Geri bildirim Mimesis İsyanı Etkinliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Manitu tarafından 14 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Etkinlik sıralaması gözükmüyor, neye göre kime göre sıralama kasacağız düzeltin lütfen şunu

2. Prometid

Prometid User

Etrafımızda dönen kırmızı çerçeve FPS düşürmekten başka ne anlama geliyor?

noktakoyam bunu beğendi.
  3. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

arkadaşlar neden söz dinlemiyorsunuz bot la etkinlik kapısına girmeseniz ne kaybedersiniz insanların haklarını oyun diye çalmak suç değil mi ayıptır ya admin arkadaşlar bi duyuru yapın artık ben 300 civarı vuruken adam 50 vuruyor 3 1 ni alıyor urinin bu bot kullananlar özelikle ayrıca solaris gemisinin özelliğini açtıklarında yaratığın canı hiç azalmadığı halde kesiyorum 300 uri veren yaratık 30 ila 80 arası uri veriyor bu nasıl bir saçma bir sistem bizi neden kariz yerine aptal yerine konuyoruz oyunda adres verin oyunun sahibi şirkete kendimiz yazalım ne bu gizli işler bir yerde sorun oldumu en üst kişilerle görüştürürler bu oyunda herşey gizli ben hakkımı haram ediyorum zamanımı ve paramı alıp otolara illagle halen tamamen mudahale etmeyen sistem sahiplerine haram olsun

4. Aknilox

Aknilox User

böyle etkinliklerde sıralama ödülü neden var? 24 saat npc kesen kapıya giren gemiler varken normal bi oyuncunun sıralama ödülü alması mümkün mü? botları banlamıyosanız bare ekstra ödül vermeyin adamlara

titans___ ve zühre bunu beğendi.
  5. şahin1

şahin1 User

modüller çöp bir işe yaramaz kötü bir işe yarayacak modül yok bu etkinlikde

titans___ bunu beğendi.
  6. EM Freighter doğtuktan sonra kapı 15-20 dk boyunca girilebilir olsa nasıl olur?
    1 saatin ilk 5 dakikasını yakalayamıyorum bir türlü.

titans___ bunu beğendi.
  7. ya yeter ya sürekli internet gidiyo bir şey oluyor haritada patlayınca sadece hangarda doğma seçeneği geliyo 23.00 daki kapıdan sonra kutuları toplayamayınca tüm emek boşa gidiyo. şu hangarda doğma seçeneğini bildirin lütfen bi dahaki etkinlikte düzelsin bari

8. noktakoyam

noktakoyam User

sen de düştüğü an topla

9. Kesinlikle katılıyorum. Oyun kaynaklı bazen takılmalar oluyor. Nedense hep canım azken oluyor ve etkinlik kapısında patlıyorum geri döndüğümde mecbur hangarda doğma seçeneği kalıyor. Kutular boşa gidiyor.

10. Byte ile alınabilecek icerik sayisi arttırılmalı

11. bytelarınızı, etkinliğin son günü AA-1 veya AAP-1 silahına çevirin, yoksa çöp olur bytelerınız. Sonra AA silahlarını mühimmata çevirirsiniz. ( Hepsini çevirmeyin, gelecek seneki etkinlikte kullanacak kadar silah tutun hangarınızda )

12. Bu etkinlikte kaçıncı sırda olduğumuz neden yazmıyor ?
    Ebedi Kapı etkinliğinde şuan kaçıncı sırada olduğunuz yazıyor, üstelik botçular etkinlikte ilk 10 a girerler herhalde şuan ortalama 284.000 puanım var tr4 serverinde acaba sıralama girme şanşım varmı dır ? ilk 20 ye felan

13. oben

oben User

serverini bilmiyorum ama 800 bin puanı olanları duydum benim 200 bin bile yok.

14. h
    hey maşallah 800k puan nedir :)

15. bot vs için normal normal olabilir. bende 140 civarı var. kapıya hiç girmediğim günler oldu. kutuları toplamadığım oldu. 18 kere girmişim toplam. o halde 140 k işte.
    300k da emaa20 var. biraz zorlasam 1m olurdu şimdi.

16. smoonrise

smoonrise User

Portal atlaması sonrası petin kapanması sorunu hale devam ediyor , çok nadir portallar hariç toplam 3-4 tanedir sanırım sürekli pet kapanıyor raporlayıp tekrar bildirmekte fayda var diye düşünüyorum .

Neden ilgilenmeli bu sorun diye sorar ise merkez - pvpye atlayınca özelliklle bu etkinlik gibi zamanlarda engel olamadıkları otomatik işaretleyici ile yani tek tuş ile hemen savaşmaya başladıkları için illegalciler daha gemiyi toparlayamadan yarım dp çeyrek dp kalıyor pet ile dp modül açmaya imkan kalmıyor düzelirse iyi olur bu sorun ...

17. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

etkilik başladığında bl haritaları boştu sonra full bot dolu birleştir için hiç bir şey kasamıyoruz adama yeşil atıyoruz burguda benden hızlı yetişemiyoruz yaratığa bu etkinlik kapısında da böyle yarısından fazlası bot yazıklar olsun her zaman ki gibi bizleri keriz yerine koyan sisteme de haram olsun zıkkım zehir olsun oyun diyip bizdemi kullanalım bunu mu istiyorsunuz

18. Botlar etkinlik kapısındaki kutuları topluyor mudur acaba ? Portal geldiği gibi gidiyorlar. Eğer toplamıyorlar ise sıralama için küçük bir şansımız olur sanırım.

19. bağlantı gitti yine hangarda doğduk ya çıldırıcam:mad: kutuları toplamak için şimdi yine 1 saat beklemem lazım. 22deki kapıya girip toplayıp çıkayım desem 40k hasar veriyo saniyede. illa sonuna kadar bekliyecen