Mimesis ve yıldız uçuş düzeni

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve oben tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oben

oben User

yeniden yama gelmediyse bu nedir..

2. Bende farkettim, oyun içindede aynısı yazıyor. Umarım hata değildir

3. Mimesiste kalkan 5 saniyede bitiyor yani özellik artık 5 saniyelik.

4. oben

oben User

iyide konuyla ne alakası var sizin geminizin gücüne göre değişir bu..ha siz diyorsanızki ben kamufle vaziyette açıyorum özelliği 5 saniyede biter normaldir ama sürekli sab çekerek destekleyin bakalım 5 saniyemi sürüyor.burada mevzu yetenek süresi değil düşman tarafından vurulma ihtimali hala % 80 yazıyor oysa 65 olması gerekir..uçuş düzenide 5 olması lazım 10 yazıyor..

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durumu daha önce rapor etmişdik, sanırsam bir hata olmuş. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

İyi forumlar.

6. Modum bazıları hata değil diyorlar, lütfen bilgilendirin bizi

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Daha önce bu hatayı rapor etmiştik ve düzeltimişti. Yeniden bu durumun tekrar etme nedenini bilmiyorum lakin, Mimesis ve Yıldız uçuş düzeni için yapılan değişikliklerin geri alınması ile ilgili bir bilgi iletilmedi bizlere. Bu nedenle küçük bir çeviri hatası olduğunu söylemem doğru olur.

İyi forumlar.