mimesise güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve =BOZKIЯ=[ηєƒяєт] tarafından 1 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

mimesise güncelleme gelmeli mi ?

1. Evet Gelmeli

90,6%
  2. Hayır Gelmemeli

9,4%
  1. mimesise gelen değişiklik gemiyi yok etti tıpkı tartarusa gelen değişiklilik gibi . mimesis çok güçlü diye şikayetçi olan bir çok oyuncu vardı fakat mimesisi kullanabilen çok az oyuncu mevcuttu, madem bu kadar güçlüydü neden herkes kullanmıyordu ? oyuncular gemiye hakim olamadıkları ve beceremedikleri için düşürülmesini istediler ve düşürüldü fakat aynı şey sayborg içinde geçerli ona bakarsak . her harita sayborglarla dolu ama kimse şikayet etmiyor çünkü kabiliyet isteyen bir yetenek seti olmadığı için herkes kullanıyor, kullanabiliyor . bunun yanlış olduğunu düşünüyorum ve yeteneği ön plana çıkartmak yerine oyuncuların yeteneklerini körelttiğini düşünüyorum. bu yüzden başta mimesis olmak üzere tartarus gibi gemilerde güncelleme gelmeli ve tekrar oynanabilir hale gelmeli.

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim, fakat daha önce buna benzer konular açılmıştı. Bu nedenle dilerseniz buradan sizler için hazırlamış olduğumuz Güncelleme ve Fikir Havuzu Index adlı konuyu inceleyerek benzer bir konuya destek olup, bu konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. ''Hayır, bu konu üzerinden devam edilmesini istiyorum'' derseniz de konunuz indexe eklenecek ve yeterli desteği gördüğünde bizler tarafından gerekli raporlama işlemi yapılacaktır.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  3. mimesisle alakalı önceki açılmış konuya baktım fakat o konuda yeteneklerin değişmesi gerektiğini ankete sunmuş ben eski haline gelmesini istiyorum. yetenekleri yokken zaten güçsüz bir gemi halini alıyordu onu önemli kılan yetenek setiydi diğer konudaki arkadaş şuanki durumu ile önceki durum arasında bir orta yol bulmuş ben bundan ziyade eski haline dönmesi taraftarıyım bu yüzden konu açma gereği duydum, kolay gelsin

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna eklenmiş bulunmaktadır. Yeterli desteği görmesi durumunda bizler de raporlarımıza eklemekten mutluluk duyacağız.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. raporlara eklenmesi için ne kadar olumlu oy alması gerekiyor acaba ?

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İlk olarak bu fikirler için belirli bir oy sayısı yoktur, yani şu kadar oy alırsa gerçekleşir diyemeyiz. Konular şu şartları taşıdığı sürece bizler bu konulara raporlarımızda yer vermeye çalışıyoruz;
    • Fikirlerin genel olarak oyun yapısına ve GİŞ kurallarına uygun olması gerekir.
    • Oyuncuların genel anlamda faydalanabileceği şeyler olması gerekiyor.
    • Oyun dahilinde olmayan fakat olursa yararı olacak bir şey olması gerekir.
    • Merkez tarafından onaylanması gerekir.
    • Genel olarak anlatımı eksik veya anlaşılmasını zorlaştıracak şekilde olmamalı.
    • Varsa görsellerle desteklenmeli.
    • vb.
    İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  7. burdaki konuları raporlarınıza eklediğinizde bizim haberimiz oluyormu bize bildiriyormusunuz yoksa haberimiz olmadan eklenmiş mi oluyor ? bu arada ilginiz için teşekkürler

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Raporlarımıza eklenen içerikler hakkında forum kullanıcılarını bilgisi olmamaktadır ancak yapmış olduğumuz haftalık raporlamalar doğrultusunda güncel fikir ve şikayetlerin Merkez Ekip'e iletildiğinden emin olabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

9. ilginiz için teşekkürler kolay gelsin

bu konu raporlara eklendimi acaba ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Haziran 2019
  10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forumda üst üste birden fazla mesaj atmak yasak olduğu için mesajlarınızı birleştirdim. Lütfen tekrarlamayınız.
    Konu daha önce raporlarımıza eklenmiştir ve güncel olması takdirinde birden fazla kez raporlarımıza eklenebilir. Takım arkadaşım Manitu'nun da belirtmiş olduğu gibi açılmış olan konuları biz ne kadar raporlasak da uygulamaya geçebilmesi için Merkez tarafından onaylanması gerekmektedir, onaylanmış olsa dahi uygulamaya geçiş süresi uzun bir süreç olabilir.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  11. Merhaba, sayborg kullanan birisi olarak dediklerinize katılıyorum oyunda sadece sayborg kullanılamsı çeşitliliği azaltıyor oyunu monotonlaştırıyor maalesef diğer gemiler güçlendirilmeli ön plana çıkarılmalı ki değişik oyun stilleri olsun bizde eğlenelim

.Paradoks. bunu beğendi.
  12. RobinKudin

RobinKudin User

Merhaba, dediklerinize katılıyorum sayborgun nerf yiyeceğini düşünüyorduk ama olmadı olmamalı da zaten. çünki sayborgun yeteneklerini görüpte saatlerce qarantina dönen kişiler için büyük bir tokat olur... mimesisi güçlendirmeli tartarusa güncelleme gelmeli. Ayrıca dengeleri değiştirmeyecek var olan gemileri güçlendirme, mutlaka olmalı. Güçlendirme dediysem bir gemi imparator olmayacak her geminin bir avı ve bir avcısı mutlaka olmalı.

13. aynen bende öyle düşünüyorum ben sayborg için karantina yapmadım fakat mimesis için karantina da can çekiştim ve sonra o düşürüldü tam sizin cayborg için dediğiniz şey bana mimesiste oldu. bu yüzden bi düzenleme gelmeli hiç umudum olmasada yazayım dedim belki yetkileler şaşırtır diye

14. Evet haritada hiç Mimesis göremiyorum. Çeşitlilik iyidir. :)

15. aklımda şöyle bir fikir var, bazılarımız bu gemiyi eskiden sever aklımda küçük bir değişiklik var belki bu uygulanırsa gemi en azından kasılma yönünden metaya girebilir, bu yeteneğin soğuma süresini kaldırın, kalkan olduğu süre boyunca kullanılabilsin, kalkanlar bitince devre dışı olsun, veya yeteneği açınca kalkanlar düşmesin, zaten bir başka oyuncu illa hasar tutturuyor bi hasar da yetene devre dışı kalıyor zaten, belki bu sayede gemi işe yarayan bişi haline getirilebilir, yediği nerf ve kaçınmasına gelen üst sınır birlikte kim vurduya giden bir gemi... zaten plus gemilerini ele alınca insanın biraz normal meta gemilerini kullanıp zevk alması lazım....

Sayfayı Paylaş