Merhametine///Dön Kim mi ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ETİLER-İST tarafından 25 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba ben Merhamet
    Gerçek anlam da Tr6 da savaşmayı öğrenen birisiyim. En güzel tecrübelerimi ora da deneyimledim. Şuan Tr2-Tr3 birleşiminden oluşan serverde mücadele veriyorum. Daha doğrusu veremiyorum çünkü her gün başka bir oyun sorunlarıyla uğraşıyorum ve iyiye gideceğini de düşünmüyorum. Daha kötü olacak.:(
    Bana gelirse 25 e merdiven dayadım çeyrek asır eder.
    Hayatı fazla ciddiye alan birisi değilim.
    Aile ve Arkadaşlar candır kıymetini bilin.
    Sanal alemin sanal delikanlılarıyız ( oyun felsefem saylır )
    Ve '' Merhamet '' insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu ilaçtır kimseden esirgemeyin.

İyi forumlar;)

Düşmanlarımın en büyük hatası, beni kesebileceğine kendisini inandırmasıdır...

GÖLGE bunu beğendi.
  2. GÖLGE

GÖLGE User

en büyük zevkinin de oralet vermek olduğunu yazmayı unutmuşsun:)

3. :):) nasıl unutmuşum ya oraleti :)

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Foruma hoş geldiniz :) Keyifli paylaşımlarınız olur umarım :)

ETİLER-İST bunu beğendi.
  5. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Foruma hoşgeldiniz memnun oldum bende Hasafet :))

Ne demişler hızlı yaşa genç öl cesedin diri kalsın sizde o tarz yaşıyorsunuz sanırım yazdıklarınzdan kanaatim :D

İyi Forumlar iyi oyunlar dilerim.

ETİLER-İST bunu beğendi.
  6. LARK1988

LARK1988 User

Böyle sanki vicdanımın sesi gibi geldi nikiniz efenim
    hoşgelmişsen sen sen
    güzelce forumlan

7. oralet beyi diye biliriz kendisini

8. LARK1988

LARK1988 User

yani iyi bilirdik dersin

9. kendisini tanımıyorum. iyi veya kötü diyemem. haritalarda savaşırdık sadece. kötü bir lafını da görmedim

10. hoş gördüm efenim vicdanınızın sesi gibi gelmesine de sevindim :d

11. oralet beyi demeyelim de ısmarlamayı seven birisiyim :d

12. LARK1988

LARK1988 User

İyi bir oyuncu diyelim o halde

13. kralsız

kralsız User

nerde iyi bi oyuncudur :DD her gördüğünde 1 6 da 1 vs 1 atıyorum buz atıp kaçmaya çalışıyor :SADA:SD a:DA

14. burda iyi kötü derken biz karakterden bahsediyorduk sen olayı yalnış anlamışsın :D:D oyunculuk konusuna gelince kesip kesilmek oyunun fıtratında var Buz atıp kaçmak hele 1v1 de hiçbir zaman yapmadığım şeydir. aksini iddia ediyosan hala nickini yazarsın haritada savaşırız :d

15. kralsız

kralsız User

biliyorum ama hem kaçar hemde karakterli :DD

16. aynen aynen dediğin gibi nickini veremeyen kardeşim sen haklısın :dddd

17. kralsız

kralsız User

niçini versem ne yapacam kardeş tr2 de işte ooo boş boş konuşuyorsun

18. daha 2 kelimeyi bir araya getiremiyosun neyse kardeş iyi forumlar sana buraya boş yapmaya gelmişsin :d iyi oyunlar

19. kralsız

kralsız User

Yaw he he hadi işine bak

20. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forum üyelerin karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu, saygı ve genel ahlak kuralları çerçevesinde tartışmak içindir.
    Sizden karşılıklı tartışmayı sonlandırmanızı ve mesajlarının içeriğinin daha az kırıcı, rencide edici şekilde yazmanızı rica ediyorum. Aksi durumda forum kurallarınca ceza uygulanabilir.

İyi forumlar.