mindfire behemont PET ile ateş etmek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1feder tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1feder

1feder User

pet bugu kaldırıldı mı bilen varmı kaldırıldıysa kesme taktiği olanlar varmı yazarlarsa cok sevnırım teşekkürler

2. Esenlikler.
    Evet kaldırıldı.

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bu durum oyun içerisinde yapılan net bir ihlaldir, merkez ekip tarafından kaldırılmıştır. Lütfen bu gibi durumlara dikkat ediniz ilgili bug ve oyun açıklarını bulduğunuz zamanlarda kullanmak yerine Support ekibimize iletiniz.

İyi Forumlar.

4. 1feder

1feder User

evet oyun açığıydı 2 senedir şimdi kaldırıldı supportun haberi yoktu hmm peki olsun yapan yaptı zaten

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. milyon urileri kastıktan sonra anca kaldırıldı kullanan kullandı hiçbir şekilde ceza almadılar yine

6. 1feder

1feder User

buda ekmeğinde bir insan boyle yazıcak tabi bi suçu yok sadece maşa oyuzden boşuna konusuyoruz yani

7. bence kaldırılması kötü olmuş çünkü genelde 2-3 klanın tekelinde oluyor ve görevi olan oyuncular hiçbir şekilde ulaşamıyor bu yaratığa. Evet önceden uzaktan vurma olayı dengesizdi fakat başka çare yoktu şimdi tamamen imkansız hale geldi.

1feder bunu beğendi.
  8. -333-

-333- User

istediğin şey bug bir çay der gibi istemen garip mutlaka bir yolu vardır ama nasıl bilemem ben hala kesenleri görüyorum haritalarda pet var sahibi yok.

9. 1feder

1feder User

gardaş çayı modarator lerden değil sizlerden istiyorum onlar bana çay veremez ama siz verebilir siniz ;)

10. -333-

-333- User

anladım gardaş anladımda bende diyomki kaçak çay sonra dokunmasın [​IMG]

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz durum merkez ekibe en başta da bildirilmişti bunu bug olarak değerlendirip düzenlemesini merkez ekip kendi yapmaktadır.
    Son gelen güncelleme ile gemiler kamufleyken petlerin vurması kaldırılmıştır ve kaçınma protokolüyle peti bırakmak da daha önceden kaldırıldığı için böyle bir durum bulunmamaktadır.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.