Geri bildirim Mimesis İsyanı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Manitu tarafından 9 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. #Avicenna

#Avicenna User

hayır normal cephane ile de fazla vuruyo. full pro x1 sepli 15k atıyorm ama aa1 lazerleri donatınca 25 30a çıkıyo hasarım

şimdi baktımda ona gelse bile pek bi yararı olcağını sanmıyorum.
    1 lazer 1k byte istiyo karşılığında 3,5k cephane veriyo
    şuan birleştirde 3k byte karşılığında 10k alabiliyoruz. totalde eğer lazer takası gelirse 500 cephane fazla almış oluruz ki önemsiz bi rakam

Son düzenlenen: 15 Mart 2021
  2. epochdas

epochdas User

Kardeşim önerin için teşekkürler,ilk gün hangi npc ne verir nasıl kasılır yeni hakim olduğumuz için yazmıştım bunları.Ancak dediğin gibi tüm modülleri 3k lık cephaneyi 36 adet gemi 19 adet pet lazerini dizdim şimdi yaklaşık 100 bin byte kenarda duruyor boş halde,etkinlikteki tüm hedefler ikinci gün bitmişti zaten.Vesilenle yeni başlayan arkadaşlar mimesisi alabilir şu an bir gücü yok nerf nedeniyle ancak ilerde solace için olduğu gibi mimesis için de bir yükseltme görebiliriz.Mimesis proje gemisi olmaya devam edecek sözü hala aklımda.Ayrıca kalan anahtarlarla sırasıyla kırmızı sarı yeşil xt10 alıp ardından 20nin altında kalan anahtarla etkinlik modülleri denenebilir.Ancak ganimet kutusu açmayın,kaç etkinlik oldu bomboş şeyler geldi.1 anahtar karşılığında verilen 3 bin rsb daha karlı bir tercih.
    kendinizi patlatmalık bir şey yok.Haritanın radyasyonlu bölgesinde 1 -2 piercing şu an da hooding mi neyse o kalıyo onları düşman bulucuyla bulup kesmezseniz kapı bitmediği için bekliyor.

Son düzenlenen: 16 Mart 2021
  3. uffpuff

uffpuff User

al benden de o kadar... bu kadar dandik bir işleyiş olamaz olmamalı hak geçiyor öyle böyle değil adelet 0

4. Otolar hesap başı 10 milyon emaa cephanesi kasmıştır, güle güle harcasınlar etkinlik sonu tahminim 10 milyon uri ve 20-25 mlyon cephane kasarlar, ve biz enayi tayfası halen daha aylardır yıllardır foruma yazıyoruz otoları ama hiç bir gelişme olmuyor, ne güzel oyun oldu!

5. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

merhabalar burası yeri değil belki ama yeni bir konu açmakla uğraşmadım bu etkinlik ve son bir yıldır güzel etkinlik ler yapıyor sunuz yeni başlayanlar için her etkinlik güzeldir oyununu sevdikten sonra , etkinliği 25 martta bitti 20 gün oldu hala etkinlik gelecek bu zaman aralığı çok uzun arkası sıra gelmeli etkinlik ler oyundan soğutuyosunuz herkesin kendi fikri var benimde fikrim bu şekilde ama bu genel olarak böyle oyuncular girmiyo belli isim ve klanlar dışında ayda iki kez arkası sıra gelmesi lazım etkinlik lerin bu cromin gibi bu tarzda olan etkinlkler den bahsetmiyorum harcama yapma etkinliği harcama yapmak için uri kazanmak lazım onuda anca ebedi donuk labirent terör tarzı etkinliklerde kasabiliyoz diğer türlü oyuncular (oto) illegal yönteme başvuyor saygılar iyi forumlar

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. Haklısın bence chromon, agustus bunlar bana göre etkinlik değil, gerçek etkinlik tarzı etkinlikler,
    nimesis isyanı, edebi kapı, donuk labirent, teror kapısı gibiler etkinliktir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş