Merkeze iletme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba;

Güncelleme ve fikir havuzundaki bir konunun merkeze iletilmesi için gerekli olan şartlar nelerdir?
    Merkeze iletildiğinde "konunuz merkeze iletildi" diye bir post alıyormuyuz konumuzun içinde.
    Merkez bu fikri gerçekleştirdiğinde haberimiz oluyormu ?

2. KARANLIK

KARANLIK User

Belirli bir süre oyuncular tarafından üstte tutulması.Ankette olumlu oyların fazla olması.Birde fikir oyunun önemli bir eksiğini tamamlıyorsa tabikide ön plandadır.

3. Merhaba;

Fikir havuzında "Paymente yeni ürünler" adlı bir konu açtım pazar günü. Ve şu ana kadar hep üstteydi hala üstte 9. Sırada. Olumlu düşünenler 100% anket açmadım ama herkes olumlu mesaj yazmış. Paymentle ilgili büyük bir eksikliği gideriyor. Donanımımızı donanım bölümünden almak yerine uri çekerek yapıyoruz. Donanımın iyileştirilmesi hakkında bir konu. Herkes destek verdi. Manivela modum da sağolsun. Merkeze iletilir mi konu? KSİ diye bir konu da açmıştım birkaç gün hep 1. Sıradaydıherkes olumlu mesaj yazdı 1 kişi hariç şimdi ise 10. sıranın altında konu ve savaş istasyonlarının hakkında eksikliği gidersiğinden eminim.

Teşekkürler.

4. KARANLIK

KARANLIK User

Ben gerekli incelemeleri yapar gerekli işlem uygularım iyi forumlar.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.