Geri bildirim Mimesis İsyanı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 17 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kapıdaki oyuncu sayısı az ise npc ler de ona göre ya azalmalı ya da güçsüzleştirilmeli ( belki zaten böyledir farketmemiş de olabilirim ), çünkü herkes full değilse veya kişi sayısı az ise etkinlik kapısını bitirmek inanılmaz zor oluyor , iyi uri kasılıyor ancak buna karşılık çok elit harcıyoruz , devam etsem mi etmesem mi bilemedim . Amacım olan hammerclaw modülünü almam çok kolay oldu , bu açıdan sevindirici ^^

Kapı bitince kutu filan unuttum mu diye şüpheye düşüp bir dolaşayım dedim aman tanrım 4 tane kutu bırakmışım ! Çok dikkatli olmak lazım çok , o kadar oyuncu ve npc arasında görememek çok muhtemel :p

2. dostum birdaha girişinde mapte seni bekliyor kutular

3. O riski alamıyorum ne yalan söyleyim :) toplamadan rahat edemiyorum

4. xArsimAx

xArsimAx User

Kapı Güzel Orta Üstü Gemiye Sahipsen Sıktığın Geri Geliyor Giderin Sadece Besleme Oluyor:) Tabiki Düştüğün Gurup Da Önemli :)
    Ödüller Tatmin Edici Kutu Toplayarak Byte Kasımı Kolay :)

5. Labtek38

Labtek38 User

skor neye göre hesaplanıyor? Bir de pvp de kesilen npc ler ile x4 de kesilenler arasında bir fark var mı? Ben fark göremedim.

Son düzenlenen: 17 Mart 2020
  6. solaris ile sırayla gemi yetenegi ile etkinligi domine edebilirsiniz

7. Labtek38

Labtek38 User

Sürekli yetenek açarak kendilerine kırmızı olmalarını sağlıyorlar sanırım. haritadaki herkesin kendileri için çalışmasını sağlıyorlar. Her etkinlikte bir çakallık peşinde herkes ve bunu bulmayı başarıyorlar da. Eminim etkinliği tasarlayan kimsenin aklına gelmemiştir bu şekilde bir manipülasyon yapılacağı. Daha önce plutus müsabakasında da citadel ile vurmamızı engelliyorlardı rakip şirketle gelip. Sonra kapı içinde citadel yeteneği kapatılmıştı. Şimdi de solarisin bu yeteneği kapı içinde kapatılması gerekli. Lütfen raporlara ekleyin.

8. Richie

Richie User

Geçtiğimiz gün solaris yeteneği ile etkinlik suistimal ediliyor demiştim yönetici yok yok yüksek hasar verme görevi var o yüzden yapıyorlar dedi. Arkadaşım hiçbir yaratığa ateş edemiyoruz adam açıyor yeteneğini tüm yaratıkların ödülleri ona gidiyor ?? Bunun neresi yüksek hasar verme görevi ? Yüksek hasar vermek istese gider cayborg alır diminisher alır.

İkincisi reflector nimesis kesiminde yaratık zaten 100k hasar vuruyor bir de üstüne tekillik yeteneği gibi 18K vuran sürekli hasar eklemişsiniz yani hangi gemi bu hasara dayanabilecek ? Onu geçtim kendi şirketimizdekiler yaratığın canı azalınca gözleri dönüyor şeref puanı filan dinlemeden saldırıyorlar.

9. xArsimAx

xArsimAx User

Kucuk yaratiklar ilk vurana dediginde haklisin ama onlarin getirisi yok denecek kadar az kardesim esasi prince v.s. diye yazan npc ve sonrasi ona en fazla kim vurursa bir kac kisiye kutu atiyor ona da istiyorsa ilk vurus yapsin fark etmiyor. Ilk kucukler 10 byte 20 uri falan digerleri hem uber cubi gibi uri dagitiliyor hemde kutusu daha iyi. Son yaratiklara kadar cephane harcamiyorum bende sonrasina taktik maktik yok ucan sinege sık .d. ama dedigin konuda ilk yaratik azda olsa suistimal soz konusu

10. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Reflektör gemisini tek başınaysan Pet ile kesmen gerek

11. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Genel ödüller şirket arası verlimezse büyük haksızlık olacaktır bazı şirketlerde oyuncular yok 3 kişi ile kapıya girildigini gördüm
    yani şartlar eşit deildir

inşllah vru,mmo ve eic ayrı kategoride ilk 10 sıralama şeklinde olur yoksa emekler çöp olacaktır.

12. ateistkeci

ateistkeci User

Bize sarı bir efekt verip 12k/18k hasarı sürekli vermesi çok saçma üstelik ema bastıktan sonra bekleme süresi dolmadan tekrar bu etki bize geliyor ve anında patlıyoruz

13. xArsimAx

xArsimAx User

bu nasıl olabiliyor acaba ? ödül de yok ? görsel bir hata değildir...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2020
  14. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

şuan hedefler cogu kişide aynı durumda malesefki :(

Ve etkinlik listesi taploda kimin ne kadar kastıgı gözükmemektedir bu ne zmn güncellecek 1 gün gecti boşunamı kasıyorum yoksa iyimi gidiyorum bilemiyorum ??

15. -İDALI-

-İDALI- User

ne olmuş? Ödüller gelmiyor mu? Gelip gelmdiğini kontrol etmedim hiç.

16. xArsimAx

xArsimAx User

ödül yok seyir boş hedef tamam ama hala aktif 15/15 2. si 19/30 :)

17. Bende de aynı 17 anahtar kullandım görev 15/15 gözüküyor ama ödülü verilmedi. Aynı şekilde hedefede sayılmadı. Bittiğinde 20 hedef olup tasarımı alıcaktım alamadım :(

18. Bu kadar byte'ı nasıl topladın :D

19. Albay full gemiyle kapıda byte kasamıyorum etkinlik çöp

20. userqq

userqq User

Bence kötü değil etkinlik biraz abartıyorsunuz getirisi gayet güzel, ben pet için olan lazeri fulledim, tek kapıdan 30k uri kastığım oldu. Gemim de full falan değil ortalama üstü normal bir gemi. Hedefler kısmında aynı sorunu ben de yaşadım 15 anahtar kullanma hedefinde, umarım çabuk düzelir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.