mimesis yeni modül

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve sdaewr.isimsiz^^baba. tarafından 25 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yapılsınmı

1. evet

oy sayısı 5
    100,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mimesis şu an kullanan kimse yok eski haline geri döndürülmeli veya kullanıla bilir olmalı.
    yeni modül getirilsin
    modül türü : özel
    +%10 kalkan delme
    +%8 hız
    +%5 kaçınma
    -%5 kalkan
    -% 5 dp

2. Mimesis in SHD-MS01, DMG-MS01, DMG-MS02 ve DMG,NPC01 modülleri var zaten. Eğer konu kaçmaksa geminin halihazırda iki yeteneği var hız ve kaçmakla ilgili onları kullanırsın.

3. Aliens

Aliens User

O modüller ve yetenekler ile gemiyi bir kullanmanızı tavsiye ederim. Bakalım diğer gemilerle başa çıkabilecek misiniz?
    Bu modülde pek bir işe yaramayacak. Çünkü tüm kaçınmalara rağmen gemiyi nasıl bozdular ise artık; her şeye rağmen gemi çok fazla hasar alıyor ve yeteneği sürdüremeden sonlanıp gemi imha oluyor. Ona şöyle %10 - %15 gibi bir kaçınma modülü lazım. Modüllerin verdikleri % değerler farklı hesaplandığı için öyle düz toplamayla ulaşılan kaçınma miktarına erişemiyor gemi.

Mesela %65 yetenek, %12 Ar-Ge, iki modülden %10 ve uçuş düzeni ile %5 kaçınmalar ile %92 kaçınma oluyor gibi görünüyor. Ama geminin hasar alma şansı o kadar yüksek ki %8'lik bir ihtimal olamayacak kadar fazla hasar gemiye işleyebiliyor. Bilmem anlatabildim mi.

4. Bende o gemi yok, kullanmadım. Geminin şu anki durumunuda bilmiyorum. Fakat geminin özelliklerini ve modüllerini inceleyince gayet yeterli geldi bana. Eğer teknik problem varsa orasını bilmem.

5. Güya proje gemiydi yerini centuriona bıraktı bir ara sıfır hasar alıyordu tek başına mind dönen mi dersin low yapan mı dersin istasyon kesmesi felan saçmalamışlardı şimdi yetenek hemen bitiyor hızı yetersiz sadece ben hiç kesilmek istemiyorum diyorsanız duvar olmayan haritalarda kullanabilirsiniz teleport yeteneği var ama o da çok geç doluyor kısacası kullanmaya değmez kapılarda felan kalkan delmesi işe yarıyordu diminisher ve sentinele gelen modüllerle o da bitti artık kısacası hangarda çürüyen gemilere +1 ekleneli çok oldu.

6. Aliens

Aliens User

İnanın gemi öyle mahvoldu ki hiç yeterli değil.
    Kesinlikle! Gemi dengelemesi böyle de olmaz! Ayrıca gruplaşa takılanlara karşı tek oynayanların tek umudu oydu, onu da baltaladılar. Hep o Mindfire dönen şahsiyet yüzünden!

7. Hiç sorma şu bireysel oyun anlayışını bitirmelerine sinir oluyorum görev yapacağım 7 kişi arıyorum savaşacağım tek yiyorum bende uğraşmıyorum artık aralarından rütbelisini yakalıyorum kesebildiğim kadar kesiyorum :)

8. kesinlikle!
    oyunda afk olmayan oyuncuların yüzde 90 ı grup halinde geziyor. Eğer tek geziyosan hiç şansın olmuyor. Şöyle kalabalığa tek girebilecek bi gemi yapsalar harika olur.

ıııııııı bunu beğendi.
  9. Benim şahsi kanaatim her fazladan vuran geminin hasarı düşmeli mesela ilk vuran %100 ikinci %70 üçüncü%30 prometheusun ilk hasarının oyuncu gemilerine atmaması zehirden sonra panzehir etkisinin 1 dakika sürmesi 1 defa buz yiyen gemini 2. buzu yememesi bence bunlar daha makul geliyor bana yoksa o herkesin içine girdiğimiz gemilerle grup halinde geldiklerinde portaldan çıkamayız.

10. şu an oyunun düzeni oyuncunun yeteneğine göre değilde oyuncunun hesabının full olma durumuna göre düzenlenmiş vaziyette. Mesela ben full+ full üm bu yüzden benden daha iyi oyunculuğu olan spartansız biriniz çatır çutur kesiyorum. İnsta ema falan kurtaramıyor. En azından düşük seviyedeki oyuncular insta ema roket gibi fonksiyonları kullanıp bir şans elde edebilmeli

11. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Konunuz bölüm kuralları gereğince yanlış şekilde açtığınız için konunuz kilitlenip arşive taşınmıştır. İlgili Kurallara buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncelleme Ve Fikir indeksini incelemeden lütfen konu açmayınız benzer konu var ise konunuz kilitlenip arşive kaldırılacaktır. Güncelleme Ve Fikir Havuzuna buradan gidebilirsiniz.

Konu için Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne girerek Klavyede "F3" Tuşuna bastığınızda istediğiniz içeriğin ana kelimelerini yazarsanız Mesela "seprom" diye, indeks bölümünde 10 dan fazla seprom ile alakalı konuları görebilirsiniz. Bu konulardan en sevdiklerinize yorum yapıp güncel tutarsanız konuyu Bizlerde sürekli raporlarımıza ekleyebiliriz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş