Mimesis yeteneği tamamen bozuldu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve tryhardD tarafından 19 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tryhardD

tryhardD User

Bunu nasıl başardıklarını cidden merak ediyorum, 2 haftayı geçti hakkında yazı dahi yok. Bilerek mi yapıldı bunu bile bilmiyoruz. Yetenek açıldığında kalkanınız dahi olsa 15-20 saniye içinde kapanıyor. İlla bu konuda bilgilenmek için saimona mı yazmamız gerekiyor. Bir zahmet sorun ya da bildirin...

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Konu hakkında bildirim burada,

https://board-tr.darkorbit.com/threads/guencelleme-notlari.136102/page-13#post-1409586

Eğer sorun devam ediyorsa lütfen supporta video kaydı ile mesaj atınız.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. ama düzelti duyurusu yapıldı yabancı forumda ülke bazındamı düzeltme yaptılar acaba..
    Merhaba Uzay Pilotları,

senkronizasyonumuz tamamlandı.
    Bazı arka plan çalışmaları yaptık ve aşağıdaki hataları düzelttik:
    • Hata: Tartarus gemi yeteneği "Hız Artışı" açılamıyor – DÜZELTİLDİ
    • Hata: Mimesis gemi yeteneği "Scramble" çalışmıyor – DÜZELTİLDİ
    • Hata: Yeniden etkinleştirilen bazı kullanıcı hesapları sıralama puanlarını toplayamıyor – DÜZELTİLDİ
    Oyuna bağlanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen DarkOrbit istemcisindeki önbelleği temizleyin ve tekrar deneyin.

4. tryhardD

tryhardD User

merak ediyorum neresi düzeltilmiş şu an video çekmeye vaktim yok ama kendiniz de test edebilirsiniz sırf oynanmıyor diye üstünü kapatmayın...