Duyuru Merkez Sorumlusu Canlı Yayın Açacak Özür Dileyecek

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sadece oyunun düzelmesi yetmez.
    En yakın zamanda bu akşam en geç yarın merkez ekip sorumlusu canlı yayın açacak ve tüm tr serverlerinden özür dileyecek açıklama yapacak.
    Oyundaki hatalar hemen ve tamamen düzeltilecek

2. Minerva

Minerva Guest

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Burada diğer oyuncuların görüşlerini almaya devam edebilirsiniz. Lütfen Kurallar'a uygun mesaj atmayı unutmayınız.

İyi forumlar.

3. Güzel kardeşim merkezin pek umurunda değil yorma kendini at ile deve değil sıfırdan oyunda yapmayacaklar aylardır devam eden sorunu çözecekler sadece ben artık art niyet arıyorum bu sorunlarda.

4. Art niyet aradığımdan zaten özür bekliyorum sorumluları kimse gelecek ve özür dileyecek.
    aynen öyle art niyet olduğunu düşündüğüm için canlı yaında özür beliyorum. gelecek sorumlu özrünü dileyecek ve sorunu çözecek. ricayla değil seve seve yapacak. aldığı paraların karşılığı olarak

Arkadaşlar herkes burda destek oluştursun belki adminlerimiz ss alıp merkeze iletir daha çok işe yarar. oyuncular olarak artık bizde ne ypacağımızı şaşırdık. eskiden oyun kalabalık olsun isterken şuan aman biri daha girmesinde donmasın moduna geçtik. ki zaten kaydolan yeni oyuncu yoksa eski oyuncuları bile kaldırmıyo şuanki sistem. daha doğrusu sistemsizlik

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Nisan 2020
  5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forum içerisinde alt alta yazmak yasaktır. Bu sebeple mesajlarınızı birleştirdim, lütfen bundan sonra ki mesajlarınızda bu hususa dikkat ediniz.

İyi forumlar.

6. ah keşke.. bırak canlı yayın açıp özür dilemeyi, sahiden sorunlarımızın tamamen giderileceğine inanıyormusunuz acaba.. tek temennim stres atmak için girdiğimiz oyunumuzu doğru düzgün çalışır şekilde stress olmadan oynayabilmek.. en başından beri bu oyuna para yatırılmaya değmez diyordum ve sahidende bu görüşümü destekler nitelikte seyrediyor özellikle şu son etkinlikler ve günlerde.. gelen etkinlikteki modülleri almaya calısmak için bugun kafadan 100k x4 ve daha nicesi elitler harcadım fakat sonuc hüsran, bırak etkinlik modüllerini almayı birleştir yok, onuda geçelim oyunun kendisi yok.. resetten resete oynanan bir oyun olmamasını her canımız istediğinde açıp oynayabileceğimiz bir oyun olmasını canı gönülden istiyorum, özür konusuna gelirsek böyle bişey olmayacağı için üzerine çok konusmaya gerek duymuyorum malesef..