Geri bildirim Mimesis İsyanı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 17 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cengizcc

cengizcc User

Ageis yada solace oynuyorum gemim tamamen yeni lazer pette 12 yeni lazer var sari taş besli ful x2 atiyorum beyaz neden kullanip ziyan edeyim :D sanirim senin vuruşun dusuk yada yeni lazerleri almadin

2. Besyokar

Besyokar User

şu reflektör müdür nedir şuna bir düzeltme yapın yaratığın kendisi 120k vurması yetmezmiş gibi bide cyborg gibi teklllik atıyor full gemi olmasına rağmen porta gidip atlamak zorunda kalıyorum

3. Biraz karısık gelmisti ama simdi alistim, fena etkinlik değil uridium kasılabiliyor, özel lazerlerin gücü bence biraz daha artırılmalı, fps acayip derecede düsüyor buna bi sekilde cozum bulunmalı, ona göre harita/etkinlik tasarlanmalı, sıralamanın etkinlik bitene kadar gösterilmemesi gayet dogru bu tarz etkinliklerde.. detay vermiyorum büyük klan oyuncuları anlamistir.

forumdaki sss konusunu kim çevirdiyse hatalar mevcut , yaratık isimlerini türkçeye çevirmişsiniz, yaratıklar oyunda türkçe değil, orijinal isminde yazmanız lazım

özel lazerin açıklama kısmında da bir hata vardı oraya da bakarsınız

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Çeviri Merkez tarafından bize iletilmiş olan çeviridir ve aynı şekilde paylaşılması talep edilmiştir. Gerekli düzenlemeler gerçekleştirilecektir.

İyi forumlar.

5. Eskisi gibi neden etkinliklerde sıralama bilgisi verilmiyor? Kimin ne yaptığını bilmek daha iyi olmaz mı? Yoksa etkinlik skoru o oyuncuyu zan altında bırakmaz mı?

6. -İDALI-

-İDALI- User

full gelişmiş pro lazeri ve pette yeni lazerler var promerium beslemeli. Pette ayrıca 12 tane seviye 3 anti uzaylı protokolü var. %20 vuruş desteği. Bu arada kasılırken x4 sıkmayı boşuna harcama olarak görüyorsan bu oyunu hiç kavrayamamışsın demektir. Bu konu başlığında konu dışına çıkmak istemem fakat konuşmacı köşesinde neden x4 konusunda pintilik yapmamamız gerektiğini açıklayan uzun bir açıklama yapmıştım. Tekniğini uyguladığında bu oyun sana ihtiyacından çok daha fazla x4 ve uri veriyor.

7. cengizcc

cengizcc User

Kıskanmana gerek yok :) benım bılecegım iş x4 sıkıp sıkmamak .)

8. -İDALI-

-İDALI- User

Merak etme dostum 60 milyon x4 var 15 milyon uri var. Bir noktadan sonra bunları kullanacak yer olmadığı için sonsuzdan farkı yok. Mesele bu değil. Mesele kapıda solaris yeteneğinin adaletsizliğe neden olması. Aşırı fps düşüklüğünden dolayı npc lere tıklanamaması. Sen memnunsan diyeceğim birşey yok. Ben zaten kapıya gerektiği dışında girmiyorum. İkili tartışmaya dönmemesi için bundan sonra doğrudan bana hitaben yazdığın şeylere cevap vermeyeceğim. Özel diyeceğin varsa mesaj atabilirsin.

cengizcc bunu beğendi.
  9. cengizcc

cengizcc User

Senden sonra solarısle denedım cıdden cok avantajlıymış hep solarısle gırıcem tesekkurler

10. PİONEER

PİONEER User

solarisle girenleri anlamiyorum neden hep kendilerini dusunuyorlar ?
    bukadar egoist olmak zorundalarmi ? yazik günah yaa.. ne desek bos malesef...

11. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

imkan varken kullanmamak sacma deilmi sonucta solarisi almak için emek harcamışlar :)

12. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

İyileştirme: Aşağıdaki AI NPC'leri kendilerine ilk hasar veren oyuncu yerine en fazla hasar veren 3 oyuncuya Byte Kalıntısı ve Puan içeren özel bir kutu düşürecektir:
    • Assailant Mimesis
    • Raider Mimesis
    • Medic Mimesis
    • Hardy Mimesis
    Solaris devri kapanıyor gençler,geri bildirimler işe yaradı :D

Luminous bunu beğendi.
  13. Geri bildirimleri önemsedikleri için teşekurler :)
    4 gundur
    disruptor tyrannos çıkaramadım
    bazı gemiler surekli 10.000 uridum alıyor .
    şans oranı dengelenmeli :)

14. Benim globaldeki hesabıma 4 defa çıktı hiçbirinde solaris değildim :) türkiyede olan 7-8 aylık hesabıma çıkmıyor iki gündür :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  15. şuan elimde 65k byte var hem gemi hem pet için gerekli laser toplarını fulledim modülleri de aldım bu byte kalıntısını kullanabileceğim bi cephane kalıyor onda da iki seçenek sunulmuş biri 3000 byte 10000 emaa cephanesi işe bak ki bu da tek seferlikmiş geriye diğer secenek kalıyor 15 000uri ve 1500 byte kalıntısına 10000 emaa cephanesi ama bana hiç mantıkli gelmedi bu seçenek ya uriyi düşürsünler ya da cephane miktarını arttırsınlar iletirseniz sevinirim

ateistkeci ve Luminous bunu beğendi.
  16. Her haritada bulunan nimesis NPC lerden kendi haritamızda bile oyun oynayamıyoruz. Bunların kaldırılması veya biz ateş açmadan saldırmamalrı konusunda bir çalışma yapılamaz mı?
    Hesabımı kapatmak istemiyorum ama oyundan zevk alamaz hale geldim.

17. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Tarifte önceden 1.500 olan uridium miktarı -geri bildirimler ışığında- merkez ekip tarafından 15.000e çıkarıldı. Tekrar düşüreceklerini sanmıyorum. Yine de fikrinizi ileteceğiz.

İyi forumlar dilerim.

18. sayın modum gunceleştirmeden once 1.500 uridum degildi hiçbir zaman ema -20 lazeri ?
    10k uri şuan guncel birleştirme fiyatı (daha öncede boyleydi )= vip + indirim paketi

19. Solaris devri kapanıyor ancak şimdi güçsüzler hiç kasamıyor hem düşük bir kapı yok hepsi fuller için yapılmış ve etkinlik lazeri de çok az veriyor SOLARİS yetenegi kapatılsa daha mantıklı olabilirdi...

20. vallah ben solarisle girdim 20 k uri kastım normale solace döndüm 40 k 40 k kasıyorum o kadar dert etmeyin yani

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.