Duyuru Mimesis&Tartarus Özellikleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve cengiz-55 tarafından 23 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cengiz-55

cengiz-55 User

Mimesis :

Özelikleri - Hologram , Scramble , phase Out

Laser sayisi : 12
    Generator sayisi : 12
    Darbe Puani : 225 000
    Roket atari : 1
    Desteksiz hizi : 360
    Yük deposu : 1 200

Hologram özelligi:

Bu özelik sayesinde hangi gemi ve uzayliya tiklarsan o gemi ve uzayli görünümüne bürüneceksin
    (sanki cok lazimdi - tabiki kendi fikrim)
    bu özelik calistigi müdetce kendi Pet ve Irislerin gözükmiyecek ve uzaylilar ise seni görmezden gelecekler taki herhangi saldirida actiginda bu yetenek etkisini kaybedecek

Scramble özelligi:

Bu yetenek ise Düsmanizin atislarini %80 e kadar MISS e cevirecektir (fenada olmaz yani cok düsmanim var cook)
    Sizin ise hiz ve Laser atislariniz %25 artacak
    Dikkat: bu özeligi kullandiginiz taktirde sahip oldugunuz kalkan hizla güc kaybedecek taki sifir degere düsene kadar sifirlandigi an kalakniniz özelik kendiliginden etkisi kalkacaktir

TARTARUS :

Özelikleri - Rapit fire , Speed boost

Laser sayisi : 10
    Generator : 12
    Darbe Puani : 260 000
    Roket atari :(halen cözemedim)
    desteksiz hizi : 260
    Yük Deposu :(Arkadas deposu yok sanki bulamadim)

Rapit fire özelligi

bu özelligin sayesinde Raket atariniz hizli sekilde doldurulur ve atis bekleme süresi 3 saniyeden 1 saniye ye düser (bu güzel isde)

Speed boost özelligi

Kendi birligin haritasinda hiz in 300 e cikiyor kötü tarafi ise Laser atislarin %3 deger kaybeder
    (isde uzun zamandir merak ile bekledigimiz gemiler iyice bozdular bence cerrah tasarimi daha etkili sanirim savaslarda bu yeni gemiler Pusat a bile yenilir gibi )
    calismami begendiniz ise benim hesaba ikise uri atabilirsiniz :))

saygilarimla cengizbey

2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Forum kuralları gereği güncelleme fikir havuzundaki konulara anket eklemelisiniz.

Aksi durumda konunuz 24 saat içerisinde kapatılacaktır.

Eğer anket eklemeyi bilmiyorsanız yardım talep ediniz.

İyi forumlar

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ama bu oyuna gelcek olan gemi zaten,ankete gerek yok ,sanirim arkadas yabanci forumdan bilgileri alip bize ceviri yapmis bilgilendirme konusu yani:)

4. Takimin yeniliklerden haberi olmamasi ne uzucu....

5. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Takımın yeniliklerden haberi var fakat açılan konulardaki eksiklileri yazmak zorundayız.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

pardon ,guncelleme ve fikir havuzuna acmis arkadas ,sizde haklisiniz, ben o guncelleme fikir havuzuna acilan konulara anket kismini okumamisim:)
    ama neticede bu bir fikir degil, yabanci forumdan ceviri edilmis oyuna gelicek olan gemiler,fikir veya guncellemeye acilmasida yanlis gibi.:)

7. Yanlis yere acilmis konu hocam konuyu baska bir yere tasinmasi daha mantikli adam yeniligi elestirmis.

8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

herkes ayri telden yaklasti sahibi dahil :Dkonu corba oldu :D

9. sanırım bu bölümün adı güncelleme fikir havuzu vede konu içeriğinden güncellememi yoksa fikir havuzumu olduğunu anlayabilecek ilk kişilerde forum yöneticileri yani sizler olmalısınız..önce bi içeriği okuma zahmetine girin anket eklenmişmi yoksa eklenmemişmi ona bakıp cevap yazmayın...nasıl mod seçiyorlar anlamıyorumki..

10. GREED

GREED User

:D :D :D :D :D :D :D
    Adminlerin ilgisini tekrar ispatalmış olduk :D :D :D

Prophecy bunu beğendi.
  11. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Şimdi Güncelleme ve Fikir havuzu Kullanımı Burayı incelyiniz.

Gelipte Adminler yok modlar atıp Tutmayın Biz Kuralları değilde neyi uygulayacağız.

Unutmayın ki bu işinde kuralı var kralı yok bizim orada bilmiyorsanız yardım talebinde bulunun dedik.

Olabilir siz daha iyisini biliyorsanız konu sahibine yardımcı olun bize laf atmak için bahane bulmayın.

iyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

haklisiniz,kisi yanlis yere acmis ,Typhon mod guncelleme fikir havuzuna anket eklemek icap ettigi icin uyarmis, deerken ben bu gemileri bildigim icin fikir degil bu anket eklenmez seklinde yaklasinca ortalik karisti.sahsen benim elestirme gibi niyetim yoktu,Typhon modumuza pardon diyede yazdim,hepimizin basina gelebilir yanlislikta yapabiliriz dogaldir ,kendi adima;uzgunum hic yazmasaymisim iyi imis diyorum.

0BLIVI0N bunu beğendi.
  13. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konu Taşınmıştır.

iyi forular.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  14. Hocam typhon konuyu okumamis direk anket demis biz buna soyleniyoruz.

15. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Fikir havuzunda konulara anket eklenir kuralları onu diyor ha yok yanlış açtım yada bilmiyorum derse yardım talebinde bulnursa gereken yapılır.

Konu sahibinin izni olmadan yetkilide olsan kafana göre işlem yapılmaz.

Orada Görevli arkadaş onay almak için o soruyu sormak zorunda.

Şimdi adam konuyu taşıdığım için rapor etse biraz sıkıntı yaşarım vesselam.

iyi forumlar.

16. cengiz-55

cengiz-55 User

Arkadasalr madde 1 Alman serverinden ceviri yaptim
    madde 2 Phase Out u cevirmeyi unutmusum bu özelik ise kulanildigi an seni yaklasik 5o adim herhangi bir noktaya ayni harita
    icinde atiyor sadece galaxi kapisinda ve UBA ve korsan haritalarinda calismaz
    madde 3 Uyari icin tesk ederim acemilegime verin ben sadece aldigim bilgileri sizler ile paylasmak istedim tekrar özür arkadaslar
    bilgi aldigim sayfa ise burda http://de.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/meminsis.108036/#post-936057

saygilarimla
    Cengizbey

17. Kafaniza gore kilit vurmayi biliyorsunuz bannlamayi biliyorsunuz ama beni konusturtmayin simdi.

Konu sahibindende özür diliyorum.

Neyse sorun cozuldu.

18. cengiz-55

cengiz-55 User

konuyu olacagi yere tasidiginiz icin tesk ederim hepinizden tekrar özürdilerim sizleri gereksiz yere gerdim böyle bilgilendirmeleri hangi bölümde acabilirim arkadaslar ?

saygilarimla
    cengiz bey

19. Konusmacı kosesinde acabilirsin.

Bu kosede darkorbit yenilikleri adlı bolum var oraya yazabilirsin iyi geceler :)

20. cengiz-55

cengiz-55 User

Sorun deyil kardesim yanlis anlamam, asil yanlis yerde konuyu acmam bu SIKINTIya yol acti

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.