Mimesis isyanı kapısındakilerin %90 ı oto

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve akinsukru tarafından 15 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. akinsukru

akinsukru User

Lütfen bi kaç admin tr servarlarındaki etkinlik kapılarını kontrol etsin bi atlayın kapılara bi bakın lütfen, %90 nının oto olduğu bariz ortada aynı anda hareket ediyorlar aynı anda sıkıyorlar, biz etkinlik yapamaz yaratıkları tutamaz hale geldik, lütfen artık çözüm bulun illegal şeyler oyun oynuyorlar bezdik hevesimiz kaçtı.

2. bide kastıkları dünyalarca uridiumu düşünsene, tek girişte hakkımla girip 45 k uri kasıyorum ortalama ama günde müsait olamadığım için 2 kere girip ortalama 80 k 100 k arası uri kasıyorum, bu hilebazlar ise 14 saat giriyorlar kapıya 14*45 000=630 000 uri eder hadi 500 k olsun. Etkinlik 10 gün sonra biter. 500 000*10= 5 milyon uridium, bizde beynimiz patlasın yaratığa işaretleyelim diye, ancak 90 k falan kasalım 1 günde, yazık yani ben de görüyorum otomatik oynuyor hesaplar kapıda bariz şekilde belli, heleki rütbeleri sormuyoruym bile acemi binbaşı 6 milyondu 3 ay öncesine kadar şuan 11 milyon olmuş Allah aşkına bu kadar artar mı ebedi kapıda bug kullananlar varmış ug kapandı dediler eyvallah lakin bugu kullanıp abartılı şekilde şeref kasanlar bann almamış demekki. O zaman bug ve bot kullanana ban yoksa bizde kullanalım. Tutucu kullananlarda var bu arada kapıda

AKINCI_TAHA[İMHA] ve tryhardD bunu beğendi.
  3. DANTE_76

DANTE_76 User

kapı başına nasıl 45 kasıyosun anlamış değil max 15k kalıyorum

4. Viraaa

Viraaa User

bosu bosuna uzmeyin kendinizi.biri cikip gelicek merkez ekibin elinde diyecek ve gidecek.ne yazsak bos.

5. tryhardD

tryhardD User

45 az yazmışsın bence ben onlara rağmen 70k kasıyorum kapı başına düzgün hesabı ve cephanesi olan birinin yapacağı hasılatı hayal et ayrıca da 40-50k emaa artıyor adamlar günde 14 saat beleşe abg döner gibi kasıyorlar içerde gece de haritaya gemilerini salıp npc kesse bu kazandığı emaa larla hayal et ne kazanıyorlar...

6. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Sizlerden azıcık daha sabır istiyorum sadece. Teknik ekibimiz de durumun farkında, gerekli önlemleri alacaklardır.

İyi Forumlar.

trbey bunu beğendi.
  7. akinsukru

akinsukru User

Ya böyle gözümüzün önünde yılmadan bıkmadan illegal kasıyorlar ya çıldırıyorum

8. Bu durum benim de dikkatimi çekmişti. NPC ema atıyor ve çoğunun ya tıklaması kalkmıyor ya da anında sıkmaya başlıyorlardı ben daha tıklamadan ölüp gidiyordu npc. Demek bu kadar kısa sürede etkinlik için kod yazıp programa entegre edecek seviyeye gelmiş insanlar. Ben de dün katlayıcı falan yok işte paraya 30k uridium alıp zetanın son parçasını çıkarıp bitirdim :) oyun batmış ve ben bunu yeni öğreniyorum

9. Vay be, yazılanları görünce duygulandım, halen daha emeğiyle oynamaya çalışanlar var, ben oyuna etkinlikten etkinliğe giriyordum artık onu bile yapmıyor, hiç bir şey sarmıyor artık, oyunda hiçbir şey kalmadı..

10. Kapıda kapı başına 40k uri civarı kasıyorum gibi görünüyor ortalama. Otolar olmasa rahat 100k kasardım zira hem keseceklerime saldırıyorlar, hem de sayıca çok oldukları için laga sebep oluyorlar ve sıkamıyorum

uffpuff bunu beğendi.
  11. KomediaN

KomediaN User

birde kapılara hangar bırakıyorlar bunada hala çözüm getirmemişler

12. trbey

trbey User

Bizler sabır küpü olduk darkorbit yönetimi sayesinde. Ama RESMİ DUYURULAR'da Obsidyen anahtar bugunu kullanan daha şimdi bann alıyorsa ben bu obsidyen bugunun nezaman çıktığını bile unuttum. varsın bi yana kalsın oda, hali hazırda Şeref bugu Eternal bugları '' Tutucu ve Oyunun Resmi haline gelen BOT'u '' nezaman bann alır Allah bilir. Sizler bizim yerimizde olun sabır gösterin bize.yahu daha Payment bug'u yapan KOCA SERVER yerinde duruyo botundan geçilmiyor ordaki serverin adı değişsin bence. BUG HİLE dört dönüyor PVE de artık hangi sabırdan bahsettiğinizi anlamıyorum. Siz sabrı ne sanıyosunuz yada sizdeki sabır nasıl bişey daha ne olması gerekiyor sabırsız olmak için :D

13. Dostum isyanın'da o kadar haklısın ki... Arkadaş bir hesap yapmış 45 k kastıklarının'da emin ol sen 45 k kasıyorsan onlar 60-70k kasar neden biliyormusun? Senin pc hele ki kasıyorsa oyunda lag varsa sen bir npc tutana kadar onlar çoktan kesiyor.

Geçen yan hesap açtım kendime cubikon görevlerinde öyle bir sinirlendim ki pc yi kırmamak için kendimi zor tuttum Allahtan diğer şirketteki arkadaşları topladım da adamlar botları kesti zar zor yaptım. Botları kesseler ne olacak 7. defadan fazla kesemiyor ki adamlar.

Yeni başlayanların fena derecede kabusu olur bu botçular öyle büyük bir yara ki bu darkorbit için zaten dikkat edin pek yeni başlayan birini göremezsiniz. Çünkü ben bu oyunu ilk defa bilen biri olsam botları görür görmez bırakırım. Allah yeni başlayanlara sabır versin delirmemek elde değil.

Not: Ha bu arada bilginiz olsun siz son dk ihalede basmayı beklerken botlar 10 k credi fazla basıp son saniye elinizden alıyorlar bunu da unutmayın...

Yazık ya gerçekten yazık sen etkinlikte sıralama yapcam diye kendini kaptır bilgisayar başına gözlerini yor sırtını ağırıt botçu adam yan gelip sigara çayını içsin tvsini izlesin öyle sinir bozucu bir durum ki emek veren değil de bot kullanan ödül alıyor :)

|KoPuK.028| bunu beğendi.
  14. Yıllarca hiçbir önlem alınmıyor modum, :)
    İnancımız kalmadı artık..

15. akinsukru

akinsukru User

Her şeyin otosu var yaratıkların kapıların ihalenin bile, yani bu kadar illegal olayları kullanmayan bile biliyor, gözümüze sokmaya başladılar kullananlar, emeğimizle bir şeyler yapalım diyoruz bırakma seviyesine getirdiler, şu kapı zaten 50 tane adamın 45 i oto bezdik yav banlama gelmesi lazım artık bariz ortada her şey

16. Mineral

Mineral User

Bravo sayenizde bizde öğrendik:D

17. Mineral

Mineral User

Lütfen sabredin diyorlar ama ne ay belli ne yıl.Bizde aylardır oyuna girmiyoruz artık Yıl sürer mi bilinmez.Bu oyunda eğlenmeyi bot bug vs cilere Rütbe sıralama uridyum gibi kazanimlarla yıllarca ödüllendirdiler carte bile bu tiplerin kullandıkları zımbırtıları söylemek yasaktı çok garip kendimi oyun oynadığım dönemlerde bu gibi durumlar yaşandığında kuzey korede gibi hissediyordum.Yat şeyinde yatmayanlarinkalk deyince kalkmayanlarinuc deyince de ucamayanlarindurumuna düşüyorduk.uyarana sabret kullanana resmen keyf et zihniyeti..

18. akinsukru

akinsukru User

kapıyı sömürdüler haritalarda yaratık tutamaz hale geldik palladium zaten ayrı valla banlama olsa hepsine oyuna yeni başlar bir sürü millet yeni servar açılmış gibi

19. Bizim insanımız hileye hurdaya ayırdığı aklın ve zamanın yarısını ülkeye yararlı şeyler üretmek için harcasaydı bırak marsı venüsü şimdiye samanyolu galaksisini feth etmiştik.

20. [​IMG]
    22lvl
    14 mart
    88 saat
    10 ile 24 arası 14 saat aktif günlük
    aynı nicke sahip asıl çarı ile eskort haritasında grup yapıyor büyük ihtimalle
    işte azim budur arkadaşlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.