2. Sıradaki bu kadını tek konfide kesiyorum:D oynamayı hic bilmiyo:D:D whoeva olsun sıralamadaki tum gemileri jhondoe 8e carpar 40a boler:D:D:D:D:D:D:D bl ara gemisini kullanmıştım da:D x4 aegisde 90 dan aşşağı görmüyordu o zaman 50 kusur sıradaydı bide:D:D:D:D:D:D
    Alparslan sen ben bu cumartesi güzel bi baskın atalım ya:D rsbde cok az kaldı ama x4 um yeter:D:D
    Simsekde sana güzel bi konfi dizerim istersen :D
    Aslında iyi konfi yapıyosunda savaşta cok eksikleri var hem hız hem kalkan hem vuruş yapman lazım sen kalkan ağırlıklı yapıyosun bugün gördüğüm kadarı ile :D
    Whatsapp tan bana ekipmanda ne var ne yok ne lazım söyle yaparız:p
    Ben bugün tek konfi olmamın nedeni droların geliştirme gitti ya kalkan yapamıyorum :(:(
    Bu aralar aegise merak saldım aegisi çözmem gerek millet de bir sey var aegis askı anlatamam :D:D:D aslında aklımda bi konfl varda 1 m kalkan burguyla hız az bisey vuruş düşük bunu bi test etmem lazım :D çözersem paylasırım:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ocak 2016
  2. Arkadaşlar mesajlara dikkat edelim..

İyi geceler. :)

3. Admin'im kusura bakmayın, bir yanlışım oldu ise. :confused:

4. Bilmeniz gereken bir durum aslında bazı şeyler forumda uygun olmuyor. :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  5. Oyuncu adı paylasmamı diyeceğim ama o yazımda baska oyuncu adı da vardı bu degil o zaman sizin sildiğiniz oyuncu adında bi sorunmu var acaba? Ya yani nedenini bileyim de bir daha yapmayayım :oops:

6. Darion26

Darion26 User

... isimli oyuncu *** atıyor yazmışsın o yüzden yazmış adminimiz :)

7. İllegal prog.
    Hımmm anladım sağol ama bu bir gerçek yani :confused:

Darion26 bunu beğendi.
  8. Darion26

Darion26 User

Moderatör gibi yazıyım mı :p

Gerekli kanıtlar ile supporta yollayınız :D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  9. Yollamıyorummu sanıyosun?
    Kesim videolarını işleme almıyorlar.
    Yani bir ise yaramıyor....

Darion26 bunu beğendi.
  10. Darion26

Darion26 User

İlla ki bir gün yakalanır merak etme :) Bizim sunucuda pvp son günlerde boşaldı.

Bizim orda aksiyon başladı :D acabası baksammı :p

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  11. Gerçek olup olmaması bizi ilgilendirmiyor. Neden derseniz inceleme yapma v.b. yetkilerimiz yok. Bu nedenle forumda bu tür yazılar uygun değildir.

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  12. Tamam dır admin'im sizimi kırcam :p
    Yeniden kusura bakmayın.
    Gidip onları keseyim ben en iyisi:D:D:D:D:D:D

Son düzenlenen: 7 Ocak 2016
    Darion26 bunu beğendi.
  13. Tamam siz gidip kesim yapın. :D :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.