Mimesis etkinliği savaş bileti kullanımı

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve sct664 tarafından 27 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. sct664

  sct664 User

  arkadaşlar ben savaş bileti satın aldım ve gelen anahtarlarla 20 anahtarlık olan dmg modüllerini ve DMG-ZPVE modüllerinden birkaç tane aldım. 10 anahtarla da 500 EIR aldım geliştirmeler için ihtiyacım vardı, güncel olarak 30 küsür anahtarım ve gelecek yaklaşık bir bu kadar daha anahtarım var. Anahtarlarımı neye harcamam gerektiğini bilmiyorum, mimesis gemisini mi alayım, alabildiğim kadar modül mü alayım?
  Gemim çok güçlü değil bi tık yeni başladım sayılır x1 hasarım 7-8k civarı, irisler full ve 9 proyum hepsini geliştiriyorum yavaş yavaş güncel olarak yaklaşık 7-8 seviye hepsi.
  Aldığım modüllerden elimdeki gemilere uygun bi modül çıkmadı henüz, farm için hammerclaw; kapılar için venom kullanıyorum.

  Anahtarları harcama konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
   
 2. ...VİP...

  ...VİP... User

  arge puanların eksik ise arge dosyası satın almanı tavsiye ederim..bir anahtara 45 dosya veriyor..10 anahtara 450 dosya yapar..bende senin gibi yeni gelişiyorum...anahtarlarla nimesis gemisi arge dosyası ve bölünme kristali aldım..nimesis gemisi çok ucuza geliyor bu şekilde..

  modullere pek anahtar harcamadım ne geleceği belli olmadığı için...zaten son 6 aydır da hep kötü moduller geliyor.sanırım darkorbit modul istatiklerini düşürdü..ilk çıktıklarında çok iyi moduller düşüyordu.şimdi hepsi çöp....o yüzden tavsiyem önce geminin eksiklerin tamamla sonra modullere yönel..