Mimesis Gemisi hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve epochdas tarafından 25 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce vurulamaz mı

1. Evet,vurulamaz

50,0%
  2. Hayır,vurulabilir

50,0%
  1. epochdas

epochdas User

Merhaba sayın adminler ve oyuncu arkadaşlar.Son gelen gemi yükseltme modülleriyle %18 kaçınmaya sahip oldu gemim.Yıldız uçuş düzenine de sahibim %5 kaçınma da oradan geliyor.Argem de kaçınma kısmım full ve %12 de ordan geliyor.Bu üç kalem %35 kaçınma sağlıyor.Mimesis yeteneği de nerf yemiş haliyle %65 kaçınma sağlıyordu diye biliyorum.Bu dört özelliği birlikte kullanırsam mimesisin kaçınma olasılığı %100 e ulaşıyor.Teorik olarak yeteneği açıp kalkan çekerek kalkanım bitmeden sürekli vurulamaz oluyorum.Pratikte de doğruluğu var mı bu durumun? :)

BUKANN bunu beğendi.
  2. BUKANN

BUKANN User

deneyenler olmuş hasar alıyormuş. ama bu konuda kesin bilgi yok yüzde kaçta sabitleniyor ya da sabitlenmiyorsa o kaçınma hesabının matematiği nasıl işliyor bilmiyorum. %90 civarı sabitleniyor diyenler olmuştu. kesin bilgi yok

epochdas ve kaptan34 bunu beğendi.
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bazıları oyun hatası der bazıları Gemi yeteneği bekleme süresinin %75'e sabitlenmesi ile aynı durum üst limiti var der; ben ise "Merkez açıklama yapmadı bu bir hatadır düzelecektir" derim. Merkez kesin bilgi vermeden net konuşmak benim adıma yanlış olur. Ancak mevcut durumda evet 100% durumundasınız ancak hatadan dolayı hasar almanız mümkündür.

İyi Forumlar Dilerim.

epochdas ve Amiral34 bunu beğendi.