Mimesis bozuk

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Bazİstasyonu1 tarafından 25 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sanırsam mimesis sensör bozma yeteneği bozuk, bastığın zaman düzgün kaçınmıyor veya kalkan bitmeden yetenek bekleme süresine giriyor, rica etsem bakar mısınız.

2. tryhardD

tryhardD User

boşuna yazıyorsun en az 5 kere yazdım durumu mesaj siliyorlar belki küfür edersek öyle anlarlar...

3. genel olarak mimesis kullandığım bir gemi, ve en sevdiğim gemi hatta keşke plus varyantı gelse oyuna, neyse beklicez işte, şuan ki mimesis yetenekleri bozuk düzgün çalışmıyor, kaçınması aşırı düşük, %65 değil de %35 hissiyatı veriyor insana, bide kalkan bitmeden yetenek bekleme süresine giriyor

4. Durumu bildirdim haber bekliyorum. Dönüş sağlayacağım.

5. tryhardD

tryhardD User

Sadece meraktan soracağım: N/A Bundan farklı bir şey mi anlamam gerekiyor???

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 May 2022
  6. Forum ve sosyal medyada büyük harf kullanımı bağırmak anlamına gelir ve bundan dolayı mesajınızı silmiş bulunmaktayım. Sorunuzun cevabına gelecek olursak kestirip atılan bir şey yok. Daha dikkatli konuşmanızı talep ediyorum.

7. Güzel bir üslüp ile yazarsan bu sorun giderelebilir :)

8. tryhardD

tryhardD User

tabi canım 5 kere yazdığımda da üslup düzgün olsa sorun çözülürdü saçma sapan savunmayın şunları... hala cevap da yok 1 hafta geçti bu 5. yazışımdan???
    güncelleme: sorun hala devam ediyor 20 saniye sonra otomatik kapanıyor yetenek sürekli yazmaya devam edeceğim elden başka bir şey gelmiyor rahatsız olan da varsa umrumda değil...

Son düzenlenen: 3 Haziran 2022

Sayfayı Paylaş