Minde düzenleme gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YENİYÜZÜKSÜZ tarafından 23 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeter artık ya bi etkinlik geldi klanların tekelinde kaldı yaratık madem bu kadar yüksek ödül veriyor bu yaratık her şirketin mindine kendi şirket üyeleri saldırsın başkası sıkmasın diye ambargo koyuyorlar minde. buda haksız kazanç sayılmazmı ?

pırtladı_gitti bunu beğendi.
  2. Kesinlikle haklısın zaten tek başına zor bu iş bide klanlarla uğraşıyoruz.

3. Mindfire etrafına saldırıya koruma alanı eklenmeli kimse kimseye sıkamaz o zaman. Ama bunu yapacak ekip var mı dersen, var! Derim :)

4. rodinya41

rodinya41 User

isterseniz oyun tamamen pve olsun, bende kesemiyorum ancak oyunda bazı şeylerin ulaşılabilirliğinin zor olması lazım o yüzden mindfire yaratığının şu anki statüsü gayet güzel.

ateistkeci bunu beğendi.
  5. Yaratığın getirisi çok fazla. Böyle şeylerin olması çok normal. Düşük seviye oyuncuların görevleri ve hedefleri tamamlamak için bu tarz şeyler istemesi normal fakat oyun savaşmak üzerine olduğu için bu istedikleriniz çok fazla geliyor bana göre. Ben de kesemiyorum mind'ı ama bir şekilde görevleri yapmaya çalışıyorum. Gruplara yazın, darkorbit'in discord kanalına yazın, forumdan yardım isteyin. 75m hasar ver görevini bu şekilde yaptım ben. Yardım istedim davet geldi. Hedeflerdeki 250m ve 400m hasar ver görevi hala duruyor. Yapamadım. Çünkü hiç bırakmıyorlar.

6. ateistkeci

ateistkeci User

Boş vakitlerini bulup Orcus dizip yapabilirsiniz grup bularak ben boş vaktini yakalayıp 75M hasarı yapmıştım rahatça hedefler içinde grup bulup yaptım yine rahatça

7. Tumuly

Tumuly User

Direkt x1 haritasına koysunlar ya uğraşmayın :)

Unutmayın bu oyun bir PVP oyunu ve güçlü oyuncular her zaman önde olur. Mind, günde yüzbinlerce uridium, milyonlarca şeref kasılan bir yaratık. Yani zor ulaşılır olması gayet normal ve böyle kalması gerekir.

ateistkeci bunu beğendi.
  8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyunda en iyi ödül veren, en güçlü npcler arasında giren yaratık bu denli değer biçilmesi normaldir. Guruplara girerek görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Umarım kolayca bir gurup bulup görevlerinizi bitirirsiniz.

İyi Forumlar.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  9. Seni unutmayacağım TUMULY kardeş :D

Tumuly bunu beğendi.
  10. Gerekli ilginiz için hepinize teşekkürler :) konu kitlenebilir.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.