Geri bildirim Mimesis İsyanı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve _ALPHA_ tarafından 17 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. metalik988

metalik988 User

Ben şahsen etkinliği çok beğendim. Orta seviye bi gemim var (10 pro 8 iris) ve çok güzel uridium kasıyorum. Gelecek zamanlarda oranlarla inşallah oynamassınız

2. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Alırım bi ho

Luminous bunu beğendi.
  3. Bence de Byte kalıntısı madem etkınlıkten sonra silinecek, o zaman cephane uretmede ki uridium miktarı ilk etkınlıktekı bılgıler gıbı 1500 urıdıuma düşürülmelidir. Sadece cephane uretmek istiyoruz onuda 15bıne cıkartmıssınız saolun yani.

4. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Yeni bir problem var şimdi,haritada çok fazla kutu oluyor ve pet bunları toplayamıyor yanlış bilmiyorsam. Yaratıklardan sonra portal açılıyor ya hani,tam o anda haritada kutuların yerini gösteren küçük noktalar belirse çok güzel olur aslında, yüzlerce kutu var çünkü savaş esnasında toplayamadığımız.

Quenn ve -»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  5. bu tasarımlar nerden çıkıyor. kapıdaki kutulardan şansa mı?

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuz ilgili geri bildirim konusu ile birleştirilmiştir.

EM Freigther'ı hedefine ulaştırdıktan sonra elde edeceğiniz kutuların içerisinden çıkma ihtimali bulunmaktadır.

İyi forumlar.

7. EM Freighter en son npcyide yok ettikten sonra kayboluyor bir portal çıkıyor ve bana bir miktar cephane vs. geliyor bunun dışında ekstradan hiç kutu görmedim (en son kısımdan bahsediyorum, npclerden düşen kutular değil) yani toplam 6-7 kere kapıya girdim ama bitirince hiçbirinde kutu görmedim. vardıda benmi kaçırdım yada :D

8. MUHΓİP

MUHΓİP User

arkadaşlar birisi açıklasın, 40k Byte kalıntısı nasıl toplanır ya?

9. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Savaş sırasında bir baktım kutudan çıktı,illa EM Freighter korunacak veya patlayacak diye bir şart yok.Kendi halimde kenarda takılırken çıktı

10. PİONEER

PİONEER User

hangi Tasarimlar cikio Etkinlikten ?

11. Minerva

Minerva Guest

EM Freigther'dan ya da Eskort haritalarındaki NPC'lerin kutularından elde edebilirsiniz. Mesajı yazarken odaklanamamışım pek sanırım :)

12. Aliens

Aliens User

Bu mesajım pek görünmemiş; tekrar üst sıraya çıkarayım. :)

13. rodinya41

rodinya41 User

lazerlerin gelecek etkinliklerde de kullanılacağı yazıyordu admin iletisinde belki de gelecek olan etkinlikteki yaratıklardır :)

14. VidanjörR

VidanjörR User

Kaç gündür kasıyorum hepi topu 6 k Byte kasabildim. Nasıl bu kadar çok byte elde edip lazerlerinizi fullediniz? Var mı bir ipucu falan?

15. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Kartopu etkisi knk, başlarda elit mermilerine kıyıp beslemeli 3-4 kapı gir. Sonra EMAA-20 Lazer türü birikiyor fazlaca,sonrasında kaptırıp gidersin, harcadıkça birikiyor o mermi türünden. Şu an 250k EMAA-20 var bende mesela ve her kapıda artıyor. Tabi byte da cabası

VidanjörR bunu beğendi.
  16. ۰V۰

۰V۰ User

Piercing, Obscured gibi yaratıklar imha edildiğinde kendisine en yüksek hasarı veren üç kişiye ödül kutusu düşürüyor. Yanlış hatırlamıyorsam sabit olarak birinde 70 byte, diğerinde ise 90 byte çıkıyor. Bu yaratıklara öncelik verirseniz kapı başı 1.500 - 4.000 arası byte toplayabilirsiniz. Ben genelde kapı başı 2.500 civarı byte topluyorum. Lazerleri tamamladım, alınabilecek her şey aldım ve şu an 25.000 byte fazlam var. Ödül kutusu elde etmek için tercihen EMAA-20 (etkinlik cephanesi) kullanın ki verdiğiniz hasar yüksek olsun.

Bu üyenin yazdıklarına ek olarak şu bilgiyi düşeyim. EMAA-20 cephanesi yukarıda ismi yazılan yaratıkların bıraktığı ödül kutusundan şansa bağlı olarak düşüyor. Cephane elde etmek istiyorsanız haritada Piercing ve Obscured varken Raider, Medic, Hardy, Assailant gibi yaratıklara saldırmayı tercih etmeyin.

Quenn ve VidanjörR bunu beğendi.
  17. VidanjörR

VidanjörR User

Günde 2 tane falan kapı girebiliyorum. Bakmayın karantinadayız fakat homeoffice :/ Denicem bakalım dediklerinizi.

18. zalim

zalim User

ages için olan dp modülü sadece ageis e takılıyor veteran ile elite ye takılmıyor acayip saçma olmuş.

19. ۰V۰

۰V۰ User

• Etkinlikte sıralamaya giren ilk 3 kişiye premium üyelik ya da indirim paketi verilmeliydi.
    • Günlük görevler çeşitlendirilmeliydi.
    • HP-HAM01 modülü Aegis gemisinin tüm modelleri için kullanıma uygun durumda tasarlanmalıydı.
    • AA-1 lazerinin hasarı biraz daha artırılabilirdi.
    • 3.000 byte karşılığında birleştirilen EMAA-20 cephanesi için birleştirme limiti olmamalıydı.
    • Ödül kutularına koyulan PLD-8 roketinin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Birçok etkinlik sayesinde bu roketten binlerce topladık zaten. Bu roket yerine farklı bir ödül verilebilirdi.
    • Etkinlik sonunda oyuncuların elinde fazladan binlerce byte olacak. Bu bytelar, etkinlik sonunda şeref puanına ya da cephaneye dönüştürülüp değerlendirilmeliydi.
    • EMAA-20 cephanesi için ayrı bir görsel tasarlanmalıydı. En azından bu cephanenin rengi farklı olabilirdi.
    • Yaratık listesinde ismini gördüğümüz ancak hiçbir şekilde oyunda kendisine rastlamadığımız Mirror, Sniper, Marker ve Hounding türü Mimesis gemileriyle ilgili forumda bilgi verilmeliydi. Bu yaratıklarla ilgili bir hata mevcutsa oyunculara bildirilmeliydi çünkü gözlemlediğim kadarıyla kimse bu yaratıkları oyunda görmemiş.
    • Etkinlik sonunda sıralamaya giren bazı oyunculara verilecek ünvanın rengi etkinlik rehberinde belirtilmemiş. Umarım ünvanın rengi sarı değildir. Eğer sarıysa farklı bir renk belirlenmeliydi.
    • Tyrannos Sentinel gemisinin savaş bileti ödülü olarak verilmesini doğru bulmadım. Tyrannos tasarımlarının kolay elde edilebilir olmaması gerekiyor.
    • EM Freighter imha olduktan sonra ortaya çıkan radyasyonlu alan kaldırılmalıydı ve oyuncuların haritadaki kutuları toplamasına izin verilmeliydi.
    • Oyuncuların üzerinde dönen kırmızı şeridin anlamını ve etkisini bilmiyoruz. Bu konuda etkinlik rehberinde herhangi bir bilgi verilmemiş. Görüntü kirliliği yaptığından dolayı bu kırmızı çember kaldırılmalı.
    • Medic, Raider, Hardy ve Assailant türü Mimesis gemilerinden düşen kutular kaldırılmalı, kutulardan gelecek ödüller direkt olarak oyuncuların hesabına yansıtılmalı.
    • Etkinlik kapısının kapalı olduğu zaman diliminde haritalara etkinlik kutuları eklenmeliydi.
    • Oyuncuların kullanmayı tercih etmediği gemilerin kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla bazı gemilere özel bonuslar verilebilirdi. Örneğin Goliath Enforcer için etkinlik haritasında %30 hasar desteği gibi...
    • Yaratıkların tasarımlarını beğenmedim.

Son düzenlenen: 21 Mart 2020
    VidanjörR, Quenn ve _Zeronix_ bunu beğendi.
  20. -İDALI-

-İDALI- User

Gemiye yeni lazeri koymak mantıklı mı yoksa 16 seviye prometius halen daha çok mu vuruyor?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.